Белег по рождение

  • 4 743
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Мойта грация има едно на челото и на тила. Лекарката каза че ще изчезнат, но тя итака е много сладка

И ние сме така - един на челото, във формата на сърце и един на тила,кръгъл. И двете родилни петна са доста наситено розово и аз се съмнявам, че ще изчезнат напълно, въпреки обещанията на педито.
хич не ме интересува - това ще му е чар. Казват, че хора с белези по челото са със специална мисия на Земята Wink

# 16
  • Varna
  • Мнения: 321
 Малката има два- бледокафеви са -единия на коляното, другия на дупето:) Червените родилни и минаха вече, но тези двата незнам какви ще станат-аз честно казано леко се притеснявам,защото не ми харесват особенно, ние нямаме белези-аз имам бенки много само;)
 Не знам дали е вярно това за улахата при беремнност- но аз като се стреснех за нещо докато бях бремненна и се хващах за дупето ,защото много ме баха стресирали ,че не трябва да се бутам за корема- та къде къде... на ти сега;)

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Силви също има белег на дупето над опашката - бледо розов. Нито аз нито татко и имаме белези. Раличка аз също като теб се хващах за дупето по време на бременноста. Може и за това да е.

# 18
  • Мнения: 1 639
 Моята дъщеря също има така наречените "майчини петна" (розово червеникави), на оченцето на върха на главата и на тила.... Сега са избледняли  тези да очето и върха ,  по принцип изчезват до годинката .
 Петнатата на Дариа , са точно на местата, които търпят по-активно  "триене" при паждане.
  Аз не се притеснявам ,че ще останат белези .  Laughing Като малка бях си лепнала задника на една печка и имах доста гоялмо кафяво петно , което си мислех ,че няма да изчезе , ама го няма вече....  Whistling   Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Моята няма белези, но се роди с бенчица на вратлето отзад - така си я познавах в болницата Simple Smile

# 20
  • Мнения: 507
И моята дъщеря има белег на дупето, под формата ан триъгълник е. Мъжа ми има подобен но на корема.

# 21
  • Мнения: 2 978
Да има кафяво петънце..отзад на кръста....точно там е на мама татуировката.... Wink
С тати нямаме белези.

# 22
  • Мнения: 1 520
Теди-то има на коремчето. Прилича на човече. Едно по-малко кръгче, като глава, а под него и по-голямо, като тяло. Аз също имам, но моето е на дясната ръка - прилича на маслина, ама с крачета. Simple Smile Майка ми ми е казвала, че май някакъв бонбон си била взела, скрила. Там според бабините поверия. Та може и бонбон с крачета да е. Laughing
Малки са, и са доста симпатични и на двама ни.

# 23
  • София
  • Мнения: 887
Моята кукла има червено петънце на клепача на оченцето. Отначало си помислих, че е охлузено при раждането, но после прочетох, че това петънце е "ангелска целувка" и до годинка ще избледнее.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имам белег от дясно на кръста около областта на бъбрека. Дара има същото, но е точно под лявата плешка. Ще и го крие сутиена  Laughing Много е следко и с баща и много се радваме, че и го предадох Simple Smile Има и на тила, но и целия род от страна на баща ми го има. Има и на темето малки розови  петънца като гроздови зрънца. Аз за тях не се притеснявам, защото в повечето случаи изчезват, но и не се виждат. Аз ги забелязах едва месец след раждането  Embarassed hahaha

Общи условия

Активация на акаунт