Струва ли си да дебнем коя е другата, ако вече знаем, че я има?

  • 7 222
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Здравейте, момичета!
На някого случвало ли му се е да разбере, че в живота на половинката вече има друга, която не  е за един ден? И той май-май не иска да се върне при вас? Ясно е, че нещата ще приключат, но глождило ли ви е любопитството коя е тя, как изглежда? Изпитвам угризения, че ме вълнува такова нещо, сякаш ще промени нещата, ако знам?
Споделете, моля ви!

# 1
  • Мнения: 7 723
Защо ти е да я виждаш?
То е ясно- другата винаги е по- грозна, по- дебела и по- тъпа от тебе.
Краката й са по- криви, а косата й стърчи.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 015
Нормално е, но и да я видиш няма да промениш нищо.

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 380
Според мен няма смисъл да си причиняваш повече болка-не е необходимо да е по-добра или по-красива от теб. Ако те превъзхожда-ще те заболи и гордостта ти ще бъде наранена, ако е под твоето ниво-унижението ще е по-голямо.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
От какъв зор?

# 5
  • Мнения: 156
преди 6 години ми се случи да ми изневери един човек. бях му казала, че ако се случи, искам да ми каже.  каза ми, поговорихме, аз се дистанцирах за два дни, след което ми мина и отношенията ни се върнаха към нормалното.  през ум не ми беше минало да го питам коя е, каква е итн. никакви любопитства не съм изпитвала изобщо. мисля, че ако един мъж ми изневери, причината е в нас двамата, а не случайната евентуална жена, която дори не е "съперница" в случая. който изпитва враждебност и негативни чувства към "другата" вместо да търси причината в партньора си, има далеч по-големи проблеми от това, че му изневеряват...

# 6
  • Мнения: 411
винаги Ще те гложде.
на бивШия лиубовницата(тогава)беШе много красива(пълно копие на РОСИЦА КИРИЛОВА,поне на мен ми харесва),
но да я видиШ сега прили4а на 50 годиШна(не Ще да е от много добър живот)без зъби,много побеляла,сбръ4кана.
съжалявам я като знам Що за 4овек има до себе си8интересува го само собственото му АЗ)

# 7
  • Мнения: 148
foreplay,
не съм търсила причината за това в другата, аз съм наясно, че и той, но и аз, сме виновни за положението. Точно затова си се чудя защо ми е да я виждам, сякаш...незнам...обърках се

# 8
  • Мнения: 156
нормално е да си объркана. аз чак сега разбрах, че става дума за теб - разсеяла съм се явно. съсредоточи се в/у себе си, не в/у него и "другата". ако е вярно, че " май-май не иска да се върне при теб", в момента няма значение кой е прав и кой е крив. ще има значение, когато влезеш в следваща връзка. дотогава можеш да се постараеш да оцениш ситуацията и да направиш изводи.

# 9
  • Мнения: 12 677
Съвсем нормално ти е любопитството. Да се сравняваш с нея, да се чудиш  с какво тя е по- от теб.

# 10
  • Мнения: 2 388
Да, за мен би било важно да знам каква е другата.
Чисто физически как изглежда не ме вълнува толкова, колкото какъв характер е.
Чисто хипотетично мисля, че бих я проучила, така да се каже.

# 11
  • Мнения: 22 477
Ако те гложди любопитството, отиди и виж. Но както каза някой по-нагоре....ако е по-красива от теб ще ти е кофти. Ако е по-грозна....ще ти стане още по-кофти.

# 12
  • Мнения: 4 297
Разбира се, че ще искам да знам коя е, как изглежда, какъв човек е. Хора сме, това е напълно човешка емоция или слабост, все тая.

# 13
  • Мнения: 637
Струва ли си да дебнем коя е другата, ако вече знаем, че я има?

НЕ, не си струва, само ще се съсипеш така. Да, гложди те чисто нормално, човешко любопитство / и мене би ме глождило /,
но какво постигаме в крайна сметка - вместо след като няма шанс да се върне при нас, да затворим вратата, ние се чудим
кой пръст да сложим за да я задържим още малко открехната..... А похабеното време, нерви, достойнство....

Давай смело напред!!!
  Peace

# 14
  • Мнения: 4 380
Елементарно е да свеждате нещата до външност и до хубост.
Хората не изневеряват по принципа на конкурс за красота. Не разбирам какво би могъл да ти даде факта че я видиш. НИЩО.

# 15
  • Мнения: 411
уверявам ви 4е бихте искали да знаете с какво пове4е го заслужава ТЯ от детето му.нима детето не е по важно от една жена,но някои мъже не мислят като мен.
аз не бих си зарязала детето заради един мъж,но има мъже,които го правят заради жена.
дори да ми потрябва документ обЩувам с нея,заЩото той просто не е 4овек с когото може да се обЩува.

# 16
  • Мнения: 2 448
Не си струва, разбира се, но е напълно нормална човешка реакция и емоция желанието да я видим и разберем ква е що е. Любопитството ни гложди за какви по дребни работи, какво остава за жената, с която са ни сменили.
Не ми се е случвало подобно нещо за радост, но пък навремето "откраднах" така да се каже мъжа си от неговата тогавашна приятелка и тя беше много любопитна да ме проучва и да сипе змии и гущери по мой адрес. Разбираемо е и аз бих го направила сигурно.

# 17
  • Мнения: 411
аз пък не съм бълвала змии и гуЩери.свекитата много ме подкрепяха,4е ина4е може би Щях да рухна а след това намерих и половинката си ,така 4е на съжалявам 4е се развиха така неЩата.
но няма проШка за това 4е е забравил детето.

# 18
  • Мнения: 7 474
Принципно не бих искала да я виждам, но пустото ми женско любопиство сигурно ще надделее.
Обаче, ако се окаже хубава ще ми е доста кофти, ако е грозна може и да я преглътна по-лесно Laughing

# 19
  • Мнения: 7 723
Принципно не бих искала да я виждам, но пустото ми женско любопиство сигурно ще надделее.
Обаче, ако се окаже хубава ще ми е доста кофти, ако е грозна може и да я преглътна по-лесно Laughing
Все ще й намериш кусур и на хубавата. Не бой се  Whistling Grinning

# 20
  • Мнения: 2 011
Хе хе, такива сме жените - многоооо любопитни !
Да - и на хубавата ще намерим кусур...  Crossing Arms
Аз до сега не съм мислила по този въпрос. знам , че ако има  нова в живота  на БНД , то ще има момент в който ще се запозная с нея ! За сега , това не ме интересува.  newsm78  bouquet

# 21
  • Мнения: 17 409
Мисля, че съдбата ще ми я сервира на тепсия. До дебнене едва ли ще се стигне.

# 22
  • Мнения: 202
За какво ти е да знаеш коя е? И по хубава да е , и по грозна да е той вече като че ли е избрал , намери си и ти и продължаваи напред , въобще не ти трябва да я знаеш коя е.

# 23
  • Мнения: 1 941
Aбе, то че не си струва е ясно. Обаче как да го обясниш на съзнанието си? Жените сме предразполжени към махозизъм и това си е...

# 24
  • Мнения: 2 448
Жените сме предразполжени към махозизъм и това си е...

Мислиш си, че мъж не би проявил интерес към "врага"?  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 116
Жените сме предразполжени към махозизъм и това си е...

Мислиш си, че мъж не би проявил интерес към "врага"?  Twisted Evil
Мъжете са и по големи клюкарки от нас.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
По -важното е да човек да продължи напред.
Щом си наясно, че всичко е свършило, няма смисъл от повече протакане на нещата...

За " другата", която е новата постоянна връзка на бившия...нормално е човек да се интересува, не само как изглежда на външен вид, а и точно какво е намерил при нея, кое му е липсвало, какво е липсвало и на теб в тази връзка, къде си сбъркала, а той? Ясно е, че при край на една връзка, вина имат и двамата...

Важно е да се запазят, ако това е възможно, някакви коректни взаимоотношения: все пак, с този човек сте живели толкова години заедно, обичали сте се, имате общо дете...
За съжаление, много рядко се получава.

Равносметка и ново начало.   Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 431
Само ако подозирам, че я познавам. Тогава бих искала да знам. Особено ако ми е "приятелка".

Иначе от чисто любопитство май не.

# 28
  • Мнения: 293
Хич не бих искала да я знам коя е . Достойнството ми е в повече....
Като ми падне пердето съм толкова категорична,че ....
Какво да и гледам ? Отношенията ми касаят само мен и него.
Ако ми е позната,естествено ще искам да знам,че за нея става въпрос...
Вместо да ходя да гледам нея, бих отишла с някой мъж на вечеря  Flutter

# 29
  • Под липата
  • Мнения: 620
Аз бих искала да разбера коя е.  Всъщност, случвало ми се е веднъж и тогава цяла седмица се правих на частен детектив, докато "хвана" влюбените гълъбчета. Не предприех нищо . Исках само да знам коя е. Неизвестността повече ме глождеше и нито можех да ям , нито да спя. Всичко това, заедно с любовната мъка по човека, който ме заряза, ме бяха превърнали в зомби.  Като  видях въпросната дама, започнах да живея отново ( буквално). Не беше нито по хубава, нито по добре облечена, а проскубаната й руса четина беше като балсам за сърцето ми. Що се отнася  до разкривените  токове на сандалките й, направо ме излекуваха от мъката! Тази жена ме спаси поне от още 5 месеца душевни терзания ( да е жива и здрава  Mr. Green ) Търсенето на недостатъци в нея, насочи мисълта ми към ръсене на жлъчни остроумия и отклони тъгата ми в друга посока.
  Пък и впоследствие съдбата ми поднесе шанс за отмъщение, макар и символично  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 17 546
... любопитството коя е тя, как изглежда? Изпитвам угризения, че ме вълнува такова нещо, сякаш ще промени нещата, ако знам?
Не си причинявай това в този момент, ако можеш. След време ще ти е по-лесно, а може и въобще да не те вълнува.

# 31
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Не, не си струва, но аз лично просто не бих се спряла докато не знам всичко за нея. С такова поведение обаче сама си вредиш, тъй че ако имаш сили - недей!

# 32
  • Мнения: 2 013
Не, не си струва, но аз лично просто не бих се спряла докато не знам всичко за нея. С такова поведение обаче сама си вредиш, тъй че ако имаш сили - недей!

И аз съм така...  Confused
Така или иначе все някога ще се засечете и щеш нещеш ще я видиш...

# 33
  • Мнения: 156
добре бе, като я видите коя е и разберете всичко за нея, какво ще стане? как ще ви стане по-добре? с каква цел ви е да разбирате "всичко" за нея, да видите колко е или не е по-хубава, с какви дрехи е, с каква коса? нима не е ясно, че едва ли ще разберете ЗАЩО за кратко или дълго, е била предпочетена пред вас?

# 34
  • Мнения: 265
Независимо дали е по хубава или по грозна , тя има своята индивидуалност -която отстоява и развива ......а ти какво ? Приемаш любовта като само заробване и мъченичество ( аз не цепех басма на никого преди ........бях много борбена и независима.....и др. от тоя род чета във другите теми в ДИС )и сега какво , като се ожени за него -той е центъра на вселената -гледаш деца , готвиш , чистиш , глезиш го (вместо той теб ) , защото работи и е изморен и изкарва пари и чакаш признателност - е няма . Той се  е оженил за теб защото те е харесвал преди каква си била , и очаква да си същата или някакво развитие ....а ти ставаш негова слугиня и робиня в името на семейството и детето . Независимо другата каква е : хубава , гозна, дебела ,не се епилира , има мустаци .....тя има своята индивидуалност която ти нямаш ...и го впечатлява с това , а ти си станала робиня която удовлетворява всички нужди на любимя човек и вече не си интересна и го губиш.......Няма значение коя е и как изглежда .....виж себе си , дали ти си това което си била преди . Успех   bouquet

# 35
  • Под липата
  • Мнения: 620
добре бе, като я видите коя е и разберете всичко за нея, какво ще стане? как ще ви стане по-добре? с каква цел ви е да разбирате "всичко" за нея, да видите колко е или не е по-хубава, с какви дрехи е, с каква коса? нима не е ясно, че едва ли ще разберете ЗАЩО за кратко или дълго, е била предпочетена пред вас?
Защото даваш образ на нанесената обида и огорчение и като реален обект, е много по-лесно преодолима, от колкото , ако е само във въображението. Преди имах чувството , че се давех в сухото, а след като я видях, чисто по женски си излобях и вече можах да си стъпя на краката. Имах вече истински човек, когото да мразя.  Това си беше моят начин да изляза от кризата, с който не се гордея , но ми помогна. Не казвам, че би помогнало, обаче, на друга.

# 36
  • Мнения: 289

Не, не бих искала , аз приключа  ли с нещо или някого ,не си го и спомням вече и хич не ме интеренсува.

# 37
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
добре бе, като я видите коя е и разберете всичко за нея, какво ще стане? как ще ви стане по-добре? с каква цел ви е да разбирате "всичко" за нея, да видите колко е или не е по-хубава, с какви дрехи е, с каква коса? нима не е ясно, че едва ли ще разберете ЗАЩО за кратко или дълго, е била предпочетена пред вас?

Не знам дали ще ми стане по-добре, вероятно - не. Любопитството обаче ще ме гризе докато не го направя.

# 38
  • Мнения: 107
Аз не би искала да я познавам. Според мен това е вид женски мазохизъм. Но хората сме различни и всеки има различни потребности.

# 39
  • Мнения: 60
Не ме е интересувало с кого е сега някоя, която ме е зарязала. Обикновено живота рано или късно те среща с този човек. Факт е, че съм мислил за отмъщение, но Господ си знае работата. Той най-добре съди.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 840
Зависи от много неща.
Ако има деца и мъжът е решен да живее с тази жена, би трябвало да се знае коя е, защото все пак те ще се виждат с нея. Ако нещата са стигнали до своето тотално изчерпване и е ясно, че тя е новата партньорка, може да се търси някаква връзка с нея, дори дружески отношения, за да бъдат нещата вбъдеще по-спокойни.
Познавам жена, която стана приятелка със съпугата на бившия си мъж. Даже се разбира по-добре с нея сега, отколкото с него. Имаха да уреждат разни имотни въпроси, наследства, които се появиха много след развода, и това, че двете жени се разбират, се оказа много полезно и за двете страни. Всичко това от дистанцията на времето, де. В началото не се понясяха, дори по-зле от непонасяне, бих казала.

Ако говорим за връзка без брак, деца и т.н., спокойно може да се тегли чертата. Така или иначе един ден все ще се засекат някъде. А може, като се засекат, той дори вече да не е с тази точно особа.

# 41
  • Мнения: 2 388
За мен си "струва" да знам коя е.
Чисто визуално знам, че ще е мой тип, просто прекалено добре познавам вкуса му.

Това че някой ден мога да спра да го обичам, като мъж не значи, че няма да го обичам, като приятел.
Той е човека, който е бил до мен в най - трудните моменти и който ми е помогнал най - много в живота.
Знам, че дори и да ни се разделят пътищата, пак ще мога да разчитам на него в тежък момент.
А това го знам, защото виждам отношението му към бившите.
Би било крайно грозно от моя страна, да започна да го плюя и да махна с лека ръка на всичко, което сме имали.
Той е мъж, който може да даде много на една жена, когато я обича. Бих искала жената до него, да го заслужава.
Ще ме боли, ако тя е неподходяща за него.

# 42
  • Мнения: 289

Според мен мъжа е виновния ,а не новата изгора , тя жената няма нищо общо според мен, за какво ти е да я гледаш , няма смисъл ,после ще има и друга и нея ли ще гледаш.

# 43
  • Мнения: 293
За мен си "струва" да знам коя е.
Чисто визуално знам, че ще е мой тип, просто прекалено добре познавам вкуса му.

Това че някой ден мога да спра да го обичам, като мъж не значи, че няма да го обичам, като приятел.
Той е човека, който е бил до мен в най - трудните моменти и който ми е помогнал най - много в живота.
Знам, че дори и да ни се разделят пътищата, пак ще мога да разчитам на него в тежък момент.
А това го знам, защото виждам отношението му към бившите.
Би било крайно грозно от моя страна, да започна да го плюя и да махна с лека ръка на всичко, което сме имали.
Той е мъж, който може да даде много на една жена, когато я обича. Бих искала жената до него, да го заслужава.
Ще ме боли, ако тя е неподходяща за него.


Монахинче,Йевала  Heart Eyes Много извисено и мъдро мнение!

# 44
  • Мнения: 102
  bouquet  По-добре го пусни на свобода, ако наистина те обича ще се върне ,ако не просто трябва да се радваш за него ,че е щастлив и че ти ще имаш възможност също да бъдеш щастлива с друг човек.
Безмислени са всякакви опити от които само повече ще боли.

# 45
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
За мен си "струва" да знам коя е.
Чисто визуално знам, че ще е мой тип, просто прекалено добре познавам вкуса му.

Това че някой ден мога да спра да го обичам, като мъж не значи, че няма да го обичам, като приятел.
Той е човека, който е бил до мен в най - трудните моменти и който ми е помогнал най - много в живота.
Знам, че дори и да ни се разделят пътищата, пак ще мога да разчитам на него в тежък момент.
А това го знам, защото виждам отношението му към бившите.
Би било крайно грозно от моя страна, да започна да го плюя и да махна с лека ръка на всичко, което сме имали.
Той е мъж, който може да даде много на една жена, когато я обича. Бих искала жената до него, да го заслужава.
Ще ме боли, ако тя е неподходяща за него.

Поздравления за гледната ти точка!

# 46
  • Мнения: 389
В такива ситуации съм се убедила, че жената никога не може да е толкова красива, колкото я рисува болното ти въобръжение.  Joy

Ако имаш намерение да се бориш - проучваш врагЪ.

Ако ще стягаш багажа - няма нужда  Naughty

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Щом детето ще контактува за в бъдеще с нея, трябва да я познаваш...

# 48
  • София
  • Мнения: 2 840
Ще ме боли, ако тя е неподходяща за него.
Мен, пък - хич. Mr. Green

# 49
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Щом детето ще контактува за в бъдеще с нея, трябва да я познаваш...
Бащата трябва ли да познава мъжете в живота на майката, които ще контактуват с детето?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
Да.
Особено той - защото мъжът е по-склонен към насилие, освен това в повечето случаи децата остават при майката, което значи, че те ще живеят с друг мъж, няма да се срещат периодично с него.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Уентуърд, да, така смятам.  Peace

# 52
  • Мнения: 2 175
Понеже ми се се е случвало - мога да кажа само как постъпих..

Да, проявих любопитство..Именно защото усетих, че е по-сериозно..
Познавам добре БНД и нямах съмнения, че щом си е паднал, значи каката е поне от мойта категория..
Навързах няколко факта и с малко ровене в нета - получих достатъчно информация..
Не направих нищо - просто се поуспокоих, че драми и  изцепки няма да има..

След време, когато се запонах с нея, дори изпитах симпатия..
Ако не беше такава ситуацията - бихме били дори приятелки..

# 53
  • на майната си
  • Мнения: 425
Най-вероятно не си струва, но съм сигурна че не бих устояла на изкушението.
Мисля, че по-лесно ще свикна/приема мисълта ако имам нещо реално, а не имагинерно в главата си.

# 54
  • Мнения: 34
Здравейте, момичета!
На някого случвало ли му се е да разбере, че в живота на половинката вече има друга, която не  е за един ден? И той май-май не иска да се върне при вас? Ясно е, че нещата ще приключат, но глождило ли ви е любопитството коя е тя, как изглежда? Изпитвам угризения, че ме вълнува такова нещо, сякаш ще промени нещата, ако знам?
Споделете, моля ви!

Оле, ако си се загаджила с моя - и на двама ви изходът ще е летален!  #2gunfire

# 55
  • Мнения: 156
не си разбрала смисъла на въпроса май.

# 56
  • Мнения: 2 723
Знаех коя е от самото начало, защото моят бивш мъж си легна с жената на братовчед ми  Whistling
Но ако имах избор,  не бих дебнала коя е.

# 57
  • Мнения: 1 674
Струва си! Злобна и любопитна съм,мъстта лежи кротко в мен с години и чака удобен момент. Сигурно е от зодията или просто съм злобарка... Whistling

# 58
  • Мнения: 593
Струва си.  fight

# 59
  • Мнения: 6 999
Глождеше ме, да. Много даже.
Приятелките ми постоянно се чудеха как мога да се самоизмъчвам като го разпитвам с такива подробности за нея.
Ми интересно ми беше с каква ме е сменил.
Но да хукна да ги следя, че да я видя...надали.

Но съм много съгласна с монахинята...
Той ще ми остане едно от най-близките същества, един от най-близките приятели...

# 60
    Хахахахаха,това ми хареса....и аз така!Хахаха Joy

# 61
  • Мнения: 5 710
Аз не бих ровила.
Току виж се оказало, че е по-хубава, слаба и млада от мен, или по-лошо : по-грозна, по-пълна и по-възрастна, направо ще бъда съсипана. Да не говорим, че в такъв момент човек трябва да мисли по-скоро за себе си, за достойнството си, за живота си, което за мен е по-скоро оттегляне, мълчение, хладнокръвие, отколкото емоции.

Голяма работа, като я намеря и я наложа по главата с бухалката, като после той ще успокоява и прегръща нея, а не мен.

# 62
  • Мнения: 3 016
От чисто любопитство -да.

# 63
  • Мнения: 1 533
Здравейте, момичета!
На някого случвало ли му се е да разбере, че в живота на половинката вече има друга, която не  е за един ден? И той май-май не иска да се върне при вас? Ясно е, че нещата ще приключат, но глождило ли ви е любопитството коя е тя, как изглежда? Изпитвам угризения, че ме вълнува такова нещо, сякаш ще промени нещата, ако знам?
Споделете, моля ви!

Това ми прозвуча най-тревожно. Изобщо не е ясно дали нещата помежду им ще приключат. Не бива да стоиш и да го чакаш да се върне. Знам че е по-лесно да се дава акъл отстрани, но помисли малко повече за себе си.

# 64
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
Струваше си, ама така се случи, че разбрах без да дебна.

Калин@, много ми харесва това с брадвата   Laughing

# 65
  • Мнения: 593
Ох, на мен пък такова благородство ми идва малко в повече...

Все си мисля, че преди да се стигне до там, има редица признаци, по които се разбира, че нещата между двамата не са съвсем наред. И ако е толкова неспасяемо, вероятно ще предпочетем да изясним нещата между нас, т.е да се разделим, преди всеки да тръгне да си търси нов партньор.
Но ако се появи "другата" съвсем от никъде, без никаква причина, при положение, че всичко между нас е наред... просто не мога да го приема.
Така че (съвсем хипотетично) с чиста съвест взимам една тръба и я вкарвам в болницата, после отивам да си лекувам психичните проблеми в клиника за сметка на любимия.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 08:45 от cybercat

# 66
Интересно. В другия под форум Родители отглеждащи сами децата си има някаква подобна тема, написана във връзка пак с Другата.
Дали чикчирик и Другата не са един и същи човек, поставящ темата в две различни светлини???? newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 221
Аз бих искала да разбера коя е.  Всъщност, случвало ми се е веднъж и тогава цяла седмица се правих на частен детектив, докато "хвана" влюбените гълъбчета. Не предприех нищо . Исках само да знам коя е. Неизвестността повече ме глождеше и нито можех да ям , нито да спя. Всичко това, заедно с любовната мъка по човека, който ме заряза, ме бяха превърнали в зомби.  Като  видях въпросната дама, започнах да живея отново ( буквално). Не беше нито по хубава, нито по добре облечена, а проскубаната й руса четина беше като балсам за сърцето ми. Що се отнася  до разкривените  токове на сандалките й, направо ме излекуваха от мъката! Тази жена ме спаси поне от още 5 месеца душевни терзания ( да е жива и здрава  Mr. Green ) Търсенето на недостатъци в нея, насочи мисълта ми към ръсене на жлъчни остроумия и отклони тъгата ми в друга посока.
  Пък и впоследствие съдбата ми поднесе шанс за отмъщение, макар и символично  Mr. Green
Аз  след   не толкова дълги  детективски опити , направих същите изводи като теб Само, че много ми се  щеше да бях  реагирала като  теб , а аз затънах още  повече , чувствах се унижена, винаги съм си мислела, че  към нова връзка се пристъпва  когато  нещо в  партньора до теб липсва, а той беше  намерил  жена / тук не ми се коментира/ Но ако  беше  подобра по умна  по реализирана  болката ми щеше да бъде друга, че ето аз  съм некъдарна за да бъда на неиното ниво, но когато  не е  така
какво Sad
Разделейки се той ми казва че в цици и интелект я превъзхождам Laughing,  винаги съм зна4ела, че мъжете не са много  разсъдителни , но се запитах  , то какво остава  тогава-значи  другата е просто една вагина Joy

# 68
  • Мнения: 12 677
Здравейте, момичета!
На някого случвало ли му се е да разбере, че в живота на половинката вече има друга, която не  е за един ден? И той май-май не иска да се върне при вас? Ясно е, че нещата ще приключат, но глождило ли ви е любопитството коя е тя, как изглежда? Изпитвам угризения, че ме вълнува такова нещо, сякаш ще промени нещата, ако знам?
Споделете, моля ви!

Това ми прозвуча най-тревожно. Изобщо не е ясно дали нещата помежду им ще приключат. Не бива да стоиш и да го чакаш да се върне. Знам че е по-лесно да се дава акъл отстрани, но помисли малко повече за себе си.



От къде пък го  реши това newsm78, Аз го разбирам по друг начин.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Не бих искала да знам коя и каква е. Твърдо. По-леко ще ми е.

# 70
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
трите имена, телефони, снимки, адрес ...
все пак когато правиш поръчка ще ти искат тези неща.

# 71
  • Мнения: 2 414
От чисто лйбопитство-да,макар че не виждам какво ще промени това. Rolling Eyes

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Мила, аз като разбрах коя е, като я видях, както и телефона и имах и какво от това, нищо не можах да направя, а и не се струва, замо допълнително болки и страдания.

# 73
  • Мнения: 806
Не си струва.  Защото после ще започнеш да си намираш недостатъци и ще се сравняваш с нея.  Дали ме остави защото тя е по слаба?  Дали защото тя има руса коса..... и тн.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 546
Вместо да ходя да гледам нея, бих отишла с някой мъж на вечеря  Flutter
Странно.... дали наистина в такъв момент ще ти е до вечеря с друг?  Rolling Eyes И ако го направиш нека се опитаме да познаем от раз кой/кои ли ще бъдат основна тема на разговори.  Wink
Разделейки се той ми казва че в цици и интелект я превъзхождам Laughing,  винаги съм зна4ела, че мъжете не са много  разсъдителни , но се запитах  , то какво остава  тогава-значи  другата е просто една вагина Joy
Да се смееш ли, да плачеш ли....тез мъже, тез мъже....истината е, че и аз съм го чувала. И  все пак...си тръгна, нали.  Rolling Eyes И всичко това само заради една.."вагина".  Shocked

# 75
  • Мнения: 6 999
Вместо да ходя да гледам нея, бих отишла с някой мъж на вечеря  Flutter
Странно.... дали наистина в такъв момент ще ти е до вечеря с друг?  Rolling Eyes И ако го направиш нека се опитаме да познаем от раз кой/кои ли ще бъдат основна тема на разговори.  Wink
Ми на мен ми беше Peace Айде, не съвсем веднага, след като разбрах за другата и решихме, че се развеждаме, но...хм.
След около две седмици започнах да излизам с друг, след месец се пренесох у тях Peace
Темата за разговори почти никога не се върти около бъдещия ми бивш съпруг, имаме много други неща, за които да си говорим с това момче.

Въобще не виждам какво да им се страда по мъжете, всеки по пътя си и това е.
Обич, обич, ама да се тормозя с месеци - няма да стане.
И аз имам право на щастие при друг, след като той си е намерил неговото при друга  Crazy
Това е обаче, защото нямаме дете, ако имахме, можеше и повече да се тормозя.
И със сигурност нямаше да си намеря толкова бързо друг  Laughing

# 76
  • Мнения: 148
cybercat
много ясно, че има куп признаци, които от доста време говорят за края на големия край. Някъде наскоро четох, че ти трябват толкова години да разбереш, че вече не сте един за друг, колкото си бил убеден, че точно това е човека. Странно съвпадение, ще речеш, че е вярно.

Към всички - не мисля, че тя е причината. Проблемът си е в нас - е, повечко в него, но така или иначе между нас. Не че я оправдавам, нито пък него. На "младини" всеки залита да кажем, но сега като знаем, че нямаме бъдеще, ми се струва почтено да се разделим официално, и всеки спокойно да поеме по пътя си.

И понеже знам че сега има друга, знам, че и да знам коя е, от това нищо няма да се промени, но все пак ми е любопитно, а и тук винаги има богатство от гледни точки, което е много ценно и помага на човек да види нещо, което изпуска.
За което ви   bouquet

Интересно. В другия под форум Родители отглеждащи сами децата си има някаква подобна тема, написана във връзка пак с Другата.
Дали чикчирик и Другата не са един и същи човек, поставящ темата в две различни светлини???? newsm78

Не, не сме един и същи човек. На мен също ми се стори интересно, че няколко дни след това "Другата" ми отговаря. Зад "другата" вероятно стоят немалко жени, както има и такива, които са в моето положение. Но някак думите й не ме изненадаха. Не че това е нужно....Явно съм провокирала у "нея" нещо, което да я накара да сподели...

# 77
  • Мнения: 743
Била съм в тази ситуация. Без да съм любопитствала много разбрах коя е. И въпреки, че не беше по-добре изглеждаща от мен, ми стана криво. Явно беше намерил нещо повече в нея. Говорихме доста пъти за създалото се положение, аз поставих условие - всеки има право на избор в крайна сметка. Да, той избра мен и в момента се радваме на щастлив семеен живот. Но и отново да се случи, отново ще изкам да знам коя е и как изглежда.
Може би някоя от вас ще си помисли, че съм пълна глупачка, след като съм още с него, но моите разбирания са такива. Простих му и продължаваме напред. Аз за себе си бих казала, че не бих сторила това на човека, когото обичам.

# 78
  • Мнения: 34
Ако "другата" е друга си струва, но ако аз съм "другата" - не си струва.  Sunglasses

# 79
  • Мнения: 593
4ик4ирик, разбрах те.

Спокойно можеш да му теглиш чертата.
Тя определено е дърта, грозна и тъпа, a той е абсолютен мухльо, щом предпочита нея пред теб.  Hug

Ако толкова много искаш да я видиш - ето я.
Пожелавам ти успех!   bouquet

# 80
  • някъде
  • Мнения: 4 956
аз сьм от любопитните така че бих искала да разбере коя е и каква е

# 81
  • някъде там
  • Мнения: 44
ДА  И АЗ ИСКАХ ДА Я ВИДЯ И СЕ УСПОКОИХ КАТО Я ВИДЯХ . Grinning БЕШЕ МНООООГО ГРОЗНА НО НЕ ЗА ТОВА ИСКАХ ДА ЗНАЯ КОЯ Е ....ПРОСТО ТЯ ЗНАЕШЕ КОЯ СЪМ И Е ГАДНО ДА ЗНАЕШ ЧЕ НЯКОЙ ОТ НЯКЪДЕ ТЕ ГЛЕДА А ТИ НЕ ЗНАЕШ КОЙ Е .Докато не я видях бях във  филм мислих всички жени за нея

# 82
  • Мнения: 148
cybercat
 hahaha
дано да е по-хубава от мен! Като видях тези снимки разбрах, че сте прави
посмях се, олекна ми
страхотни сте   bouquet

# 83
  • Мнения: 56
Цитат
Струва ли си да дебнем коя е другата, ако вече знаем, че я има?

Струва си не само да я дебнем, ами и да я хванем! И като я хванем да я прибием...

# 84
  • София
  • Мнения: 344
Цитат
Струва ли си да дебнем коя е другата, ако вече знаем, че я има?

Струва си не само да я дебнем, ами и да я хванем! И като я хванем да я прибием...
Това вече е приказка! Wink
Аз не бих се занимавала с нея, а с него. Twisted Evil

# 85
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Ако толкова много искаш да я видиш - ето я.
...

Ааааа, моля-моля! - тази е нашата! Не си я давам!  Crossing Arms Мъжът ти да си намери друга.  Sunglasses

# 86
  • Мнения: 641
Изобщо не бих се трогнала да я търся или да мисля каква е ...
...след като е другата...значи е никоя...

Общи условия

Активация на акаунт