Синът ми яде на час и половина нощем?!

  • 1 274
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Първо искам да ти кажа, че в това будене на бебето няма нищо притеснително и както можеш да видиш от темата, която ти е дала Параход изобщо не сте единствените. Няма никаква причина да не му даваш да суче с аргумент, че стомахчето трябва да си почива, защото това не важи за кърмените бебета, тъй като кърмата се разгражда за около 40 минути.
Както вече са ти писали това будене може да е свързано с идването на цикъла, това е по-добрия вариант защото до няколко дни ще отмине. Моята дъщеричка точно на вашата възраст също  започна да се буди често през ноща, при нея не е било свързано със зъбчета, тъй като първото и изби на около годинка, но по-принцип дразненето от зъбките се появява доста преди те да избият така, че е възможно и това да е причината.
Ако буденето продължи най-доброто, което можеш да направиш е да започнете да спите заедно с бебето или поне след първото му събуждане да го взимааш да спите заедно, и да го кърмиш легнала, ще се убедиш, че наистина така ще се чустваш много по-добре и отпочинала. Успех! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 977
Много благодаря на всички за подкрепата!!!!! Hug
Да се похваля,че тази нощ всичко беше нормално.Нахраних го в 19,30 и после се събуди чак в 3 Mr. Green
Да се надяваме,че ще продължи така и,че онова е било заради цикъла ми,който почти свърши и може би наистина негова е била вината!

# 17
  • Мнения: 3 929
Доколкото разбирам е станал неспокоен когато си започнала да му даваш сок ThinkingПлодовите киселини изострят коликите при бебетата, а те са най-силни нощем.В такъв случай трябва да спреш даването на сок за две седмици и да разбереш дали той е причината за неспокойствието на детето.За 1-2 дни няма да даде разултат, трябва да се изчака 14 дни.
Аз имах същия проблем със сина си, точно когато го захраних със сок от морков и ябълка - стана изключително неспокоен. На своя глава реших да спра соковете и нещата се оправиха. Захраних го на по-късен етап.

# 18
  • Мнения: 185
Аз имах същия проблем със сина си, точно когато го захраних със сок от морков и ябълка - стана изключително неспокоен. На своя глава реших да спра соковете и нещата се оправиха. Захраних го на по-късен етап.
Peace И при нас така. Сега на 6 месеца като въведох сока пак, нямаше никакъв проблем. При вас явно драмата е била заради твоя цикъл, но да споделя как беше при нас. Моето иначе спящо по 6 часа бебе изведнъж стана много неспокойно и почна да се буди през час. Минаха почти две седмици, докато установя, че проблемът е леко възпаление на пишкат, причинено от доста грубия преглед на педиатърката ни  newsm61. Започнахме лечение и всичко се оправи.
Успех  Peace

# 19
  • Мнения: 129
Хетера, през първата година на бебетата има 8 т.нар. ревливи периоди, през които едно от нещата може да е нарушен сън и желание за по-често сукане. На мен ми се стори, че твоят юнак е точно във времето на един от тези периоди. Ето тук http://xedra.wordpress.com/livingwithbaby/8magicleaps/

# 20
  • Мнения: 288
Здравей незнам дали ще те успокоя като ти кажа че моето бебче е стигало до девет пъти да се буди на нощ и за почти девет месеца ако ни се събира един месец да е спал нощем че е добре.Кака му също беше така.Аз като се сабуди 2-3 пъти на нощ и аз се радвам.Подкрепям мамите които са ти казали да спреш сока на този етап не му е необходим.Моя съвет е просто да се настроиш че известно време ще е така  Hug

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 14:32 от *ninka*

Общи условия

Активация на акаунт