Диета - "Японско чудо" - 19 част

  • 79 040
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 560
Гея, а питаш ли ме мен - сега ям консерва "Риба тон" в собствен сос (има сол, но нямам голям избор), че не ми остана време да ида за прясна рибка, а довечера - глад! Shocked То без друго цялата диета си е глад.

Вчера ме мързя да бягам  и правих за втори път по 50 коремни преси.

# 736
  • Мнения: 0
ДО ВСИЧКИ БЕЗ КАНТАРИ У ДОМА!
Здравейте момичета,
Друг вариянт за мерене е шивашкото метърче  Peace аз по-голямо доверие на него имам . Ако сте чели първия ми пост в темата, най-голямото ми отслабване е като станах 52 кг. ОБАЧЕ ! Аз съм висока 163 см и ще кажете - супер ... става , да ама не, останах само кожа и кости ... едни сенки под очите и всичко висеше каквото и да облека, даже еластичните дрехи не ми подхождаха. Всеки си познава структората . Според мен за мадами дето са с "тежки кости" по-добрия вариянт от кантара е шивашкото метърче  Naughty или някоя стара дрешка която ви е стояла перфектно  Heart Eyes

Гея, добре е да правиш по някое упражнение , я за коремче , я за бедра или ... кадето ти е нужно. Ако пък и това не ти се прави купи си някой гел стягащ  newsm78

Етна, като правиш толкова коремни преси, прочети някоя статия ... не се натоварвай само с един вид упражнения. Не съм много веща в тези неща но знам , че ако много прекалиш пр. с коремни преси има вероятност после да те боли гърба - пак казвам не съм запозната много добре!

Mircheva90, каде се затри - хладилника е за цялото семейство не само за тебе , я се върни да кажеш какво правиш сега?!

  bouquet

# 737
  • Мнения: 1 560
bouquet
Статии много съм чела, още повече че близо 2 години ходих 3 пъти седмично на фитнес. 
Ясно ми е, че коремът е най-натоварвания мускул и няма смисъл от безкрайно повтаряне на едни и същи преси. Може да са малко бройки,  но 3 вида примерно, за да се стресира мускула. И понеже съм с дископатия от дете знам как да си щадя кръста.
Все пак благодаря за съвета. Той наистина е полезен. Grinning

# 738
  • Мнения: 0
здравеите,днес ми е 5 ден,в4ера се изложих много яко,но днес сам стриктна.сутринта се претеглих и сам минус 2кг.,пак е не6то като се има впредвид в4ерашното угояване Laughing                                                                                                                                                                 ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСИ4КИ.  love001

# 739
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ МИЛИ ДАМИ!  bouquet

За 5 дни с японското чудо съм свалила 5 килца - Аз обичам тази диета !!! Mr. Green
Ходих до една аптека дето имат кантар... и като видяхххх ... радост . Спраях диетата но ще я продължа , мисля от понеделник, че ще имаме гости довечера , пък утре да се нальочкам само с вода ...
Е успех , никой ли няма да пише ?  newsm78

# 740
  • Мнения: 306
 От утре и аз започвам диетката!Утре вечер ще се отчета  Simple Smile

# 741
  • Мнения: 1 560
Днес ми е 7-ми ден. Сутринта бях -3.5 кг. Тази вечер имам право на каквото си поискам, затова се изкуших с един кроасан. Другата седмица продължавам.

# 742
  • Мнения: 0
Брях момичета ...  newsm78 само аз ли слабея с по кило на ден с нея ?!  Thinking
От утре ще я направя ... отново за 5-6 дни , свърших хаповете и съм на линия  Hug
Хайде ... да сваляте кат мен ви желая  Peace

Последна редакция: нд, 21 мар 2010, 20:07 от Anjelika_LaRuan

# 743
  • Мнения: 36
Здравейте,момичета!Искам само да ви повдигна духа!Бях решила да се претегля като приключа 14 дневния курс на диетата,но днес беше третият ми ден и сутринта не издържах и се качих на кантара.Бях във въсторг newsm44 newsm44 newsm44 свалила съм 2,5кг,не мога да повярвам!Така,че кураж,не се отказвайте!Диетата е страхотна!Аз не я спазвам толкова стриктно,когато съм много гладна хапвам едно сухарче с парченце кашкавал,но днес даже не можах да си изям салатата вечерта,а яйцата изобщо не съм ги яла днес.Пожелавам успех на всички гладуващи като мен!Ще държа в течение как върви отслабването при мен Simple Smile

# 744
  • Мнения: 0
Браво Adeli !!!
Давай смело, аз имам една приятелка която не си пада по яйцата та вместо яйца понякога хапваше 100 гр. кашкавал .
ДАвай  Hug успех

# 745
  • Мнения: 20
Предварително се извинявам,но чух от 1 приятел и искам да ви питам- чува ли ли сте нещо за Японско чудо 2 варианта на тази диета.. (който е 10 дни, по 500гр различни храни се падат на ден..) ?

# 746
  • Мнения: 81
Здравейте! И аз съм японка вече 8 ден. За първата седмица съм - 6кг. Много съм доволна. Пожелавам много минусчета на всички.
И да попитам. Пречи ли да карам и лунната диета утре?Ще си хапна яйчицата на обяд и после водичка до другия ден, който на обяд има плодове.

# 747
  • Мнения: 1 930
Добър ден, японки Simple Smile

 Аз започвам от начало. Уикенда излязох от контурите на диетата, и ме е яд, толкова ме е яд, че си прегризвам вените, ама все тая Twisted Evil. Та днес ден първи Mr. Green. Яйчицата са сварени и са в хладилника в офиса. Довечера пилешка пържолка и зелена салатка. Сега се наливам със зелен чай.

Пожелавам ви страхотна и сваляща седмица

# 748
  • Мнения: 0
soft_flame,
разгледай в постовете по напред ... може би 3 страници една мацка я публикува ... Незнам дали действа както е описано  newsm78 , ние всички сме доволни от 1-я вариянт ... успех  Hug

Да, на 47 стр. ina15 я е публикувала, не сме я коментирали много  Thinking

# 749
  • Мнения: 4 347
не знам дали действа..
аз стоях ден и на другият бях значително по-добре като образ..
сега се чудя дали да не  редувам ден зелева супа с ден японско...

Общи условия

Активация на акаунт