къде хвърлихте пъпа на бебето си

  • 29 903
  • 574
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 368
У дома е, в една кутийка, заедно с двата положителни теста за бременност WinkНе сме решили още къде да го хвърлим, ако беше момче щеше да е хвърлен вече на Герена но...... Whistling

# 76
  • Мнения: 194
Ха, а аз си мислих, че само ние не сме го хвърлили никъде...стои си вкъщи и даже го бях забравила вече...

# 77
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
На баткото беше паднал в болницата,на малкия е  удома и аз съм в чуденка какво да го правя да го пазя или да се водя по това суеверие

# 78
  • Мнения: 2 447
Вкъщи си е...В чуденка съм къде да го хвърля..

# 79
  • София
  • Мнения: 387
Нашя път е паднал в болницата и акушерките дори не са разбрали. Т.е. пъпа ни го няма. Отначало много се ядосах, че са ми го загубили, но мъжа ми с такова спокойствие ми каза: "ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ми то е ясно, ще става доктор!" и на мен ми стана весело и си казах, че явно такъв и бил късмета! Но всъщност, ако не беше паднал в болницата да си призная и аз щях да съм в недоумение къде да го хвърля.

# 80
  • Мнения: 141
И нашия все още си стои във 4екмеджето.Мислех като си ходим до България там някъде,въпреки 4е не съм навита,ако си мисли,4е ще ми отлитне дале4е,дале4е някой ден  Crossing Arms Сега разбирам какво съм при4инила на майка си Mr. Green Laughing

# 81
  • Мнения: 560
А никой ли не е мислил за замразяване на стволови клетки от пъпна връв?

# 82
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 943
На дъщеря ми пъпчето хвърлихме в парка на двореца Шьонбрун във Виена, на върха на един хълм с красива лятна имперска постройка, наречена Глориет. Прекрасно място с прекрасна панорама и история. На сина ми още си стои у дома. Ще намерим също толкова прекрасно място и тогава ще го хвърлим.  Grinning

# 83
  • Мнения: 1 131
Опитвам се да си спомня,но не успявам.Беше преди 11 години.
Ха сега,хвърлихте ме в размисъл.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 4 969
пазя ги.Не смятам да ги хвърлям

# 85
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Преди 16 години на щерката пъпа го хвърлихме върху покрива на училището. Като се роди бебо живот и здраве не знам къде ще хвърлим пъпчето! Може би на някое далечно и красиво място, както са направили част от момичетата.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Хвърлихме го в двора на един университет. Избрахме точно градинката отпред, за да е на зелено върху тревата:)

# 87
  • Мнения: 145
Аз го пазих в къщи близо година и половина и накрая го взех с мен при едно пътуване до Италия.
Хвърлих го на площад Испания в Рим. Много обичам този град и ще се радвам ако дъщеря някой ден избере точно този град и за следване и за живеене.

# 88
  • София
  • Мнения: 179
Аз още го пазя вкъщи и не съм решила къде да го хвърля.

# 89
  • Мнения: 2 013
Никъде.Вкъщи си е,във витрината. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт