Диета - "Японско чудо" - 19 част

  • 79 151
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Имам доста да свалям висока съм 157см и тежа 75кг..От както съм родила преди 4 години (имам син на 4) не мога да си възстановя теглото.Мисля и аз да я започна тази диета, та да видим резултата.Успех на всички!

# 721
  • Мнения: 0
 hahaha Mircheva90 човек да ти се неначуди !!!
Ама такъв банкет си му ударила ... аз си мисля , че с тва ядеене дето ям сега , ще надебелея . Мила, не се убиждай , човек наистина някойпът тряя да си похапва , да не почнеш и ти като мен да прималяваш съвсем ... аз незнам колко почнах и колко свърших ... но определено неям сладко, тестено ... непробвам яденето даже , ограничих солта до .. възможно най-ниски количества и продължавам да слабея . Днес още не съм яла а е 8 вечерта Simple Smile Сега мисля да сляза да вида какво ще хапна ... ма няма да го удрям на такъв банкет , определено , не съм толкова глдана . Сладурана ... как си се напапкала  Hug

Stefi2,
Аз както написах ям безсолно , но пък когато нападах зелената салата и слагах малко сол !!! и много малко зехтин !!! ако слагам яйцата в салатата неслагам сол. ... иначе си е чиста проба - треволяк! Затова ям домати и краставички Simple Smile 
Друг вариянт е ... в салатата да си слагаш и шунката /аз поне ненамерих обезсолена тук в БГ/ ...
ама какво пък , малко сол ... и прокарвай с ВООООДААААА  Naughty

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 20:09 от Anjelika_LaRuan

# 722
  • Мнения: 1
Момичета  newsm45 не мога да спра да ям ... от както свърши диетата все имам нещо в устата .. ама постоянно, чак не ми остава време да говоря от ядене  ooooh!. Толкова ме е яд на мен си. Единственото, на което се надявам е да не си натрупам отгоре килца, че ще кача и свалвните обратно и ....   Cry Cry И сега не знам какво да правя, помагайтее  smile3514

# 723
  • Мнения: 0
Хайде на помощ на Mircheva90!!!
Моля всички момичета да дойдат да подкрепиме нашата японка да ненадебелее пак.  newsm22
Хайде стига , Мирчева - пийвай повече вода ...
Мисли си за хубавите гащи дето ще обуеш и за дупето дето мъжа ти ще му блесне кат го види... и за ... каквото искаш си мисли , сложи си табелка  newsm34 на хладилника, шкафа ...
ако ненаправиш това , ще дойда да те набия  bambam
или по-добре да дойда да хапнем  newsm78
мисля че тоя пост си е чисто спамене ...

Стегни се , ако неискаш да си върнеш килата . ... Дай си малко почивка , ама не набивай на хляб и на сладко . Прави като мен , след кат ми стана лошо , просто почнах да ям по-малко и без сол.. но си ям - не се натъпчвам !
Успех !

# 724
  • Мнения: 1 560
Аз да попитам - понеже в третия ден пише "плодове" на обяд - тях ограничавате ли ги?

# 725
  • Мнения: 1 930
Здравейте девойки!

 От днес съм във вашите редици - даже хапнах двете яйчица за обяд - ммммммм, засега е вкусно. Пия си зеленото чайче и силно се надявам след 5 дни, без да съм прегрешила да правя същото по това време.. Има ли някой желаещ да стартираме заедно? За да не съм самичка? А довечера как ще устискам...изобщо не е ясно.
Незнам колко кила съм - не искам да се тегля, дънките и дрехите са ми ориентир....чувствам се подута, надута, ужасна....мисля, че времето дойде....ще ги моря тези сланини....
Желаещи?

# 726
  • Мнения: 0
здравеите ,аз сам 3 ден и сам -2кг.имам прегре6ения като си слагам на салатите оцет и сол,по някоя солетка от на малката ми принцеска.ям и по 1 греипфрут на ден и мисля 4е 6те успея.пожелавам много минус4ета на вси4ки,да се вталим,4е идва лято,море и трябва да сме хубави4ки Grinning

# 727
  • София
  • Мнения: 60
Влизам да дам отчет.Днес ми е пети ден и съм –2кг.Тайничко се надявах да са три,но понякога си позволявах кисела краставичка или 5-10 ядки Embarassed,затова съм доволна от резултата до момента.В събота ще се претегля пак и ще пиша Peace.Успех момичета и пишете дали сваляте,така ще се мотивираме взаимно  bouquet

# 728
  • Мнения: 1 930
Здрасти Румс,
понеже нямаше жива душа тук, няма на кой да давам отчет - добре, че се появи... Hug
 Днес ми е втори ден.....стоически издържам, ама снощи пийнах биричка...ми Embarassed...ама смятам, че ще устискам....иначе днес пак яйчица и кафенце...довечера шунка Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 560
Хайде и аз да си кажа, днес ми е 4-ти ден, сутринта бях -1.5 кг от старта. Вчера леко прекалих с плодовете. Обаче бягах 20 мин на кростренажор, за повече нямах сили. Не ми се пие вода, разтварям си Степче уж да пия повече, ама.....

# 730
  • Мнения: 0
здрвеите,аз днес не издаржах и изядах 3 кроасана и продалжих с 2 сандви4а Embarassed,но не се отказвам 6те продалжа от утре.

# 731
  • София
  • Мнения: 60
Гея.аз също обичам вечер да пия биричка Embarassed.но сега по време на диетата я заместих с чаша вино.вечер пред телевизораНе мисля,че е голямо прегрешение.то и ние сме хора,а и чудеса наистина стават.Пиши щом се претеглиш,какво отчита кантара  bouquet
EtnA.бравоПожелавам ти утре още минуси Peace
dori79 на всеки може да се случи да се изкуши,важното е да не се отказваме и да продължим напред Hug
Mircheva90.много се смях на твоя пир,развесели ме за цял ден HugПросто видях себе си след 11дни JoyХайде почини си и пак тук PeaceЧакаме те  bouquet
   

# 732
  • Мнения: 0
Лелеееееееее,
тръгнали Японско чудо да правят ... бирички ... вина !!!
Обърнете внимание на : никаква сол, захар, оцет... алкохол... да се пие минимум 1.5л вода...
Относно степчетата... по-добре недей!
От известно време никой не спазва диетата правилно , остави това ... че и се нарушават и основните принципи.

Момичета,
знам че за някои от вас е много трудно, знам че имате ... сладки навици .
Диетата е много ефективна - но ако я спазвате то4но и пиете ВОДА !

Поздрави   bouquet

П.П.
Аз спрях диетата защото взимам хапчета от тях ми става лошо ако не съм яла . Не ям нищо тестено, не ям сладко, никаква сол... пия само вода и продължавам да отслабвам.

# 733
  • Мнения: 1 560
Права си, ще спирам Степчетата - всъщност не мога да ги понасям тези химии и в ежедневието си никога не ги пия, но така пия течности сега, защото забравям. От днес съм без тях, Иначе днес ми е 5-ти ден, и съм -3 кг. Много съм доволна, още повече че за първи път през живота си качвам 3 кг за 3 седмици. Даже като бях бременна не ми се беше случвало и съм много очудена как се случи #Crazy. Та предполагам, че затова толкова бързо падат. Иначе с изключение на Степчетата с отровните подсладители съм стриктна. Днес ми е ден на рибка, стискайте палци да издържа вечерта Simple Smile!

# 734
  • Мнения: 1 930
Здравейте, дами Heart Eyes
Днес ми е ден трети -  днес глада ще е голям, на обяд ябълки, довечера само 2 яйца Sick. как ще издържа, а?
 Етна, браво, голямо браво за минус трите килца. Аз незнам колко съм свалила и изобщо свалила ли съм, моят ориентир са дрехите. Хубавото е, че някак си се чувствам празна, слабееща, не е чувството на надутия плодер Twisted Evil. Продължавам така, пък да видим, дано издържим.
Аз нямам кантар, нямам кростренажор..... и на аеробика не ходя.....но ще дам всичко от себе си, да ги моря тези месища. Аз самата не се харесвам, като бременен хипопотам Sick.
 Ще слабеем и ще успеем!

Хайде лек ден, японки!

Общи условия

Активация на акаунт