кога тате окъпа бебто си за първи път

  • 10 471
  • 313
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 43
Нашият татко е от некъпещите - все още не е опитвал.
и нашия-а имаме две деца Laughing

# 271
  • Мнения: 102
Първото си го къпах сама (от чист егоизъм).Второто започна да го къпе на около месец, а най-малкото- от първата вечер в къщи.

# 272
  • Мнения: 571
Нашия тати къпе детето под душа САМ от четвъртия месец.Сега продължава Heart EyesИначе преди това сме я къпали заедно или сам във ваничката,като аз поливам и я поемам с хавлията Peace

# 273
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 522
От 3 месечна възраст грижата за банята и пое изцяло той, за да мога поне малко да отдъхна преди кърменето.Вече е на 5 години, но и до ден -днешен поделяме грижата за подготовката на банята и

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 529
Първите две вечери идваше леля му да показва как става номера. На третия ден и казахме да не идва - схванахме, кажи-речи  Mr. Green Аз схванах, ама не посмях  Embarassed Месеци наред той я къпеше. След като поотрасна и започна да седи, тогава и аз взех да се включвам вече по-активно Peace

# 275
  • Мнения: 111
Нашия тати къпе малката от първия ден в къщи. Аз съм със секцио и банята е тежка работа засега. Това си е техния интимен момент, той ѝ говори, радват се и се плацикат Simple Smile

# 276
  • Мнения: 346
Първите 1-2 вечери я къпахма аз и майка му, а той наблюдаваше с интерес. Оттогава я къпем винаги двамата. В момента остамям удоволствието изцяло на него, защото съм с лека травма.

# 277
  • Мнения: 92
Съпруга ми го къпе от първия ден -наложително е ,защото съм с физически недъг.Смея да твърдя,че се справя изключително добре. Grinning

# 278
  • Мнения: 647
на6ия татко каза ''Като падне пъпа сам ще си го къпя'' пъпа ни падна на 15 ден ве4е сме на 3 месеца а още я е окъпал много мърдала и го било страх Искам да уто4ня 4е не сме 4акали да и падне пъпа 4е да я къпим за първи път още ве4ерта като се върнахме от родилното си я окъпахме

А при нас беше обратното, мъжът ми къпеше сина ни от самото начало. Аз се престраших към 8-я месец, когато малкият вече можеше да стои седнал, но и тогава ми помагаше майка ми, сама го изкъпах за първи път след годинка и нещо.  Peace

# 279
  • Мнения: 275
още първата вечер Peace

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 74
още от първия ден я къпем заедно, а сега се редуваме  Grinning

# 281
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Доколкото си спомням някъде към вторич месец мисля че започна да я къпе.Стоя и гледа как бабите го къпят и започна и той.Аз му казах,че това си е неговото задължение към детето  Laughing, а всичко друго си го върша аз общо взето.

# 282
  • Мнения: 2
От първия ден я къпем двамата!Даже на мъжа ми не му харесваше как я къпят в болницата и искаше да остане да помага  Laughing

# 283
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Сам никога не ги къпал.....то вече и няма за кога, аз им помагам за главите да си измият, иначе сами вече.
Помагаше като бяха съвсем малки.

# 284
  • Мнения: 11
На 20-тия ден след като си тръгна майка  Peace и после всеки път като имаме някоя от бабите на гости с преспиване се скътава  Mr. Green но иначе като сме си сами помага всеки път  Party

Общи условия

Активация на акаунт