За триъгълника - малко деликатно - Йессс!

  • 2 691
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 214
Ако до сега си действала със самобръсначка и епилатор коламаската ще бъде по-болезнена(така е първият път след епилиране и бръснене).А ако си и в цикъл X 2  Sick

# 16
  • Мнения: 781
С тампон не е проблем  Wink Точно това си говорехме последния път с една козметичка за рисковете на профсията и тя ми подхвърли в този дух..." Е аз разбира се очаквам когато жената е в цикъл или с течение да е с тампон!!" Blush

# 17
  • Варна
  • Мнения: 737
Слагай тапмона и смело тръгвай към салона! Колкото повече му мислиш, толкова повече ще се разколебаш. Колата маска в никакъв случай не е по-болезнена от епилатора.

# 18
  • Мнения: 1 250
Като съм в цикъл после ми израстват по-бавно - т.е. ефекта е по-дълъг!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Само веднъж си направих това мъчение и повече не повтарям, защото наистина боли много повече, когато си в цикъл. Препоръчвам с епилатора или с бръснача.

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Срам-не срам, няма да си нито първата, нито последната, която ще отиде в такова състояние на козметичка. Човещинка си е!!!  Сложи си един кръвопиец /тампон де/ , хигиенизирай се до "блясък" и се мяткай за кола-маска. Мен ме боли адски много около овулацията, а по време на цикъл - никога не съм ходила.

# 21
  • Мнения: 1 464
Ами да ти кажа аз винаги ходя на такива процедури с тампон/съображение за сигурност,как звучи само/,а и козметичката подхвърли че повечето момичета ходели с тампон,а и за нея било по добре,така че едва ли ще те питат дори Wink
а че боли си боли,ама не е болка за умиране Simple Smile

# 22
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Абе и в лелка и без лелка все ме боли. Мен най-много ме боли като ми се спи   Tired Иначе през другото време гледам да не хода когато съм с гости, ама като е преди морето, пък и гледам да има 2 дни някъде за да се успокои кожата. Едно за пъпки евентуални и второ, че все пак ти пада и горният слой кожа и ако се огъзиш така на плажа може да изгори оназ ти работа. Така че мушкай тампона смело, след това се измиваш идеално и това е.

# 23
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
С тампон, няма проблем

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
Като съм в цикъл после ми израстват по-бавно - т.е. ефекта е по-дълъг!

 Shocked
Това за първи път го чувам  newsm78
И каква е логиката и връзката???

# 25
  • Мнения: 1 250
Като съм в цикъл после ми израстват по-бавно - т.е. ефекта е по-дълъг!

 Shocked
Това за първи път го чувам  newsm78
И каква е логиката и връзката???

И аз не знам каква е логиката, ама е факт. Като се епилирам (или кола-маска) в деня преди цикъла, или по време на цикъла, дори и със самобръсначката да действам, израстват по-бавно, поне при мен. Мислех че и при другите е така.

Е, не ми е от редовните, дори е адски нередовен, затова не мога винаги да целя датата.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Още вчера събрах кураж и отидох. Козметичката малко така ме попита с тампон ли съм (а с какво? парче лигнин?! я да пусна една анкетка!). Без проблем обезкосми ключовите места, освен хептен-хептен интимните (сещате се), които бръсна и не си представям оттам да мине кола-маска, брррр!
Или не боли толкова, или съм кораво копеУе, но общо взето, болката не беше никак сериозна. Всичко отне около 10 минути с ухажването Wink Козметичката беше много мила и внимателна и изобщо не се почувствах неудобно. Почисти ме добре и доста по-бързо, отколкото щеше да е с епилатор.
Днес още ме наболява щавената кожа, но не е нищо особено.
Цената също ме устрои, другия път - пак така Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 596
Хайде, сега БУ, давай координати на тази козметичка. Щом е толкова внимателна ще я пробваме. Е, аз днес се върнах от морето, де и си карах с депилатор, но няма нищо, може и аз да се реша на по-дълготрайно чистене  Wink

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Салон Vogue Vision - до Химическото чистене срещу Панаира. Тел. 940 806, gsm 0889 520 495
Това не знам реклама ли е, но момичето много ми хареса как работи.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе Буууу, лесна е твойта WinkАз си мислех, че всичко ще щавиш...То така и баба знае WinkЩо не каза, ами те мислим ние тука....То за бикини зона и с превръзка да беше отишла, пак щеше да свърши работа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт