къде хвърлихте пъпа на бебето си

  • 29 880
  • 574
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Където и да го хвърлите все в боклука ще отиде Simple Smile  Peace

Точно Peace

# 556
  • Мнения: 730
Ха-ха, чувала съм, че трябва да го хвърлиш на покрива, за да го грабне щъркела!  Laughing

# 557
  • София
  • Мнения: 3 581
Взех го с мен в САЩ и исках да го хвърля в Сентрал Парк в Ню Йорк, но го забравих като ходихме. Сега съм го оставила там, за да имам стимул да се върна Mr. Green

# 558
  • Мнения: 186
Аз все още не съм го хрърлила.

# 559
  • Ямбол
  • Мнения: 1 672
И аз все още не съм го хвърлила. Май и нямам намерение да го правя. Прибрала съм пъпчето,заедно с гривничката от родилния дом в една красива плетена кутийка и си ги пазя. Там ще прибера и първото паднало зъбче. По същия начин майка ми пази моите и на сестра ми пъпчета и зъбки.

# 560
  • Мнения: 58
И аз все още не съм го хвърлила. Май и нямам намерение да го правя. Прибрала съм пъпчето,заедно с гривничката от родилния дом в една красива плетена кутийка и си ги пазя. Там ще прибера и първото паднало зъбче. По същия начин майка ми пази моите и на сестра ми пъпчета и зъбки.

И аз така! Peace

# 561
  • Мнения: 2 807
На дъщеря ми отчупих парченце и замина в Лондон, където е хвърлено в престижен университет. Другата част ще я мисля по-нататък.
На  сина ми е останал в родилния - акушерките ме успокояваха, че ще стане лекар. Не е и като да няма кой да наследи в професията  Hug

# 562
  • Мнения: 15 379
На  сина ми е останал в родилния - акушерките ме успокояваха, че ще стане лекар. Не е и като да няма кой да наследи в професията  Hug

Не ти ли го дадоха?
На синът ми му падна в болницата. Една от акушерките ми го даде с думите, че щял лекар да става.
И при нас има кой да наследи в професията Simple Smile.

# 563
  • Мнения: 2 807
Не, просто е паднал и са го изхвърлили.
Със сестра му чаках 2 седмици да падне, но неговия още на 3 ден беше заминал и нямах идея, че трябва специално да ги помоля да следят и да ми го запазят.
Яд ме е в интерес на истината.

# 564
  • Мнения: 15 379
Не е трябвало да го хвърлят.
Аз на моето дете си го пазя. Ще проверя след години дали преданието е вярно Laughing.

# 565
  • София
  • Мнения: 51
И аз все още не съм го хвърлила. Май и нямам намерение да го правя. Прибрала съм пъпчето,заедно с гривничката от родилния дом в една красива плетена кутийка и си ги пазя. Там ще прибера и първото паднало зъбче. По същия начин майка ми пази моите и на сестра ми пъпчета и зъбки.



И аз така, ако иска някой ден, като порасне да си го хвърли някъде, нека го направи, до тогава аз ще му го пазя Grinning.

# 566
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Някъде четох,че ако пъпа се хвърли в река,детето ще обиколи света.И на двамата ги хвърлих в р.Темза. Peace

# 567
  • Мнения: 7 947
Разбира се, който вярва на подобни бабини - деветини - ще се шашне, че е останал в родилното  ooooh!
То тук прочетох - че в Кралския дворец ще си хвърлят пъпа, така че...не се учудвам на нищо вече  Joy

# 568
  • София
  • Мнения: 38 780
И аз все още не съм го хвърлила. Май и нямам намерение да го правя. Прибрала съм пъпчето,заедно с гривничката от родилния дом в една красива плетена кутийка и си ги пазя. Там ще прибера и първото паднало зъбче. По същия начин майка ми пази моите и на сестра ми пъпчета и зъбки.

И аз така! Peace

И аз пазя всичко в една специална торбичка - гривнички, пъпчета, зъбки.

# 569
  • Мнения: 58
И аз все още не съм го хвърлила. Май и нямам намерение да го правя. Прибрала съм пъпчето,заедно с гривничката от родилния дом в една красива плетена кутийка и си ги пазя. Там ще прибера и първото паднало зъбче. По същия начин майка ми пази моите и на сестра ми пъпчета и зъбки.

И аз така! Peace

И аз пазя всичко в една специална торбичка - гривнички, пъпчета, зъбки.

И аз като вас! Peace
В началото като беше съвсем малко бебе имах намерение да го хвърлям и място съм избрала, но в един момент започнах да отлагам, а сега сякаш изобщо нямам намерение!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт