Велико Търново и региона

  • 34 973
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 32
Angelcheto може да си купиш хубави чаршавки от Лъкиленд,или от детския магазин на 5 авеню,даже там има 2 такива магазина.Аз съм купувала и от трите места и съм много доволна.Може би в Лъкиленд ще има по-голямо разнообразие Peace
Сиска,гледах снимчиците на твойте 2 кукли newsm03 много са сладки.Абе като се замисля колко потенциални снахи имам в тоя грааааааад newsm78 Embarassed

# 256
  • Мнения: 32
Искам и да ви почерепя виртуално за здравето на моя син,който днес става на 7 месеца ,но така и не се научих да слагам картинки,така ,че заповядайте скромно,но от сърце:cook2: cook  party023 cheers

# 257
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Честити 7 месеца на сладкото ти момченце, Петенце!!! Много му се кефя на снимкте, пак да кажа и много да те радва  Flutter
За чаршафчета и аз мисля, че е добре на 5-то авеню магазинчетата да се проверят.
Ей, от Метро  най-накрая се усетиха, че така не върви  Tired
На една моя биша колежка мъжа беше ходил при Василева да му вади зъб и разбрах, че била внимателна и били доволни от нея. Но аз не я познавам и не съм ходила, така че поразпитай повече.

# 258
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Angelcheto , ако готовите чаршафи не ти вършат работа, може да дадеш да ти ушият. Аз ходя в т.ц. Искра на първия етаж. Предимставата: избирам си там плат, избирам размерите, избирам бройката (може например да искаш като мен повече долни чаршафи) и накрая излиза и по-евтино.
Петенцето, да ти е живо и здраво детето, ама не ставай от сега лоша свекърва - остави го ако иска и от друг град да си вземе жена Mr. Green

# 259
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Момичета,
малко нахлуване при вас с въпрос: Съществува ли още туристическата спалня в Търново и ако някой има координати?  Имам една позната, която ще е в Търново тези дни  и държи да отседне в подобно място, а не в хотел.   
Благодаря ви предварително?

# 260
  • Мнения: 135
Калинка, не мога да помогна и аз не знам, но хотели-една камара.....
Патенце, да ти е живо и здраво мъжлето, то така-с бебета всеки месец празнуваме...   bigdance2, доакто не духнем първата свещичка... newsm38
Ей, навън такова време-само за сън... Joy, но не и ако имаш двама палавника вкъщи... Mr. Green

# 261
  • Мнения: 6
Здравейте момичетаааа    Flutter  

аз да се отчета от днешната консултация - Валерчо вече е 6.400кг ,63см   Crazy  доки каза,че е ок и ,че ми е много хубав / нищо ,че се дереше милото през цялото време,защото го подгони глада   Crazy   /
и да се похваля още - вчера детенце се обърна от гръб по корем  - много смешен беше   Laughing   и вече се протяга да си хваща играчките на активната гимнастика  - голяма са му радост пу-пу   Laughing  

Патенце - да ти е жив и здрав малкият господин    bouquet   а за д-р Василева - ами незнам как е тя,но предполагам,че добре работи - аз съм ходила при мъжът й / наистина много добре и внимателно работи,но ме разори   #Crazy  /  

дали наистина ще вали цяла седмица   newsm78  ще изперкваме ли по къщите си     Tired  

# 262
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Kalinka, не знам за спалня, но х-л Росица, е доста евтин или поне преди време беше.
Симонка, браво на малкия Simple Smile Иначе дано поне е хладно времето, че едва се диша в тия жеги.
Дами, малко клюки: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407640.0  Embarassed

# 263
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Любопитно ми е в коя клиника е родила и кои са били в екипа Thinking

# 264
  • Мнения: 8
Честита месечинка на Диян на Патенце !!!! То си е мини-рожден ден, и ние празнуваме всеки месец, повече заради мен, че ми се хапват тортички  Joy

За срещата наистина ще е хубаво да се съберем някой ден, да завържем още градински запознанства. Ние сме нови в квартала и познавам само няколко мами. И вечер ми се иска да се видим с тези, които могат, но на мен ми е невъзможно, само двамата с таткото гледаме малката, а тя е и кърмаче, абе сложна картинка  Laughing  така, че благородно ви завиджам...

# 265
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Любопитно ми е в коя клиника е родила и кои са били в екипа Thinking

Родила е във втора база,доц.Стойков,ако те интересува може и неонатологичния екип да ти кажа кой е бил.
Ако,нещо съм в грешка има кой да ме поправи Blush

# 266
  • Мнения: 263
Какво по-хубаво начало на деня от новини за новородени бебоци! Живи и здрави да са им!  baby_neutral baby_neutral

 А доц. Стойков тъй като гледам една детска градина търновчета е израждал само тази година  Joy Паметник трябва да му направим или поне на него да кръстим детската градина  hahaha

 Калинка, има я туристическата къща, но и за хлебарки не става. Знам, че се намира да ЖП гарата, но координати нямам. А ако твоята прияелка не харесва хотели, добра алтернатива са хостелите (10-20лв нощувка).  По-хипстарска е концепцията, но има и чисти и поддържани.Такива са Гест хауз, Хостел-мостел, Пинк Бейкъри...Ще ги намери в Гугъл. Дано съм била полезна  Simple Smile

 Симонка, браво на Валери! Да расте силен и умен!  Hug

# 267
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Да се отчета и аз след вчерашната консултация. Преслава е наддала 290гр и вече е 7040гр. Докторката каза, че елегантни си вървим и всичко ни е наред Simple Smile Направиха ни и проба за манту, та да видим дали ще има боцкане пак...

Да са живи и здрави двете бебенца! За Рени даже не бях разбрала, че е бременна.

# 268
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Любопитно ми е в коя клиника е родила и кои са били в екипа Thinking

Родила е във втора база,доц.Стойков,ако те интересува може и неонатологичния екип да ти кажа кой е бил.
Ако,нещо съм в грешка има кой да ме поправи Blush
Да, интересува ме  Flutter Grinning
Да ви кажа, ще сменяме лекарката на бебони...не ми се коментира защо, понеже още съм бясна.
Та сега се чудя къде да я записвам, имам предвид Чалъкова или Халваджиева? Thinking
Иска ми се някой спокоен лекар без километрични опашки пред кабинета и да не се прави на интересен, ако се наложи да даде направление. Ако пък наистина си разбира от работата (което е най-важното) - още по-добре!
Пишете на лични, ако не искате тук.

# 269
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мартеничка,
Много ти благодаря....  bouquet
Аз питах, май, за този на главната улица. Видях, че съществува, но тези, които си ми пратила са много по-добри....

А някой да има представа колко е с такси от центъра до Арбанаси?

Общи условия

Активация на акаунт