Music Idol 3 - тема 14

  • 46 790
  • 899
  •   1
Отговори
# 795
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това си е твоето мнение, аз не съм съгласна че Маги "толкова неможе да пее, пее фалшиво, без чувство, хайлашки и т.н " - "не може" се пише отделно. За мен Маги пее страхотно, изглежда страхотно и победи заслужено.

# 796
  • Мнения: 179
Нямах намерение да изказвам и аз мнението си,но като някои други съм безкрайно възмутена и разочарована от този МА и от финала снощи.Не харесвам Маги от самото начало и ме е яд,че не спечели Боян  или поне Преслава.Няма да е новина ,че е нагласено.
За мен това е най-слабия досега МА /3-4 се отличаваха,но останалите ...... Rolling Eyes/А какво да кажем за гостите- чалга 'звезди' и такива от миналото /че даже и на самия финал Shocked/Нищо против Орлин Горанов и Васко Кеца ама в предаване,което се гледа основно от хлапета/ те сигурно дори не ги знаят кои са/ как да ги заинтригуват?!То и аз се отегчих макар да не съм тийнейджърка и напоследък не го гледах!

# 797
  • Мнения: 641
Мърморанке, права си за правописа, извинявам се. Нали всеки има право на мнение, е това е мойто, че пее фалшиво и то често е факт, който не може да се обори, за останалото е въпрос на лично усещане. Много харесвах и Русина и Преслава, но както съм засичала мненията ти – ти не. Ми ок, за това светът е пъстър, и има публика на много и различни стилове музика. Аз харесвам джаз и рок, ти най-вероятно поп.

# 798
  • UK
  • Мнения: 3 959
Обожавам Русина, Русина и Маги ми бяха абсолютните фаворитки, Преслава не понасям наистина, а "ти най вероятно поп" звучи все едно е ужасно да слушаш поп (не слушам особено поп, което няма никакво значение) - просто не можеш да си толкова категорична относно истинността на вота - излъгали, щото Маги не пеела хубаво. Маги пее хубаво и за мен вота си е съвсем реален, защото тя ми харесва. За теб... Ами да беше пускала повече смси, като си толкова недоволна.

# 799
  • Мнения: 1 491
Спокойно, ако Мusic Idol 4 е отново България и Македония, то със сигурност ще спечели македонец! (обърнете внимание на мъжкият род  hahaha  просто му се пада да е мъж)

# 800
  • Мнения: 641
Мърморанке, не искам да влизам в безмислени спорове, но първо никъде не съм казала, че да слушаш поп е лошо/коя съм аз да казвам како е хубаво някой да харесва/ и никъде не съм казала, че вота е нагласен. Коментирах изказвания на професионално жури, за не дотам професионални изпълнения. Но в крайна сметка публиката не я интересува това. А за смс ите, никога, ама никога няма да пусна смс, който да пълни гушата на двамата продуценти на МА

# 801
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако беше спечелила Преслава, аз нямаше да имам право да протестирам, да обяснявам дали е нагласен вота и така нататък - нямаше да ми хареса, но нямаше и да имам право на глас.

И ти не каза, че да слушаш поп е лошо, каза "ти сигурно слушаш поп" и това прозвуча по зле отколкото да беше казала "попа е за малоумни".

И на мен не ми се спори, но си защитавам правото на личен вкус и на лично мнение, което много хора на последните 30тина страници опитват да потъпчат.

# 802
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
"за това светът е пъстър, и има публика на много и различни стилове музика. Аз харесвам джаз и рок, ти най-вероятно поп."

ето ги точните думи,Мърморанке,и не виждам какво обидно е споменато в тях - момичето споменава,че различните хора слушат различна музика  Peace  то е ясно,че който и да беше спечелил,щяха да се вихрят спорове,ама съгласте се,че са безмислени  Tired

и малко оф топик - щом Маги е била при Слави снощи,значи ли това,че Опосумите и Дългия са стопили ледовете помежду си?Вие как мислите?Защото по едно време и двата лагера пускаха доста пиперливи шегички един за друг... Money

# 803
  • Мнения: 67
Не е ли странно как печели човек,който примерно в този форум е подкрепян само от няколко души и една ревностна защитничка,която започва да тълкува всяка казана(написана) дума на човек,изказал се срещу скъпоценната и Маги?
Но то целия сезон е меко казано странен и пълен с абсурди!

# 804
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, аз платих за да стане Маги Айдъл. Освен това спах с Иван и Андрей. А, и с Дони и Етиен Леви. Всичките ги минах и на всички платих.

# 805
  • Мнения: 67
Да, аз платих за да стане Маги Айдъл. Освен това спах с Иван и Андрей. А, и с Дони и Етиен Леви. Всичките ги минах и на всички платих.
hahaha Joy
Ахххх,хитруша тии!!!Защо не каза по-рано,сега Александър щеше да  е победител! Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 806
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мии, на, сетила съм се. Simple Smile

# 807
  • Варна
  • Мнения: 25 305
Аз пък се изкефих максимално на Орлин Горанов и Васил Найденов. Пеят страхотно, просто са много малко певците с толкова чисти и красиви гласове. И след толкова години на сцената не омръзват. Депеш мод и Мадона омръзнали ли са? Добрият певец си е добър дори и когато не е в първа младост.

# 808
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Малък ужас беше снощи. Още не мога да повярвам, че този кроко... еди-к'во-си, при когото нито веднъж не разбрах коя песен пее /толкова минава между тоновете, горката ooooh!/ и направи на пух и прах мнението ми, че съм музикално информирана. Ако не беше тъжно, щеше да е смешно...

ПП. Голямо Браво на гримьорите! Бяха я направили от крокозъбел на крокодил.

# 809
  • Мнения: X
Чак сега изгледах финала, нарочно не съм ви чела, за да не разбера предварително кой печели.
Ще споделя мнението си.
Сбъднаха се прогнозите ми, че Маги ще е Идола. Бузестата кресливка не ми е любимка, но си има своите фенове, а и журито я буташе доста. Знаех, че Боян няма да е пръв, колкото и да ми се иска. Определено Маги не пя най-добре снощи, имаше сериозни издънки на моменти.
Много, много се надявам Преслава да продължи да се занимава с музика, много е добра! Русина също е добра, макар че не я харесвам, но тя е по-тясно специализирана, така да се каже. Ако се ограничи в джаз и суинг, ще е перфектно.
Много се надявам и Александър и някои от останалите да си намерят мястото на Бг музикалната сцена.

Разочарована съм от финала, но предполагах че това ще са резултатите и не съм изненадана.

Общи условия

Активация на акаунт