Клюки (щастлива тъжна днес) 2

  • 10 782
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 196
Ти си знаеш най-добре   Hug
Каква е тази игра, пред кого я играете? Какъв е смисълът от нея? Нещо печелиш ли? Харесва ли ти ролята?
Отговори си на въпросите и сама ще намериш отговорите.

# 286
  • Мнения: 6 443
Умница,мисля че тоно тази същата игра играех и аз.За да съм сигурна,че съм направила всичко възможно и съм дала всичко от себе си.Грешка.И двамата се мъчихме взаимно,за да разберем,че нищо няма да се получи.

 

# 287
  • Мнения: 1 507
Добро утро!
Как сте днес, дами? Аз се събудих в добро настроение и нова мисия - решила съм да сменя работата. Знам, че не е лесно начинание на този етап, но както на всички вас, на мен също ми трябва по-висок доход. В момента работя за прилични пари, а и всеки месец разчитам на хонорар от едно списание, за което пиша (парите там наистина не са много, но покриват сметката ми за телефон или танците на малката), но се замислих, че следващата година по това време ме очакват първолашки радости и неволи, а това значи - и повече разходи.
Освен това, на някакъв етап, сравнително скорошен, ще заживеем отделно от моите родители, а те доста ме подкрепят финансово. Ще ми бъде значително по-трудно, но пък ще си имам мое жилище bowuu

Та днес съм на бизнес вълна. Надявам се на успешна развръзка!

# 288
  • Мнения: 6 443
Леле,момичеа,страшен проблем!
Едно гълъбче току-що влезе в магазина и май умря пред очите ме...Незнам какво да правя.Ужас!

# 289
  • Мнения: 1 196
Извикай някой да го изнесе    Peace   

# 290
  • Мнения: 1 317
Лято и аз това мисля от 1 седмица. А и направих няколко грешки, които аз лично не мога да си простя, незнам шефовете колко ще ме търпят още.  Tired Но така или иначе има и други неща, които не ме устройват тук.
Всяка промяна е хубава, все пак  Hug
Пате - ама то как умря?

# 291
  • Мнения: 6 443
Пате - ама то как умря?
Незнам,влезе в магазина,пърха,пърха,щура се накрая легна и умря...Много мъчно ми стана...

# 292
  • Мнения: 1 507
Пате, смятай на какво място работиш Twisted Evil

# 293
  • Край морето
  • Мнения: 139
Лято,

Не знам каква работа търсиш, но имай в предвид че лятото пазарът е най-мъртъв, т.е много малко работодатели търсят хора.  Повечето са настроени отпускарски, искат да си видят резултатите от 9-месечието, хората също не напускат пак заради отпуски. Обикновенно оживлението започва септември. Тази година обаче не е много ясно какво ще стане след изборите. Навсякъде коментарите в HR средите са за задържане на свободните позиции.
Успех от мен и дано да намериш желаната работа!

# 294
  • Мнения: 390
Пате, какво стана с гълъбчето? Извадиха ли го? Чувала съм, че птиците могат да умрат от слънчев удар, но трябва да се внимава. Може да е птичи грип  newsm78

# 295
  • Мнения: 6 443
Пате, какво стана с гълъбчето? Извадиха ли го? Чувала съм, че птиците могат да умрат от слънчев удар, но трябва да се внимава. Може да е птичи грип  newsm78
Shocked Стига ме вкарва в параноии,моля те!  Mr. Green

Пате, смятай на какво място работиш Twisted Evil
Ако утре не се отчета,да знаете къде съм-при гълъбчето  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 390
Аз да се похваля, че моята Полина днес става на 13. Ето, почерпете се!

# 297
  • Мнения: 390


Ето още  Laughing

# 298
  • Мнения: 1 317
Аууууууу Таня, мисли му, ако ти си ги приготвяла тръгвам моментално към Бяла  Wink
Да ти е живо и здраво детенцето! Да те радва, да е умна, щастлива и да покори новите хоризонти, които й се предлагат  Hug

# 299
  • Мнения: 1 507
la_sonrisa, мисля го и това, въпреки че тук е малко по-различно - хора се търсят и през лятото заради комплексите. Аз обаче не искам да съм сезонен работник, защото това означава през октомври да се изправя пред въпроса с ново търсене на работа и то в момент, когато хиляди други правят същото. От тази гледна точка реших, че  тези месеци ще е добре да се ориентирам в някаква посока, но не храня особени надежди - изпращам CV-та от вече незапомнено време, а нито веднъж не са ме потърсили обратно.
Иначе, каква работа... до сега съм се трудила все в медийната сфера. Но съм готова за всякакви преквалификации, ако те са свързани с по-адекватно заплащане. Моята заплата за една година не претърпя каквито и да е корекции, отпуска не съм ползвала и не ми е плащана, нямам бонуси по празниците Sad.
При всички положения ще е добре да е нещо, свързано с комуникации, връзки с клиенти, писане. Мисля, че добре работя в екип, лесно се уча и съм ентусиазирана от възможността да поема в нова, различна посока. Работодателите обаче, не са чак толкова ентусиазирани от моите напъни...
Рано е за негативизъм все още, но е трудно.

Общи условия

Активация на акаунт