Отговори
# 270
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Едно въпросче, снимките в албумите виждат ли се от други регистрирани там,или само от тези, които имат парола за тези албуми. Малко много съм некомпетентна в това отношение.
beba_momo , и по въпроса за демокрацията в арабските страни съм некомпетентна, за съжаление. Хем некомпетентна, хем със собствено мнение за изборите в Ливан, но не му е мястото за личните ми коментари- нали е свързано с политика...

# 271
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
алвера,само от хората в албума се виждат!затова сме си дали време да заслужи новият доверието ,а ние неговата лоялност!
беба,  имаш ли данни за полити4еските в другите арабски страни , интересно ми е да обсъдим цифрите!
демокрацията за мене е много особена категория!понякога е прекалена либеризацията и отива на  упадък на 4овешките норми! не знам, по4вам да си мисля,4е 4овек не е готов да е максимален демократ! ако не е израснал да има спира4ки за вси4ко антисоциално!напоследък по-скоро има пове4е хаос ,отколкото ред по света!
пък обама дано си заслужи поста с дела ,не с думи!

# 272
  • Мнения: 3 804
алвера видях госпожицата-много е хубава ,но теб не видях  newsm78

беба тук и разговорите за политика не се толерират. Peace

# 273
  • Мнения: 560
Тези еднолични 'диктатури' са и нещото, от което той много се дразни в арабската система...наприемр Тунезuя е страната с най-много политически затворници...но това не са неща, които г-н Обама спомeнава в своите речи.  Thinking
Благодарение на тази политика,все още не е станал преврат в страната,а и атентати също! Peace

# 274
  • Мнения: 6
здравейте,момичета!

Мързел, видях,че за някои неща сме на едно мнение и се радвам,че точно и ТИ мислиш така.   bouquet исках да попитам и аз за снимките в албума. защо някои от по-старите ги няма вътре или може би аз не съм видяла правилно.... но определено ми беше интересно да видя една от жените,която няма албум, е от старите.

# 275
  • Мнения: 3 804
паулина да ,наистина някои от старите имаха пароли-но,поради една или друга причина ,се отказаха ,та повредата не е в твоя телевизор.

# 276
  • Мнения: 550
беба тук и разговорите за политика не се толерират. Peace

 Embarassed ух, първо въпросите  ми свързани с религията почнаха един голям спор, сега пак неподхояща тема започнах....сори, момичета, за пустото ми любопитство   #2gunfire

Да пусна тогава нещо в темата за танци–манци, една весела и танцувална песничка от ливан. А за тези като мен, които не знаят езика, има и превод (забавен текст, макар и малко неприличен)...енджой ит  dance
 http://www.youtube.com/watch?v=TM7WzVFPxXs

# 277
  • София
  • Мнения: 18 040
Паулина,
Аз съм от тези, които преди имаха албум, но после поради разни причини го изтриха. Peace
Е, сега пуснах няколко снимчици, за да си възстановя правата..... Mr. Green
По-късно ще седна и да пиша, че съвсем не съм в час  с  бистреното от вас напоследък. Thinking

# 278
  • Мнения: 1
НСЕ, като се появи сега да ти метна един въпрос (и към други мами на близнаци, или въобще запознати с този феномен). Та има ли във вашите родове други случаи на близнаци? Доколко е вярна теорията , че това се предава през поколение по женска линия? Ако прабаба ми е родила близначки (едната, от които е баба ми по майчина линия) кой после е наред да ражда близнаци?  #CrazyДано стана ясен въпроса ми.

Паулина, аз също премахнах албума си по разни причини, а след като прочетох оня материал от ОНЗИ форум, където имаше обиди дори към дечицата, съм абсолютно убедена че постъпих правилно...съветвам всеки да се замисли дали да слага снимки на смейството си на място където абсолютно всеки може да добере. Както и да е, има друга възможност, ако много те интересува определен потребител може да помолиш на лични да си размените снимки...аз вече съм го правила, предполагам и на теб няма да ти откажат при условие, че доста добре те познаваме вече, и едва ли досега си се преструвала и представяла за някой друг  Laughing Sunglasses Laughing

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 23:33 от Monsoon_rain

# 279
  • София
  • Мнения: 7 874
НСЕ, като се появи сега да ти метна един въпрос (и към други мами на близнаци, или въобще запознати с този феномен). Та има ли във вашите родове други случаи на близнаци? Доколко е вярна теорията , че това се предава през поколение по женска линия? Ако прабаба ми е родила близначки (едната, от които е баба ми по майчина линия) кой после е наред да ражда близнаци?  #CrazyДано стана ясен въпроса ми.
...

Ми то все някоя жена трябва да е първа дето ще роди близнаци.
Ама не си спомням къде четох, че тая теория я опровергали.

# 280
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Здравейте дружки,

Радвам се, че имам възможността да ви драсна някой друг ред. Ние сме добре. През месец юли ще сме си в София най-вероятно, пу, пу, да не мине котка път! Липсвах те ми и се радвах, че успях поне да ви чета благодарение на дтти  bouquet.



НСЕ, като се появи сега да ти метна един въпрос (и към други мами на близнаци, или въобще запознати с този феномен). Та има ли във вашите родове други случаи на близнаци? Доколко е вярна теорията , че това се предава през поколение по женска линия? Ако прабаба ми е родила близначки (едната, от които е баба ми по майчина линия) кой после е наред да ражда близнаци?  #CrazyДано стана ясен въпроса ми.


За близнаците, да има генетичен фактор доколкото хормоналният баланс е генетично предопределен. С увеличаване на възрастта вероятността да се заченат двуяйчни близнаци се увеличава. Вероятността жена на 35 да роди близнаци е 4 пъти по-висока от тази за жена на 20. Виж това:

http://www.thetech.org/genetics/ask.php?id=86


# 281
  • Мнения: 1
Здравей Невена,

Завръщането ти искрено ме радва.  newsm51 Как са твоите малки принц и принцеса?

Липсваха ми твоите информативни постинги, и ето и сега не изневеряваш на себе си, пак даваш интересна информация, която между другото много ме зарадва поради факта, че вече съм на възраст, в която очевидно има голяма вероятност да зачена близнета  newsm68

Внимавай с престоя в България (за килограмите намеквам, нали се сещаш предишния път какво стана...)

# 282
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Здравей Невена,

Завръщането ти искрено ме радва.  newsm51 Как са твоите малки принц и принцеса?

Липсваха ми твоите информативни постинги, и ето и сега не изневеряваш на себе си, пак даваш интересна информация, която между другото много ме зарадва поради факта, че вече съм на възраст, в която очевидно има голяма вероятност да зачена близнета  newsm68

Внимавай с престоя в България (за килограмите намеквам, нали се сещаш предишния път какво стана...)

Добре сме всички. След месец завършваме учебната година. Децата растат, ние стареем. Ох, стига с тези килограми. Аз мразя диети и не ми и пука от килограми. Все ми е тая. А най-мразя разговори за диети и килограми. Има един форум диети. Вярвай ми, не съм и стъпвала там. Килограмите са като парите, но с обратен вектор. Лесно се качват и трудно се губят, особено с възрастта, но ние с тебе сме още млади. Вие какво, за второ ли работите? Къде сте сега?

# 283
  • Мнения: 1
Споделям омразата ти към диетите.

Даже мога да се похваля с едно постижение - почти достигнах килограмите, на които родих.

За близнаците, абе знам че не е лесно, ама така ми се иска зора да мине наведнъж....детска мечта ми е, баба ми е близначка...

Сега сме в Испания от 4-5 месеца, но ни предстои неприяяяятно, мрачно, облачно, ранностъмващо се завръщане в Лондон за зимата.

Лека нощ.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 02:20 от Monsoon_rain

# 284
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро, мили дами и Дядко.
Хайде кафенцетата

Паулина, аз също премахнах албума си по разни причини, а след като прочетох оня материал от ОНЗИ форум, където имаше обиди дори към дечицата, съм абсолютно убедена че постъпих правилно...съветвам всеки да се замисли дали да слага снимки на смейството си на място където абсолютно всеки може да добере. Както и да е, има друга възможност, ако много те интересува определен потребител може да помолиш на лични да си размените снимки...аз вече съм го правила, предполагам и на теб няма да ти откажат при условие, че доста добре те познаваме вече, и едва ли досега си се преструвала и представяла за някой друг  Laughing Sunglasses Laughing
Това ме разтревожи, определено. Нали тези албуми се виждат само от хората с пароли само за тях, или от всички в сайта. Ако всеки може д а ги вижда предпочитам да ги изтрия, за съжаление. Но ще го оставя няколко дни- ако някой иска да го види.
Иначе днес сложих още снимки, някои са с по-лошо качество, сигурно трябва да се намалят, но не знам как.

Общи условия

Активация на акаунт