Music Idol 3 - тема 14

  • 46 745
  • 899
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Е, ако мяукат, Боян-чо ще спаси положението... Thinking Хайде стига сте оплювали тези, които не ви харесват, само защото са стигнали дотук. Аз пък искам да слушам как Маги "крещи" и Русина как "мяука", явно има хора които ги харесват. Желая на всичките успех! Мисля, че това е най-успешния айдъл досега, още от кастингите беше претъпкано с талантливи хора и трудно да се изберат най-най-добрите, което както винаги е субективно...

# 31
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Аз пък очаквам с нетърпение днешният концерт, защото финалната четворка е точно тази, която исках да бъде Peace И тъй като тази седмица никой няма да отпада според мен ще пеят от сърце, тъй като няма да го има напрежението от това.
За мен това са едни прекрасни млади хора с много талант и определено се наслаждавам като ги слушам и гледам Flutter

# 32
  • into the blue
  • Мнения: 771
Cvetelinka ,много точно казано.  Peace

Аз пък очаквам с нетърпение днешният концерт, защото финалната четворка е точно тази,
която исках да бъде Peace

Аз също.  Mr. Green

# 33
# 34
  • Мнения: 54
Да, ама и Нора, и Невена бяха много по-впечатляващи в съответния си МИ от тези сега Sad

А според мен пък въобще не бяха и все още не са впечатляващи, така че всичко е въпрос на мнение от наша гледна точка и на шанс/късмет от тяхна.


Според мен от тези Мюзик Айдъли много малко хора успяват, за съжаление. Стар Академи беше доста по-успешно в този успех, явно, защото хората ги опознават по-добре и си падат клюкари. От СА на доста хора се даде шанс, но някои или не издържаха или се отказаха, а някои се задържаха пр. Вяра, Дидо, Аксиния, Ивайло Колев,Марин, Вики, Мариела, Георги. Не, ча са успяли кой знае калко, но им се даде добър начален старт, пък вече от тях си зависеше кой колко ще успее.

# 35
# 36
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
newsm10 Да се смееш ли, да плачеш ли? Никой друг ли няма отговор? Обаче ми се струва, че имено заради тези оплаквания са махнали Марин и Мустафа!

Отпадналите участници отново на сцената на Music IdolНай-големит … ите гости в шоуто

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 13:32 от [X]megelinka

# 37
  • София
  • Мнения: 943
Аз пък очаквам с нетърпение днешният концерт, защото финалната четворка е точно тази, която исках да бъде Peace

Аз също исках тази да е финалната четворка  Peace.
 Победителите от миналите сезони бяха моите фаворити- много харесвам Невена (за мен тя е с най-добрите данни от всички, участвали във всичките МИ). Тома също харесвам (и Нора ми беше любима, там нямах толкова изявен любимец, както в МИ1). Ужасно ми е болно, че развитието им е толкова бавно, но такива са условията в България, не най-добрите правят "шеметните"  Mr. Green  кариери.
Тази година изобщо не мога да реша от четиримата кого да подкрепям- зависи от представянето им на финала  Hug.

П.С. Вярвате ли, че повече няма да пускат ония дебилни недоразумения? Аз - не Sick.

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 15:02 от Iva_s

# 38
# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898

Поне имаше отговор. Аз и това не очаквах.

# 40
  • Мнения: 1 923
Дано изчезнат гнусните сцени с Марин и Мустафа - голямо недоразумение са тези двамата.
Според мен избраха добри участници, но никой не им казва грешките, за да им помогне да ги преодолеят и си седят на едно ниво.
В предишните МИ сезони участниците се развиваха, сега Мария пъчи гърди и прави муцки, Фънки е  на тема стайлинг, а Дони веднъж на високосна казва смислен коментар.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 891
Добър вечер !
Концертът започва !
Първо - Дълбок поклон пред паметта на Вили Казасян !

# 42
  • Мнения: 7 263
Е, ако мяукат, Боян-чо ще спаси положението... Thinking Хайде стига сте оплювали тези, които не ви харесват, само защото са стигнали дотук. Аз пък искам да слушам как Маги "крещи" и Русина как "мяука", явно има хора които ги харесват. Желая на всичките успех! Мисля, че това е най-успешния айдъл досега, още от кастингите беше претъпкано с талантливи хора и трудно да се изберат най-най-добрите, което както винаги е субективно...

Напълно съм съгласна   Peace
Четиримата финалисти са моите любимци и титуляри - това беше желаната от мен финална 4-ка още от 2-3 кръг, когато си позатвърдих впечатленията за тях.
И аз съм на мнения, че този сезон може да има доста недостатъци, но определено има талантливи и обещаващи участници.

Дълбок поклон пред паметта на Вили Казасян - голям човек беше, голям музикант, невероятна личност  Flowers Rose Flowers Rose

# 43
  • Мнения: 3
Маги отново се развика  Shocked

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Русина пя ли вече?

Общи условия

Активация на акаунт