къде хвърлихте пъпа на бебето си

  • 29 881
  • 574
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 110
На сина е  на летището. А, незнам защо за дъщерята не мога да намеря подходящо място !

# 61
  • Мнения: 4 335
В кьщи е,сигурно и няма да го хвьрля,защото ще ми е жал Blush

# 62
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
За сега е в къщи не сме решили точното място кое да е  newsm78

# 63
  • Мнения: 591
Нашето падна още в болницата, но ако не беше сигурно още щях да го пазя, защото все ненамирам подходящи места Peace

# 64
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 063
И нашето падна в болницата, но ми го дадоха и сега си стои вкъщи в една кутия, където събирам разни нещица, свързани с бебчо като всички ехографски снимки от преди да се роди, гривните ни от родилното и др.

# 65
  • Мнения: 1 558
Все още ги пазя вкъщи Peace

# 66
  • Мнения: 805
Дълго го пазих и накрая изчезна при победното ни преместване.
Сега не знам къде ще го хвърля.

# 67
  • Мнения: 753
Мисля да го оставя на Байкушевата мура/така се казваше май/, но не знам кога ще имаме път на там........................да е жив и здрав като нея Joy

# 68
  • Мнения: 101
Пазя го в един атлас на света. Може би няма да го хвърля. Има интересни идеи , но не ми се изхвърля.

# 69
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В къщи си е, при мен!

# 70
  • Мнения: 6 443
И нашият.
Няма мърдане,цял живот при мене  Mr. Green
(не вярвам на подобни суеверия)

# 71
  • Мнения: 189
Една приятелка работи на лайнер-от тези туристическите и тя го е хвърлила на един Райски остров.

# 72
  • Мнения: 567
Вкъщи в една книга съм го сложила. Не знам дали ще го хвърля някъде

# 73
  • Мнения: 781
Падна ни в болницата и явно лекар ще става, но иначе още си седи в къщи.мисля да го оставя в кабинета на баба и за да стане зъболекар Simple Smile Grinning

# 74
  • Мнения: 1 167
И нашето падна в болницата, но ми го дадоха и сега си стои вкъщи в една кутия, където събирам разни нещица, свързани с бебчо като всички ехографски снимки от преди да се роди, гривните ни от родилното и др.

И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт