1-ви юни тук сега е, а Монтанското хлапе на веселба е

  • 14 256
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 118
Още ли продължават с тези обаждания?Миналото лято се сринах до телефона като ми казаха,че синът ми катастрофирал с колата няколко дена преди това си беше купил кола и им повярвах после вече осъзнах,че това нв е неговия глас обадих му се на gsm детето си беше на работа.За да не ме тормозят повече се отказах от домашен телфон,да се надяваме,че няма да ни тормозят и на мобилните.

# 256
  • Мнения: 11
То оставаше и по мобилните да ни тормозят.В какъв свят живеем само.

# 257
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
darling1981 ще кажеш ли и твоята рожденна дата.

# 258
  • Мнения: 58
Родена съм на 09. ноември. 1981, а Теодор е на 10. април. 2009 Grinning

# 259
  • Мнения: 12
Ехоооооо,много сте изписали.
Темичката отново се раздвижва.

mama na nana това е ужасно.
и мен се опитаха да ме метнат преди 2 г.,
но за щастие се усетих на време и затворих телефона,
и по тази причина си спряхме домашния телефон.

Какво правите в тези горещини?
Ние умираме от жега,малките само мрънкат...

# 260
  • Мнения: 30
Привет и от мен!
Ужасно е просто тази жега, но това е нищо в сравнение с тази която идва. ooooh!
Това е много неприятно, което се е случило с mama na nana. Angry Дано на никой не случва такова нещо, защото в първия момент човек хваща вяра на казаното и се обърква.

# 261
  • Мнения: 11
Добро утро момичета! Hug Hug Hug Hug
Станахте ли вече?Отивам да си направя  Coffee и на дечко нещо за хапване и идвам да клюкарстваме. smile3503  love001

# 262
  • Мнения: 3 316
Добро утро

# 263
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Добър ден и от мен.Кажете какво става в Монтана.Разбрах че има нов хотел.А някой ходил ли е на вилата на Монт7 на басейн да каже какви са цените,чисто ли е.На мен на Аугуста не ми се ходи защото единия басейн е много мръсен а другия много скъп.Иначе извън Монтана има хубави басейни.Кажете вие къде ходите.Ние сме си в нас в горещините няма къде да ходиме.А сме си и в София.

# 264
  • Мнения: 3 316
bdbaloni
Честит рожден ден на Димитър на skorpi69

# 265
  • Мнения: 58
bdbaloni
Честит рожден ден на Димитър на skorpi69

# 266
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит рожден ден на Димитър на skorpi69!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

# 267
  • Мнения: 118
Благодаря за пожеланията момичета нека са ни живи и здрави дечицата smile3510

# 268
  • Мнения: 3 316
 Shocked   К@ми, bubitka, mama na nana, skorpi69 (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.   такова оживление скоро не е имало  Laughing Laughing Laughing

# 269
  • Мнения: 11
Честит рожден ден на Димитър на skorpi69!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Леле майчета адска жега е!!! #Crazy Ужас не се живее  sweating sweating sweating
Незнам на вилата дали може да си влиза така свободно.Даже сега разбирам за нея. Rolling Eyes А иначе ние ако ходим на басейн, ходим само на Бързия.А на Аугустата не съм ходила с години на басейн там.
petia не мога да ти дам подробно инфо.Ако някой знае да сподели.     bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 23:02 от mama na nana

Общи условия

Активация на акаунт