къде хвърлихте пъпа на бебето си

  • 29 900
  • 574
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 128
и нашето все още го пазя..... май няма да го хвърля никога

# 541
  • Мнения: 42
И нашето пъпче още си стои вкъщи таткото мисли да го хвърли на стадиона на ЦСКА или в банка  Laughing

# 542
  • Мнения: 739
  Peaceи ние си го пазим в къщи. Решила съм да го хвърлим на едно специално ( за нас) място, но да дойде пролетта!

# 543
  • Мнения: 241
Пазя го още пъпчето. Знам, че ако имаш 2 деца е хубаво да им хвърлиш пъпчетата заедно за да са неразделни и аз за това си го паза на първородния ми с идеята, че след 4/5 години ще имам още едно детенце и ще ги хвърля заедно  Peace

# 544
  • Мнения: 135
Не съм го хвърлила и...сякаш няма и да го направя Rolling Eyes

# 545
  • София
  • Мнения: 291
Пъпчетата и на двете ми деца са си в къщи. Близо до сърцето ми.
Където и трябва да бъдат, според мен. Никога не бих ги хвърлила.

# 546
  • Мнения: 105
Нямаме сериозен родителски план, кой път да хване пъпчето. От роднини получихме не една инструкции, какво да го правим, но честно казано, не вярвам, че хвърлянето му в определена дестинация, ще определи житейският път на бебчо. По-скоро ще си го пазим.

# 547
  • Мнения: 2 216
Още е при мен, но смятам да прочета назад в темата и да реша къде да го хвърля Wink

# 548
  • Мнения: 361
хвърлихме го в реката, защото много обича да пътува и от първите си дни постоянно се вози в колата:-).

# 549
  • Мнения: 171
И двата са си още у нас  Embarassed. Все не намирам  подходящо място за тази цел. Май ще си стоят така.

# 550
  • Мнения: 181
Аз също още не съм хвърлила пъпчето...Много се чудя къде да го хвърля...Минаха ми доста идеи през главата,но почти нищо не ми допадна....Засега единственото,което ми допада като идея е да го хвърлим на летището,с цел да пътува много,да види целия свят newsm78
Ама като се замисля,май и това не е чак толкова добра идея Stop

# 551
  • Мнения: 6
Още от момента, в който разбрах, че очакваме момченце исках да е сръчен като баща си,затова и пъпчето му е в неговата работилница.

# 552
  • Мнения: 2 216
Засега единственото,което ми допада като идея е да го хвърлим на летището,с цел да пътува много,да види целия свят newsm78
Хвърли го в самолет да лети, а не да чисти летището детето Joy
Една позната искаше пред Университета да хвърли пъпчето, ама добре че я посъветваха вътре да го хвърли, че да не продава гевреци отвън Joy

# 553
  • Варна
  • Мнения: 18 136
Засега единственото,което ми допада като идея е да го хвърлим на летището,с цел да пътува много,да види целия свят newsm78
Хвърли го в самолет да лети, а не да чисти летището детето Joy
Една позната искаше пред Университета да хвърли пъпчето, ама добре че я посъветваха вътре да го хвърли, че да не продава гевреци отвън Joy

Е, то ако е вътре няма ли да отиде на боклука?
Дето се вика - "Роди ме мамо със късмет, па ме хвърли на смет." Grinning

# 554
  • Мнения: 1 020
Където и да го хвърлите все в боклука ще отиде Simple Smile  Peace

Общи условия

Активация на акаунт