И з р а е л 38

  • 16 651
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 720
 LaughingХехе голям лаф сте отворили с тез джи пи ес
 А дали има такива ,които съобщават / на мъжа само! / ''не сте взели достатъчно кредитни карти, двигателя ще бъде изгасен''.. Crazy Wink

Аз пък да се похваля имам бинокъл..и всяка сутрин наблюдавам  рибарските лодки и корабчета .

гууд найт.

# 241
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Добро утро  Grinning

# 242
  • Мнения: 1 410
Цитат
Дядо все повече ме изкушаваш с тоя Акти фрай да видим колко ще издържа  newsm78 Ако миеше и чинии щях да съм го купила досега
децата да храни,да сервира и отсервира ....одма го купуваме .... Mr. Green

Наинче,смях се рано-рано ...голям майтап...добре ,че не е надничал под седалката да види дали мацката не е там  hahaha

Без майтап ,а и на мен ми трябва такова чудо за София - нищо незнам къде е ! ooooh!

# 243
  • T"A
  • Мнения: 2 515
LaughingХехе голям лаф сте отворили с тез джи пи ес
 А дали има такива ,които съобщават / на мъжа само! / ''не сте взели достатъчно кредитни карти, двигателя ще бъде изгасен''.. Crazy Wink

Аз пък да се похваля имам бинокъл..и всяка сутрин наблюдавам  рибарските лодки и корабчета .

Хари, по-скоро да напомня на мъжа, че не е напазарувал и да не се съгласява да изключи двигателя докато не стигне до магазина  Laughing
Но тези приказки за двигателя ги раздават само джипиесите, които са вградени в колата, тези като PDA или на телефони, или изобщо отделните устройства се разпореждат само за карането  Grinning

Бинокъл е супер! На какво разстояние се вижда с него?
На мен ми трябва такъв, с който да виждам на 5 км - точно това е разстоянието до морето от нас  Party

За кафето от Борянка може да се поднесе мляко в такава опаковка  Mr. Green

Нали и без това продуктите на "Тара" всички са ги направили в кравешки дизайн  Grinning

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 09:44 от Mentha

# 244
  • Мнения: 310
 Joy hahaha големи сте скици голям смях падна с вас от рано сутринта  Hug

# 245
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Хей,много сте активни  Crossing Arms
Мента,на мен много ми хареса този кумкум и бих си купила такъв със сет чаши за кафе ама незнам къде бих могла да намеря...В Италия съм виждала такава откачена техника,но тук не съм запозната...

Днес в Улпана беше грандиозен скандал с една откачена рускиня (споменавала съм я) Та казаха ни да седнем и да работим заедно по един текст и тя отказа,почна да крещи,че не сме сериозни,че не учим правилно,че я притеснявам  Whistling и от там като скочиха останалите рускини малееееееее мислех,че ще се сбият и щяха ама ги е страх от полицията тук иначе всички казаха,че ако си бяха в Украйна щеше да съжалява за думите си  Mr. Green Лудница ей...

# 246
  • Мнения: 490
  Ох, Бубе големи мъки с тия улпани  ooooh! ooooh! ooooh!

# 247
  • Мнения: 1 526
Ти я притесняваш?! Как точно?

Ох, с тези ДжиПи Есове голям смях... Ние нямаме, но мъж ми просто познава пътища  на Израел по- добре от дланта си, както и сигурно по- добре от много хора родени и израстна ли тук. Знае и всякакви паланки, че по териториите (макар че вече не пътува на там  Praynig).

Поздравявам ви всички с песента от подписът ми  Hug!

# 248
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Тали тя не ме харсва защото вчера се опитах да и обясня,че улпана който е вечер е тясно свързан с работа а не е улпан бет и тя ми каза,че не познавам закона и от там тръгна нещо като панаир лекинко защото закона няма нищо общо с курса който се провежда следобед...Никой не познавал закона така както тя го познава и такива разни глупости...
Не е лично аз да я притеснявам а цялата група я притеснява и сме несериозни  Mr. Green несериозните ходят на улпан от 8,30 а тя сериозната идва в 11 съотвено е изтървала новия материал и започват въпроси това пък изнервя нас и така...То ние си знаем,че нещо не е наред с главата и ама затормозява и нас...Днес с тея пасивни блокове направих хиляда грешки за да я слушам как спори с Хайя,че не може в иврита това да е пасивен глагол след като в руския това е еди си какво  Laughing Имало грешка някаква си,че и поправя Хайя как говори  Mr. Green При нас е весело  Joy

# 249
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Талинда, мерси за поздрава!   bouquet Ако все още са останали и слушатели на записите на Балкантон - да ви кажа, че Карлсон е записан като "Дребосъчето и Карлсон", т.е. да се търси на "д"  Wink

И моят мъж познава добре Р"Г и Т"А, заради работата му като разносвач на пици и на вестници в младостта, но при излизания от града ни е неизменен приятел това чудо (особено в Ерусалим, подобри ни пътуването там с няколко нива, иначе закъснявахме за всякакви събития, на които бяхме канени конкретно там  ooooh!). Но иначе е махшев каф-яд (палмче), т.е. служеше и за други неща... абе, най-вече играчка на порасналото непораснало дете  Mr. Green

Улпанистките, пуснах игра ерец-ир (град-държава) в ивритската тема. Очаквам ви  Party

Борянке, да ти имам съученичките...  ooooh! Да не е имала предвид закона, заради това, че улпанът няма разрешение за не-олими?
Вчера бях в пощата и навън също стана някакъв инцидент и един от хамалите на Кока-кола влезе и пита за телефона на полицията, аз даже се учудих, че има човек, който да живее в Из и да не знае номера на полицията  Rolling Eyes (макар че имаше акцент, явно не беше местен, но все пак...  Thinking). А пък ние им звъним най-редовно  Mr. Green

# 250
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Не закона,че трябва да и плащат всички нива Улпан  Peace Само аз знам,че мястото ми не е в тоя Улпан  Mr. Green Тя има претенции да и платят Улпан бет а иска да ходи и на тоя Улпан който е от бюрото по труда...

# 251
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Тя, като знае толкова много, трябва да знае и, че в Израел ейн кефел мивцаим (няма двойни промоции, дублиране) - взимаш по-голямото намаление и си траеш. Няма закон, който да и дава улпан и от клита-та, и от автала-та  Crazy Или взима от клита дневен улпан, или от автала - вечерен, който е по-малко часове. Как пък няма кой да и затвори устата, като е с толкова големи претенции?  Rolling Eyes

# 252
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ами нямам идея,никой не иска да работи с нея-прави балагани и в мисрад клита... Аз като почнах улпана тъкмо групата мислеше да прави подписка тя да не учи с тях  Mr. Green Ох Ментичка,нямам идея какво става там това са толкова странни хора (за мен) необясними са  Rolling Eyes

# 253
  • Мнения: 234
LaughingХехе голям лаф сте отворили с тез джи пи ес
 А дали има такива ,които съобщават / на мъжа само! / ''не сте взели достатъчно кредитни карти, двигателя ще бъде изгасен''.. Crazy Wink

Аз пък да се похваля имам бинокъл..и всяка сутрин наблюдавам  рибарските лодки и корабчета .

гууд найт.
А дали само корабчета и лодки гледаш? Mr. Green

Преди години под нас живееше младо семейство,тоест бяха на квартира!Точно срещу нас имаше барака,на която денонощно продаваха алкохол и цигари!Там работеше една моя позната!Идва един ден и ми  казва:Абе,не е моя работа,ама недейте повече да правите секс на тересата NaughtyАз и казвам:Ти луда ли си,живеем сами,нямаме още дете,ще изляза на тересата да правя секс!Питам я:А ти как разбра?Тя ми отговаря:Ами Ние снощи с колегата,гледахме с бинокъл и Ви видяхме Mr. GreenА не съм аз,съседите от долу,те бяха доста игриви Mr. Green,винаги се къпеха двамата,и целия вход разбираше ,кога се къпят Mr. GreenТо едни пощипвания,едни либовни думи Joy Joy


Сърфирам си аз из БГмама,по улицата се задава мотор.Нито погледнах какъв е мотора,нито пък кой го кара.До магазина е сервиза,и като са отворени вратите не се вижда кой влиза!Моториста се засилва към сервиза,поглеждам го и  Shocked,с каска и черна качулка на главата.Сама съм,и си мисля:Тоя сега ще ме убие,край някоя ще ми носи новите дрехи Mr. GreenВлезе в гаража моториста,аз тръгвам да излизам,поне да съм на улицата,да взема каквото иска,само да ме остави жива Mr. GreenСтигам аз до вратата,той си сваля качулката,а аз вече ни жива ,ни умряла от страх.Явно така ми е личало,че съм се изплашила ,и започва да ми се извинява.Моториста е ония богат чичко с Туарега Mr. Green,ай ся познайте къв е мотора!

# 254
  • София
  • Мнения: 167
минавам само да се похваля  tooth - озъбихме се най-накрая

Общи условия

Активация на акаунт