Смърт в Сървайвър 4 - ще продължават ли?

  • 5 601
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Както каза Николай от предишния Сървайвър летвата е високо вдигната.Представям си  на какви жестоки натоварвания се е подлагал Воденичаров/Мир на праха му/,във фитнес залите-анаболи, стероиди,за да се подготви за състезанието.А и все пак не е на годините на Ники.

# 16
  • Мнения: 4 785
Айдеее почнаха конспирациите... човека почина, трябва ли непременно да напишем с какво се е нагълтвал (според нас разбира се)?!? То каквито са зрителите такива са и предаванията (конкретно отправено към ива)

Както каза Николай от предишния Сървайвър летвата е високо вдигната.Представям си  на какви жестоки натоварвания се е подлагал Воденичаров/Мир на праха му/,във фитнес залите-анаболи, стероиди,за да се подготви за състезанието.А и все пак не е на годините на Ники.

 Confused

Иначе съм сигурна, че тези кадри няма да се излъчат, не биха си го позволили!

# 17
  • Мнения: 503
Не съм писала нагълтвал.Днес в много сайтове беше побликувано ,че последните месеци не е излизал от фитнес залите,даже си е движел бизнес делата именно от там.За никого не е тайна ,че се взимат там такива стимуланти .Да не говорим и за страничните действия, които имат като хипертонията напр.На тази възраст тя е главния причинител за инфаркти.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Аз мисля, че няма да излъчат смъртта му. Според мен ще му отделят известно време в началото, защото все пак е участвал донякъде, ще изкажат съболезнования и вероятно цялото предаване ще си има една черна лентичка в ъгъла.
Не вярвам да са толкова нагли, че да ни покажат внезапната смърт на човека.

# 19
  • Мнения: 4 514
Стига бе, хора! Как коментирате, сякаш вече са го излъчили... Имайте малко уважение!
Мир на праха му на горкия човек.  Cry

# 20
  • Мнения: 4 841
Лека му пръст на човека, да почива в мир  Flowers Rose  Flowers Rose

Мнението си за btv не мога да напиша, защото ще получа бан за нецензурност, за мен тази телевизия е махната от телевизора за вечни времена. Изобщо не се съмнявам, че ще използват личната трагедия на семейството като дъвка за запълване на екранното си време и за за предизвикат зрителски интерес. Както и очаквам доста неща да се "размиришат" покай това предаване - и за застраховките на участниците, и за прословутите 100 страници договори... Самият факт, че снимките продължават ("за да нямало спекулации") за мен е красноречив...

# 21
  • Мнения: 4 300
Дано да не го превърнат в "шоу", но истината е, че може да се случи навсякъде ( чуденката защо са взели мъж на 54 години я оставам без коментар). Хората получават инфаркти на улицата, на бюрата си, в леглата си. Дори и да не беше в Сървайвър, можеше да си копае лозето, да кара колело, да е на екскурзия на екзотична дестинация и кой знае какво още.В крайна сметка всички участници са там по свое желание и под медицински грижи.
От продуцентите зависи да се отнесат към станалото с необходимото уважение.

# 22
  • Мнения: 0
Мир на праха му!

Помислете, преди да обвинявате! Все пак за това, че продължават да снимат най-виновни са самите участници, които са пожелали това!

# 23
  • Мнения: 4 435
Четох днес някакво интервю с жена от БТВ. Каза че никога няма да покажат момента със смъртта, макар че я имат записана. Но ще излъчат всички епизоди с него, за да се сбогуват близките му хора подобаващо, и да се гордеят с начина по който се е представил.

# 24
  • Мнения: 181
Мир на праха му ! Flowers Rose Flowers Rose
На есен ще се разбере какво ще се излъчи и какво не .

Общи условия

Активация на акаунт