1 ЮНИ - запази детето в теб

  • 2 212
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Не знам дали на друго място дъщеря ми би изпитала същото вълнение. Онова, с което ми описва кошницата с подаръци за децата от Карин дом, както и  подготовката за празника им там.
Да, бих ги завела някъде, водила съм ги, но не на такива масови изяви.

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ние никъде няма да ходим и нищо няма да правим - Георги е болен, а аз съм без пукната стотинка. Ще получи целувка и кротки игри на микадо и домино, защото не трябва да търчи, по-късно за награда - доктор.

# 17
  • Мнения: 2 407
Ще я заведа в някой парк и ще търся Ариел,надула ми е главата.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Ние нямаме някакви специални планове за днес, защото сме в "работен режим" - групата им трябва да пее на някакво събитие за първи юни, а после са други ангажименти. Може да се каже, че празнувахме вчера по случай, че свършиха училище и бяхме вкъщи цялото семейство. А поради организационни причини подаръците се отлагат с няколко дни.

# 19
  • София
  • Мнения: 430
Настроението от сутринта ми е хубаво, честитих празника на малчо с голяма целувка, а той каза "мамо, пуска!" - пушка, той счупи неговата за 30 мин. и май таткото ще купува нова... А по план настроението цялата седмица трябва да се поддържа добро, защото утре имам р.д., а в събота сме на голяма сватба. Пожелавам си слънчо да не ни забрави и да изгрее най накрая  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 401
Има ли нещо организирано някъде днес? Нищо не намирам, вчера ли отчетоха всички празника?
Дайте идея, моля.

# 21
  • Мнения: 14 654
Хубав празник е днес, аз го харесвам. Ще го отбележим с торта и ще купим книжка.
Вчера по случая бяхме и на организирано мероприятие, обаче не останах никак очарована. И то не заради организацията - програмата беше много хубава даже и хората си вършеха работата с ентусиазъм. Имаше игри и състезания. Обаче децата, които стояха по-назад намяха шанс да видят какво се случва на сцената, защото тя беше напълно закрита от плътна стена дебели задници, принадлежащи на майки, баби и бащи. Грозна работа, винаги съм мислела, че като водиш детето си да празнува, го оставяш да се забавлява, а ти кротко се оттегляш настрани и не изблъскваш малолетните с мощните си телеса. Имах чувството, че лели и стринки са дошли да правят пого под звуците на патето Яки.

# 22
  • Мнения: 11 607
Честит Ден на Детето! Безгрижно детство, повечко усмивки на детските лица и да не се сещаме за децата само по празници - и ние като родители, и държавата ни като цяло.


Повече информация защо на 1.6. се празунва Деня на Детето - http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2194131

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 11:16 от Мама Цоцоланка

# 23
  • Мнения: 370
ами ние вчера отбелязахме празника.понеже и времето беше хубаво и ходихме на макдоналдс и до магазина за играчки и тя си избра една хубава кукла-барби рапунцел.милото ,моного е щастливо. а днес на самия празник ще е с мен на работа,защото вече е ваканция и ще ми помага.ами така е като нямаме друг избор..а и навън вали ,едва ли днес ще ходиме някъде.

честит празник на всички дечица.

# 24
  • Мнения: 1 312
http://www.youtube.com/watch?v=zfdjf-Vczi8&feature=related
Честит празник на всички малки и вече пораснали деца  bouquet

# 25
  • Мнения: 25 611
О, темата била за кой къде ще си води детето...  Пък аз помислих, че ще се фукаме кой как ще празнува заради детето, което още живее в него.  Tired

Нищо, аз пък да си кажа - закусих със сладолед, мисля да обядвам същото, а за вечеря - хм, пак сладолед или да разнообразя с някой шоколад?  Thinking

Както и да е - честит празник на всички големи деца!   bouquet

http://www.youtube.com/watch?v=uMjQVJ11nw0&feature=related

# 26
  • Мнения: 2 978
Честит празник!

Ние няма да ходим никъде. Така или иначе всяка вечер се разхождаме с часове и то по нейно желание!

п.п. Как` Сийке, ще ме вземеш ли с теб? Може ли да празнуваме заедно със сладолед? Sunglasses

# 27
  • Мнения: 58
Ние празнувахме вчера на брега на морето.Беше невероятно изживяване,както за децата,така и за нас-големите! http://www.seabrothers.net/smforum/index.php?topic=529.msg3961#new

# 28
  • Мнения: 212
Аз съм си оставила този празник,за единствения ден в годината,в който мога да се почувствам отново като дете...детското в мен си е постоянно живо (все пак не съм далеч,от времето,в което бях дете),но тогава го пускам видно на свобода....
Честит празник на всички деца-малки и големи! Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 192
И преди да станем родители и след това с приятелите винаги сме се поздравявали един друг с този празник.Сега,когато имаме деца,празникът е двоен-и техен,и наш... Tada  party006 В самото празнуване няма планове и предварителна подготовка,важното е да е весело... Wink

Общи условия

Активация на акаунт