Music Idol 3 - тема 14

  • 46 735
  • 899
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Темата не е ли номер 14 Wink
Предишната беше 13.

Упс! Днес съм много уморена и недоспала. Мерси че забеляза  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 937
Дано стане добър концерт  Hug.

# 17
  • в моя свят
  • Мнения: 849
 Sunglasses

# 18
  • Мнения: 503
Слаб сезон.Малко съм разочарована.Почти никое от изпълненията на участниците не можа да ме грабне,с изключение на изпълнението на Митко на пианото на театралните кастинги.А за простащината на водещите нямам думи. Close

# 19
  • Мнения: 781
Много съм разочарована. А да видим утре какво ще сътворят.  Надявам се Боян да е новият идол на България!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 891
Един закъснял запис от мен .   bouquet
Последна седмица , а като че вчера започна.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Записвам се, нямам сили да мисля какво да коментирам, че да не е само "запис". Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 185
Концертът утре ще бъде пълна смешка  Wink . Вече си представям как Русина мяучи с тъжен поглед в камерата, а и съм в недоумение Маги над какво ще крещи този път, Бийтълс нямат такъв тип песни, но тя все ще префасонира някоя до неузнаваемост. Боян имам чувството че пее една и съща песен всеки концерт, ужасно е еднообразен. За първи път ми се случва да ми е все едно кой ще изберат, но то наистина е все едно, така или иначе след 6 месеца вече никой няма да си спомня за "Идола"  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 503
Концертът утре ще бъде пълна смешка  Wink . Вече си представям как Русина мяучи с тъжен поглед в камерата, а и съм в недоумение Маги над какво ще крещи този път, Бийтълс нямат такъв тип песни, но тя все ще префасонира някоя до неузнаваемост. Боян имам чувството че пее една и съща песен всеки концерт, ужасно е еднообразен. За първи път ми се случва да ми е все едно кой ще изберат, но то наистина е все едно, така или иначе след 6 месеца вече никой няма да си спомня за "Идола"  Rolling Eyes

Точно!  Confused

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Не е точно по темата, но Нора спечели награда за бг-дебют на "Бг- Радио", а Невена за най-добра бг-изпълнителка.


Надявам се концерта утре да е лишен от обичайната лиготия и да е на ниво  Peace, а ако и Хилда ни изненада с изпълнение ще е още по-добре Simple Smile.

# 25
  • Мнения: 639
Да, ама и Нора, и Невена бяха много по-впечатляващи в съответния си МИ от тези сега Sad

# 26
  • Мнения: 1 951
Да, ама и Нора, и Невена бяха много по-впечатляващи в съответния си МИ от тези сега Sad
Абсолютно! И по Тома тъгувам.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 899
Концертът утре ще бъде пълна смешка  Wink . Вече си представям как Русина мяучи с тъжен поглед в камерата, а и съм в недоумение Маги над какво ще крещи този път, Бийтълс нямат такъв тип песни...

Имат, имат! Все ще си избере някоя, че да "блесне"  ooooh! ! Имат и "мяукащи" и "крещящи", така че Маги и Русина са "уредени"!
Вече нямам търпение да свърши това предаване! Много ме е яд, че имаше изключително талантливи хора този сезон, а на финала останаха най-невзрачните! И съм напълно съгласна с мнението, че след 6 месеца (може и по-малко) никой няма да си спомня за "Идола"

# 28
  • Мнения: 106
Не е точно по темата, но Нора спечели награда за бг-дебют на "Бг- Радио", а Невена за най-добра бг-изпълнителка.


Надявам се концерта утре да е лишен от обичайната лиготия и да е на ниво  Peace, а ако и Хилда ни изненада с изпълнение ще е още по-добре Simple Smile.
по този повод изках вчера да ви попитам кого изобщо от целия сезон виждате догодина на раздаването на тези награди. нали в началото ни бе ентусиазирано втълпено, че това бил най-силния сезон. аз лично не виждам кой точно би се вписал

дано довечера се получи хубав концерт, макар че не съм ентусиазирана. абсолютно съгласна съм с мнението на  Clairette - мяучене, крякане и лигавщина. поне хилда казасян ще попее. харесвам я

# 29
  • Мнения: 1 986
Дано стане добър концерт  Hug.
Концертът утре ще бъде пълна смешка  Wink . Вече си представям как Русина мяучи с тъжен поглед в камерата, а и съм в недоумение Маги над какво ще крещи този път, Бийтълс нямат такъв тип песни, но тя все ще префасонира някоя до неузнаваемост. Боян имам чувството че пее една и съща песен всеки концерт, ужасно е еднообразен. За първи път ми се случва да ми е все едно кой ще изберат, но то наистина е все едно, така или иначе след 6 месеца вече никой няма да си спомня за "Идола"  Rolling Eyes

Точно!  Confused



и т.н.
Момичета, ако искате да следите темата, а не ви се пише нещо конкретно, ползвайте бутона "Извести" в долния десен ъгъл на страницата. Върши същата работа като "Запис! Cry.

Общи условия

Активация на акаунт