извънматочна бременност

  • 4 359
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 698
Има ли резултат за момичето? fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedда е на ред ...


чакам в момента трябва да е влязла за прегледа, не смея да се обадя! Благодаря за палците Hug
Praynig Praynig Praynig чакаме добри новини Hug

# 16
  • Мнения: 469
здравейте! за сега всичко е по старо му! в четвъртък ще пуснат новите кръвни изследвания и тогава дай Боже се види нещо положително на ехографа, днес не я е прегледал доктора,  защото  много време го чакаха а той бил в операционната, само е видял резултатите като е излязъл! Sad

# 17
  • Мнения: 943
И аз ще стискам палци за сестричката ти  Praynig
Аз да питам как се покачва ЧХГ-то ,защото виждам че си писала,че си е пускала доста пъти ,но какви са резултатите,защото знам,че при извънматочна не се повишава както при нормална бременност.

# 18
  • Мнения: 469
И аз ще стискам палци за сестричката ти  Praynig
Аз да питам как се покачва ЧХГ-то ,защото виждам че си писала,че си е пускала доста пъти ,но какви са резултатите,защото знам,че при извънматочна не се повишава както при нормална бременност.



1. датата на първия ден от последната менструация?-14.04
2. средна продължителност и е цикъла?-5-6 дни     
3. зацапването,-кафеникаво оскъдно само два три пъти по-малко.
4. стоиността на кръвния тест - резултата е 1397-водят я седма седмицаПървия кръвен тест беше в събота, втория ще е в понеделник!
 

втори кръвен тест- Понеделник:2979


трето ЧХГ в АГ болница:2044 от тази сутрин!

# 19
  • Мнения: 191
е това че ЧХГ-то е започнало да спада хич не е добре,пък и то в 7г.с е трябвало да се види вече и пулс,успех.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 908
Бебка,попитай в тази тема,ако искаш момичета там  са доста компетентни да си кажат мнението и те. Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356819.0

# 21
  • Мнения: 469
първото ЧХГ при Алексендров е: 2044
второто от днес е:  3536 това добре ли е?

# 22
  • Мнения: 11 607
magig какви са последните новини около сестра ти?

# 23
  • Мнения: 469
току що излезе от кабинета и новините са лоши извън маточна е! Cry Cry Cry #Cussing out

# 24
  • Мнения: 943
току що излезе от кабинета и новините са лоши извън маточна е! Cry Cry Cry #Cussing out

magig, много съжалявам ,че се оказа това  Sad
Какво са й казали друго?Ще я оперират ли?

Друго няма да казвам ,от сорта на "спокойно" и т.н.,защото много добре ,че няма никакъв смисъл  Cry
Само стискам палци всичко да се нареди по-бързо

# 25
  • Мнения: 469
току що излезе от кабинета и новините са лоши извън маточна е! Cry Cry Cry #Cussing out

magig, много съжалявам ,че се оказа това  Sad
Какво са й казали друго?Ще я оперират ли?

Друго няма да казвам ,от сорта на "спокойно" и т.н.,защото много добре ,че няма никакъв смисъл  Cry
Само стискам палци всичко да се нареди по-бързо

 изписал и е инжекцията, но няма от къде да се купи!
Моля ви ако някой е от Варна да ни каже как може да ни бият инжекцията за извън маточна бременност и къде?

# 26
  • Мнения: 11 607
magig съжалявам много!

Кураж на сестра ти и дано преодолее бързо този толкова неприятен момент........

За съжаление не мога да ти помогна въобще за инжекцията...Дано я намерите! Praynig

# 27
  • Мнения: 943
Пита ли за въпросната инжекция в голямата тема за извънматочн аи спон. аборт?  Confused

# 28
  • Мнения: 469
Пита ли за въпросната инжекция в голямата тема за извънматочн аи спон. аборт?  Confused


да мила Благодаря! аз там пиша отдавна общо в три теми пиша в другата ми казаха да пиша в тази където ти казваш  и така държа в течение три теми! но за жалост новините с които приключва нашия проблем са лоши!

# 29
  • Мнения: 469
Благодаря ви на всички за всичко! И извинявайте! Cry

Общи условия

Активация на акаунт