Машина за хляб - 17 част

  • 96 825
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 1 170
Ох, ами то не ми е много ясно какво има, с това упътване на френски Crazy ... Добре, че беше милата пухчо, да драсне основното (за което  bouquet ). Та е писала, че 12 програма е за допичане на хляб и сладкиши. Програмата е 1 час. Не е ли малко множко за допичане? Така или иначе я пуснах, де, дано стане Tired

# 991
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ох, ами то не ми е много ясно какво има, с това упътване на френски Crazy ... Добре, че беше милата пухчо, да драсне основното (за което  bouquet ). Та е писала, че 12 програма е за допичане на хляб и сладкиши. Програмата е 1 час. Не е ли малко множко за допичане? Така или иначе я пуснах, де, дано стане Tired

Печеш,докато ти хареса и спираш машинката,директно от контакта.

# 992
  • Мнения: 1 170
Ок, благодаря, max-mama, после ще направя редакция на поста, за да споделя резултата Crazy

# 993
  • Мнения: 1 236

Въпросът ми е: има ли начин да й се удължи времето за печене, тъй като ми се струва, че това не й е достатъчно? Пуснала съм го на 3-часова програма, но има още около 15 мин., а хляба дори не е порозовял Rolling Eyes

Понякога коричката най-отгоре на хляба остава бяла и не се зачервява, но хлябът си е опечен. Може такъв да е случая  Thinking Зависи от тестото и от машинката.

# 994
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745

Въпросът ми е: има ли начин да й се удължи времето за печене, тъй като ми се струва, че това не й е достатъчно? Пуснала съм го на 3-часова програма, но има още около 15 мин., а хляба дори не е порозовял Rolling Eyes

Понякога коричката най-отгоре на хляба остава бяла и не се зачервява, но хлябът си е опечен. Може такъв да е случая  Thinking Зависи от тестото и от машинката.
И моята машина  не запича добре коричката отгоре Rolling EyesНо  отстрани и вътре хлява е опечен перфекно.

# 995
  • Мнения: 9 776
И моята машина  не запича добре коричката отгоре Rolling EyesНо  отстрани и вътре хлява е опечен перфекно.

Някои модели са така Crazy. Не изпичат добре отгоре.
Краси, драго ми е да те видя тук Hug.

# 996
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
За да се изпече коричката отгоре, някой беше писал в предна тема, че отвън върху прозорчето  се слага алуминиево фолио да се закрие, когато започне печенето. Нямам идея дали дава ефект, все забравям да го направя.  Blush

# 997
  • Мнения: 6 029
За да се изпече коричката отгоре, някой беше писал в предна тема, че отвън върху прозорчето  се слага алуминиево фолио да се закрие, когато започне печенето. Нямам идея дали дава ефект, все забравям да го направя.  Blush

В указанието на машината пише, че не се слага фолио вътре.

# 998
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
За да се изпече коричката отгоре, някой беше писал в предна тема, че отвън върху прозорчето  се слага алуминиево фолио да се закрие, когато започне печенето. Нямам идея дали дава ефект, все забравям да го направя.  Blush

В указанието на машината пише, че не се слага фолио вътре.

# 999
  • Мнения: 6 029
Ох, време е да спя явно, недовиждам, извинявай  Blush Blush Blush

# 1 000
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Ох, време е да спя явно, недовиждам, извинявай  Blush Blush Blush

 Hug Heart Eyes

Ако някой пробва, да каже има ли ефект  Wink

# 1 001
  • Португалия
  • Мнения: 4 463
Здравейте!
Преди време ви се оплаках ,че моята машина нещо излиза от строя-сега не я ползвам,че ме е страх от късо съединение ,или нещо друго-не знам  newsm78...
Сега си отварям пощата ,и намирам оферта от Ла Редут за машина за хляб с новия каталог / само че чак януари  #Cussing out/ ,но е без пари и си я поръчах- да не се мина нещо  Mr. Green
Та ,въпроса ми е -тая машина с една бъркалка ли е,щото малко ми се вижда хлебчето нещо ?
Доволни ли сте от нея?
Благодарна ще съм да не ме пращате назад да чета,че ще се изгубя в темите-тъкмо съм влязла в ритъм с тази ,17та поред  Wink

# 1 002
  • Португалия
  • Мнения: 4 463
Сетих се,че тъкмо днес някой писа за редутска машина ,разгледах ,но не е същата като на Polly-Wolly   Stop  -тя си има марка еурека ,та може да й се видят спецификациите поне !
а тази е различна- малко е орязана снимката, не се справих по-добре  Embarassed ,но все пак ,ако някой  може да  я познае  Peace


# 1 003
  • Мнения: 30
Zdraveiete!
Laredout-skata mashina peche u nas veche treti den. Ne moga da se pohvalja s dobri rezultati - hljabat mi se prezakva malko predi pecheneto. Prosto spada. Chetoh dosta, no za sajalenie neuspjah da izcheta wsichko i do krai. Temite tuk sa mnogo. Ako njakoi moje da me posavetva kak da se spravja s problema ste sam mnogo blagodarna!  bouquet
Otnosno vaprosa za udaljavane na pecheneto, tova pone  razbrah sas sigurnost, che moje.
Programata za pechene se izpolzva i moje da se prekasne po vsjako vreme. Az dopichah Nedorazumenieto si polovin chas.

# 1 004
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Zdraveiete!
Laredout-skata mashina peche u nas veche treti den. Ne moga da se pohvalja s dobri rezultati - hljabat mi se prezakva malko predi pecheneto. Prosto spada. Chetoh dosta, no za sajalenie neuspjah da izcheta wsichko i do krai. Temite tuk sa mnogo. Ako njakoi moje da me posavetva kak da se spravja s problema ste sam mnogo blagodarna!  bouquet
Otnosno vaprosa za udaljavane na pecheneto, tova pone  razbrah sas sigurnost, che moje.
Programata za pechene se izpolzva i moje da se prekasne po vsjako vreme. Az dopichah Nedorazumenieto si polovin chas.

Трябва с малко да намалиш маята,защото хлябът ти превтасва и затова спада.Все още е топло времето и оказва влияние.

Общи условия

Активация на акаунт