кога тате окъпа бебто си за първи път

  • 10 469
  • 313
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 605
От първият им ден вкъщи. Аз само асистирам  Simple Smile

# 256
  • Мнения: 356
От деня на изписването и досега  Wink

# 257
  • до морето
  • Мнения: 2 350
винаги ми е асистирал, когато е бил в къщи, сам не ги е къпал  Peace

# 258
  • Мнения: 288
Бебо беше на 1 месец като го окъпа баща му сам

# 259
  • Мнения: 395
Нашият татко е от некъпещите - все още не е опитвал.

# 260
  • Мнения: 124
Таткото ми помага при къпането, носи вода и т.н. обикновено и даржи главата да не и влезе вода в ухото. Преди 3 дни аз бях много изморенаи и той си я изкъпа сам. Вече сме на 2 месеца

# 261
  • Мнения: 1 026
Първата вечер  след изписването го изкъпах аз,за да покажа как и след това се редувахме.

# 262
  • Мнения: 751
Още първата вечер след изписването си го изкъпа. Peace

# 263
  • Мнения: 386
Нашият татко е от некъпещите - все още не е опитвал.
  И нашият е такъв Mr. Green  Преди два дни едвам го навих да пробва- къпа го 3 миути и вика "Ела, че ме заболя ръката" smile3515

# 264
  • Мнения: 2 000
Мъжа ми се занимава с къпането. Още от изписването и на двамата, та до сега. И аз съм ги къпала, но много рядко.

# 265
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Мъжа ми се занимава с къпането. Още от изписването и на двамата, та до сега. И аз съм ги къпала, но много рядко.
И при нас е така, аз ги храня, а той ги къпе.
Имаме две момиченца, и двете той ги къпе и облича. Така сме си разделили задълженията.

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 22:16 от ZLATNA

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Нашият тати не къпе децата.Може би като поотраснат....знам ли? newsm78 Казва,че го е страх само асистира. Mr. Green

# 267
  • Мнения: 308
   На същия ден, в който се прибрахме от родилното. Докато поотрасна го къпеше той, а аз асистирах.    Laughing   Сега е обратното.

# 268
  • Мнения: 98
Още не го е къпал защото го било страх да не го изтърве като мърда Whistling,ама аз сега ще купя стойка за ваничка и няма мърдане ще го къпе Mr. Green

# 269
  • Мнения: 1 672
сам не я е къпал до ден днешен.Като беше бебе асистираше само сега вече няма нужда

Общи условия

Активация на акаунт