Защо изпадаме в конфликтни ситуации с жената до нас ?

  • 6 061
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 183
Става вие водит с 5ги1/2  Wink Laughing Laughing Първите уроци са ваши  Peace Laughing Laughing

# 76
  • Мнения: 167
Защо жената е нервна, защо повишава тон, защо се дразни, когато къщата е разхвърляна изобщо ,защо изпадате в конфликтни ситуации с жената до нас ?
Всъщност, жената не се дразни от тези неща. Жената се дразни тогава, когато не се чувства достатъчно обичана. Ако се чувства обичана, няма да ви се развика за едни чорапи, например. Това само показва чувството й на неудовлетвореност от отношението на мъжа й. Навремето, след сватбата се е казвало, че мъжът е познал жена си.  ThinkingОбаче, думата не означава само физическия аспект. Задължение на съпруга е така да обича жена си, че да я познае. Тогава конфликтите ще са "символични".  Това е от мен, ти си на ход в опознаването и възлюбването на твоята съпруга, което ще реши й проблемите ви... Simple Smile

# 77
  • Мнения: 593
...Това е от мен, ти си на ход в опознаването и възлюбването на твоята съпруга, което ще реши й проблемите ви... Simple Smile


 rotfImao

mom, добре му го каза.  smile3501

До сега не съм се замисляла, че ГИЛ има реален проблем. Мислех си, че въпросите му са по-скоро хипотетични.  
Laughing Laughing Laughing

# 78
  • Мнения: 183
cybercat
Цитат
Мислех си, че въпросите му са по-скоро хипотетични. 
Много правилно казано другото ти е грешка,аз проблеми нямам  Wink

# 79
  • Мнения: 183
Това е от мен, ти си на ход в опознаването и възлюбването на твоята съпруга, което ще реши й проблемите ви... Simple Smile
Joy Joy Joy Joy Joy
Ми добре ето го ходът ми  Laughing Laughing Laughing
http://vbox7.com/play:3f22863b
Дали пък не съм я опознал добре за 15г брак  newsm78  Joy Joy Joy

# 80
  • Мнения: 7 723
Тая тема не се ли изчерпа вече?
Всички разбрахме, че Гили има щастлив 15 годишен семеен живот.
....пише го из целия форум  Crazy
Време е някой да събуди модовете Whistling
...а ужким ходели на море с лаптопи! ooooh!...грънци Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 593
cybercat
Цитат
Мислех си, че въпросите му са по-скоро хипотетични. 
Много правилно казано другото ти е грешка,аз проблеми нямам  Wink

Да, бе, ГИЛИ, това ни е известно, но виж - новите не знаят, че само си приказваш и се опитват да ти помогнат.  Laughing (В което няма нищо лошо, разбира се, но се получи много забавно.)   Laughing

# 82
  • Мнения: 183
Е руска ако не ме издъни те тва е  ooooh! ooooh!
Кибер така е ама все пак  Wink нека сме кУректни  Peace

# 83
  • Мнения: 167
cybercat
Цитат
Мислех си, че въпросите му са по-скоро хипотетични. 
Много правилно казано другото ти е грешка,аз проблеми нямам  Wink
Който мисли, че познава, все още не е познал, както трябва да познава... Simple Smile Няма таван в познаването... Laughing Радвам се, че бракът ти е щастлив, но въпросът ти е истински и изобщо не противоречи на щастливия ти брак. Само един комплексар може да каже "аз проблеми нямам". 

# 84
  • Мнения: 593
Оооо, това беше грубо! Удар под кръста!  newsm62

FIGHT! FIGHT! FIGHT!  newsm18

# 85
  • Мнения: 167
Оооо, това беше грубо! Удар под кръста!  newsm62

FIGHT! FIGHT! FIGHT!  newsm18
Това не беше удар, а просто моят начин на мислене. И не виждам нещо грубо... Най-прекият път да загубиш нещо е да решиш, че ти е в кърпа вързано, а да оглупееш, е да решиш, че вече си познал...  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 183
mom
http://vbox7.com/play:94fa8720   Laughing
Да въпроса е истински,но не значи ,че ми  е проблем,както е написала cybercat хипотетичен  Wink

# 87
  • Мнения: 167
mom
http://vbox7.com/play:94fa8720   Laughing
Да въпроса е истински,но не значи ,че ми  е проблем,както е написала cybercat хипотетичен  Wink


Ако е толкова хипотетичен, защо си седнал да си губиш времето с него? Какъв изобщо ти е мотивът да влезеш в един женски форум за майки с деца и да си показваш снимките, които всяко едно семейство има (дори разведените) и да ни убеждаваш в 15г. щастлив брак? Честно казано, доколкото познавам мъжете, това изобщо не е приятно или адекватно занимание за мъже...  #Crazy Какъв проблем имаш точно не знам, но нещо има, за да седнеш да убеждаваш майки, които изобщо не те познават, колко си щастлив... Outta Joint Моят съпруг, като иска да разтовари, ходи за риба и ползва нета само за информация..., а не като някой невръстен тинейджър да си чати с момиченца... hahaha
И въпреки всичко преиграваш, ако казваш, че жена ти никога не се сърди! Под чехъл ли е? Хората, които са щастливи и равноправни в брака, са като остри камъни, които се трият един в друг, докато започнат да мелят брашно заедно. И това е също признак на успешен брак!
Колкото повече искаш да имаш хармония с половинката, толкова повече триене трябва да има, за да се изгладят камъните. Ако това го няма, може да сте "любезни" един към друг, но може и да си останете чужди.
Това е от мен окончателно. Няма да влизам повече в тази "хипотетична" тема.

# 88
  • Мнения: 7 723
mom  , защо ти трябваше да напишеш такъв дълъг пост ooooh!
Сега ще последват редица от още по- дълги,
по- трудни за четене, почти невъзможни за разбиране,
а твърде вероятно и цикламени постове,
с които автора ще продължава да ни убеждава
колко е мъж ooooh! Crazy
....а и с голяма доза фолк- парчета ще ни поздравява Crazy
 Joy Joy Joy

# 89
хахххаххааааа, Гилеску си намери кръстника, пардон, кръстничката. Mr. Green
МОМ- ти да беше прочела другото му творчество, то просто е уникално, все едно тийн седнал да си чете /попълва лексикона. Mr. Green
Така е-мъж да седне да нищи подобни теми с девойки, че и да спори и да подскача си е възсмешничко. Дори и виртуално. Wink

Общи условия

Активация на акаунт