Защо хората ми разказват живота си?

  • 3 551
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 194
Клонке, ти коя зодия си? Whistling

Скорпион!?!?!?!?

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
Плувай, рибо лунна!
Няма да ти кажа. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 194
Плувай, рибо лунна!
Няма да ти кажа. Mr. Green

Твоя воля, рей се свободно, пощипвай на воля...

Ако пък имаш роги, вири ги, вири Mr. Green

# 48
  • Мнения: 156
за минзухар отговорът не знам какъв е. за мен горе-долу имам идея. на пръв поглед съм доста вглъбена и респектираща въпреки възрастта си и леко гаменското си излъчване. когато обаче си разменят първите две думи с мен, хората виждат една нахилена тиква, обикновено питаща ги "имаш ли място, ето ти стол", "да ти наливам ли от това, или предпочиташ от другото" итн. това така ги изненадва, че се ошашкват и докато се усетят, вече ми пеят супер лични неща... казвали са ми, че при мен най-предразполагащ е гласа ми.

# 49
  • Мнения: 6 642
От как се помня ми се случва.

Да не си зодия риби?
Е, какво от зодията ли е?

# 50
  • Мнения: 194
От как се помня ми се случва.

Да не си зодия риби?
Е, какво от зодията ли е?

Понякога и от нея.

# 51
  • Мнения: 92
КЛОНКА ,обърка последователността на двата контактни типа-първият е с умрелите,а вторият-с живите Joy Mr. GreenВсъщност,няма значение как ще ги подредим,понеже като гледам как са тръгнали нещата,те живите вече са и по-умрели от умрелите newsm78,освен ако да дишаш и мигаш означава,че живееш Sick

# 52
  • Мнения: 1 817
Да и аз си мисля, че донякъде е и от нея. И аз съм РИБИ и при мен е така /вече писах /

# 53
  • Мнения: 54
Много съм се чудила, но никого не съм питала защо.  Не се жалвам, верно доста ме натоварват с историите си, но слушам.   Щото знам, че  хората имат нужда от това.  Знам и, че всички биваме слушатели и кошчета понякога, но при мен положението е тежко. Заговарят ме съвсем непознати хора и на втората минута решават, че могат да ми разкажат всичко. Случвало ми се е много пъти и в чужбина, спирали са ме буквално на улицата, направят някой комплимент/коментар и почват..  Та много искам да разбера с какво човек предизвиква такова, доверие ли, не знам как точно да го нарека.

  Сигурно внушаваш доверие, разбиране, съчувствие и в същото време не си човек, който веднага да изтича да каже какво е чул.

# 54
  • Мнения: 6 642
освен ако да дишаш и мигаш означава,че живееш Sick
Ако нещо ти тежи на линия сме  Grinning

# 55
  • Мнения: 637
Имаме си адвокат, сега вече и психоаналитик ли ?

Колко ще е тарифата ?

 Joy

# 56
  • Мнения: 17 546
Много съм се чудила, но никого не съм питала защо. ... 
Та много искам да разбера с какво човек предизвиква такова, доверие ли, не знам как точно да го нарека.
Ми сигурно изглеждаш заинтересована и съчувстваща. Научи се да режеш подобни непредизвикани словоизлияния още в началото, защото накрая ще се чудиш как да спреш желанието да те направят едва ли не член от семейството си и да ти доверят най-съкровените си тайни, и то хора, от които никак не се интересуваш. Щото ако се интересуваш, това, което ще ти разкажат, няма да ти е досадно и да е предмет на цяла тема.

# 57
  • Мнения: 116
Аз мисля,че всеки си мисли,че се оплакват само на него,а аз все си мисля,че нацията ни си е оплакваща се като цяло ние така сме научени все да хленчим и да се оплакваме...и все да чакаме някои друг да сгреши вместо нас,че после да кажем,ако еди кои си не ми каза нямаше да го направя....Сигурна съм,че всички си давате сметка какви овце сме Peace

# 58
  • Мнения: 2 448
Аз мисля,че всеки си мисли,че се оплакват само на него,а аз все си мисля,че нацията ни си е оплакваща се като цяло ние така сме научени все да хленчим и да се оплакваме...и все да чакаме някои друг да сгреши вместо нас,че после да кажем,ако еди кои си не ми каза нямаше да го направя....Сигурна съм,че всички си давате сметка какви овце сме Peace

Изобщо не споделям това мнение, че хленченето е едва ли не национална черта.
Пък може би дори не си давам сметка, че съм овца.   Thinking

# 59
Защо ли? Защото хората са тотално изперкали! Аз работя в магазин. В началото като започнах и като се заредиха едни бабички, едни майки на деца на 20 и кусур години да ми се оплакват и разказват  ooooh!, но аз слушах от приличие и добро възпитание. Сега ги надушвам от далеч  Mr. Green и веднага ги парирам, че ако няма друго им желая приятен ден и че трябва да направя нещо спешно или вземам телефона да говоря. Иначе навремето привличах всички ексхибиционисти, дето можеш да се сетиш  Mr. Green, но скоро не съм попадала  Wink. И аз съм зодия Риби  Wink

Общи условия

Активация на акаунт