Различният първи юни

  • 37 689
  • 795
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 655
Нищо няма да му разкажа на сина си - ще му дам да прочете поста ти. Не, че не знае, не, че не е виждал, не, че не сме говорили - просто да прочете...
Честит празник!   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 018
Честит 1 юни на всички дечица.

Голяма прегръдка за теб силна firebird, shefcheto и всички родители борещи се да сътворят един достоен живот за дечицата си.

# 17
  • Мнения: 0
  bouquet Поклон ! Зная какво му е на майчиното сърце.

# 18
  • Мнения: 2 312
Прегръщам виртуално теб мамо и твоето детенце!
shefcheto  Hug

# 19
  • Мнения: 2 960
Аз също ще дам на дъщеря ми да прочете за твоето момченце.
Много,много тъжно е едно дете да е само.

.днес времето е лошо и има шанс децата там да са по малко и той да може да си поиграе на спокойствие.

ей това направо ще ме разплаче.Какви сме ние хората  ooooh!понякога сме толкова незрели,ужасни и отричащи най-святото ....
Дано днес сме малко по добри Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Честит Празник на всички дечица!
И нека невидимите деца станат познати излязат от изолацията си. Ще направя всичко възможно моето да разбере за тях и да ги приема като всички останали. На майките им - уважение и подкрепа  bouquet

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
firebird, shefcheto Hug

Има нужда да се говори повече за това. Честит първи юни на децата. И на родителите им.

# 22
  • Мнения: 1 234
Честит празник на всички дечица!
Синът ми също е от "различните" деца - на 6 год. е и не говори, хиперактивен е, има и аутистични черти. Всяко едно от децата от този спектър си има своите странности и проблеми, но всяко едно от тях заслужава да бъде обичано, да се отнасят с него като към всички останали деца. По принцип моето дете е много лъчезарно и усмихнато дете, но когато друго дете го заговори, не може да отговори, и затова по площадките предпочита люлките, пързалките, там където не се налага да говори. Ние, родителите правим за тях всичко, което зависи от нас, водим ги при различни специалисти, занимаваме ги в къщи, но без подкрепата на обществото, каквото и да правим ще е безрезултатно, ако те не се приемат като останалите деца, ако го няма разбирането на другите. Майките са обяснили по-горе, че ако детето тропа, тръшка се и нервничи, това не означава че е невъзпитано, просто не може да контролира емоциите си. Мисля, че с подкрепата на всички вас, на обществото като цяло, ние, родителите и нашите деца  ще се чувстваме по-спокойни и сигурни!

# 23
  • Мнения: 1 040
Здравейте и честит празник на всички дечица.firebird първо нацелувай много от мен твоя сладур, прекрасно знам как се чустваш моето момченце е на 3 годинки и е с епилепсия още не ходи самостоятелно и не може да говори иска да играе с другите дечица но те не го разбират,обича да ги гушка но те го бутат като ходим в парка и го водя за ръчичка и той се радва на нещо но не може да говори и изразява с пищщщене радостта си хората ни гледат учудено и с някакво съжаление,но аз претръпнах към такова отношение спрямо хората към  детето ми и си го разкарвам с гордо вдигната глава моето детенце е по-специално но по нищо по различно от другите.Тук видях че има много добри майки които разрешават техните деца да си играят с нашите деца за което им благодаря.
Мартинче напълно съм сагласна с теб. Hug

# 24
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Любов и прегръдки от нас Hug smile3525

# 25
  • Мнения: 2 716
Честит празник на мълчаливите деца и техните мами   bouquet
С радост бих запознала нашето с вашите семейства.

# 26
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Честит празник на всички деца.
Живея на село , но в нашата детска градина приемат и различните деца. На дъщеря ми в групата има едно дете Милен , който също не говори и го изнервя почти всичко. Почти непрекъснато когато не получи каквото иска крещи. Имаше и дете с ЦДП и друго също , което почти не приказва , но те вече са в у-ще. Винаги на тържества съм се разплаквала от щастие , когато тези дечица казват стихче макар че не се разбира. Радва ме , че са част от групата , че не се чувстват самотни и изоставени.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 634
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!   bouquet

И на техните родители!
 
Прочетох темата , а на сина ми ще дам да  прочете поста на авторката!
Присъединявам се към мненията, че Вашите дечица трябва да намерят заслуженото си място сред всички останали деца!


Много прегръдки и обич за всички вас - и за децата , и за техните родители! Hug

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 13:29 от Lady-B

# 28
  • София
  • Мнения: 10 337
Не знам какво да кажа - прегръщам ви силно. И Честит празник, мили деца!   bouquet

Все си мисля, че има много хора, които не се стряскат от "различните" деца.
Аз и моята дъщеричка с радост бихме били пирятели на такова детенце.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 821
Все си мисля, че има много хора, които не се стряскат от "различните" деца.
И аз вярвам в това!
 Hug на силните майки и техните дечица
Пожелавам един специален празник!

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 13:17 от МамиБлю

Общи условия

Активация на акаунт