"Нека да е лято, само да е лято..." 133-та DE тема

  • 13 383
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 677
Иве, Татяна, бързо да оздравяват малките момиченца.
SMG, добре е, че си се престрашила, без кола си е доста трудничко.

# 16
  • Мнения: 11 317
Иве, разминаваме се точно за ден. Confused

# 17
  • Варна
  • Мнения: 153
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПРЕКРАСНИТЕ НИ ДЕЧИЦА Hug
Да са ни все здравички,весели и доппустимо палави Laughing

Мая,беше питала за марципанова покривка-има в Реал и V-markt,но си е в натуралния цвят,
розова за жалост няма,но ако си намериш боички можеш много лесно да я боядисаш.
Но пак там,специално розова не съм намирала и не знам къде може да има.
Може би нашата тортена спецка ще ти помогне повече Wink

Чуси,отивам да боря Кирш jump

# 18
  • Мнения: 1 687
Здравейте и от мен.
Бубето благодаря за темичката   bouquet
Ние тези дни сме само по разходки. В събота ходихме до извора на Дунав и до Bodensee, a днес ходихме на riesenrutschbahn Вики беше много щастлива.
SMG браво. Хайде сега те чакам с колата на гости.  Simple Smile
Всички болни да оздравяват.  Hug
Сбъдваща нямаш проблем, ще разгледаме и животните.  Simple Smile
Вечи и ние точно снощи говорехме за делфинариума. Тази година се замислихме дали да не се качим по северното черноморие.

# 19
# 20
  • Мнения: 9 052
3,5 г. без памперси ... абе на всеки 5 мин ли ще спират ?С преспиване ли са тръгнали?

# 21
  • Мнения: 558
... a днес ходихме на riesenrutschbahn Вики беше много щастлива.
това мисля и на мен ще ми хареса  Laughing само дето ми е малко далечко... по принцип къде научавате за тея атракциони? има ли нещо подобно тук из NRW?в УСА имаше едни паркове за катерене по изкуствено създадени скали, имаше и възможност за ходене по въжета... а такова нещо има ли?

# 22
  • Мнения: 2 907
Мистик, за Корсет ли говориш?

Ама точно!  Laughing Преди седмица в тема отворена от мен тя написа абсолютно ненужен коментар и ми направи впечатление, че е нова, 20 публикации, нещо такова. Два дни след това я виждам с 300 публикации и си викам " Не, аз съм ослепяла". Още два дни - 550 публикации. Кликнах на профила и видях, че за една седмица стаж във форума пише по 70 поста на ден средно. И поне нещо смислено да беше  ooooh!

ИваТ, мерси за сайта, ще го разгледам. Ще търся оферти за Тоскана, но на морето директно. Но тъй като не желая да летя със самолет, затова само хотел искам да намеря. Разбира се нещо коректно като качество и цена.


Жабок, за един ден отиват. Тръгват сутринта и ги връщат вечерта в 18ч. А за памперсите - моето дете на 1 година и половина беше вече без папмерс.

СМГ, и аз напоследък се насилвам да карам, колкото и да не обичам. Срам за мен, имам книжка от 12 години и съм шофирала 10 пъти в живота ми.

Тортуна, Мата събира членския внос. Както ти е казала вече - ракията и мръвката взима тя, а за мен и бутилка асеновградски мавруд. За другите може една баница да опечеш и си вътре в колектива  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 138
ТОРТУНА, лъжат те тия, секта сме. приемаме срещу 5 кила вино в туба и 10 кила наденица и пържолки вратни. пращат се на мен bowuu

иве, вие на дюни ли ходите. там братчеда бачка цар Mr. Green аз не харесвам тури гетата. ходим на море винаги след 20 август.
тази година се точа на нестинарка, в реджина маре. апартаментчета са, много приятно е.

инак нали съм селянка, на село сме си. от около 10 август до края на септември.....това ще е базовият лагер.

# 24
  • Мнения: 1 049
Мате, и ние досега сме ходили все юни или септември на море, то кой обича навалиците...  Wink

Веч, някой от следващите ходенета сигурно ще се засечем и в Зарата надявам се.  Hug

Хора, видяхте ли това бе (вьрви все по новините): http://www.tagesschau.de/ausland/airfrancemaschine100.html

# 25
  • Мнения: 71
Дианжели    bouquet  нямаш  цена - добре  че  Реала  ми  е  на  15  метра  от  вкъщи -утре  ще  преобърна  магазина , Синди  днес  си  почива  от  мен -  но  аз  от  детето  не   Party  празник  му  е  няма  как  Wink
На  всички  дечица    пожелавам  щастливо  детство  dancing  

# 26
  • Мнения: 2 907
Ива, още следобед започнаха новините с изчезналия самолет.
За мен това нещо със самолетите е най-ужасният кошмар, аз имам и фобия де, затова май извън Европа никъде няма да ида докато съм жива.
Много хора имало на борда, над 200.  Shocked

# 27
  • Мнения: 1 687
... a днес ходихме на riesenrutschbahn Вики беше много щастлива.
това мисля и на мен ще ми хареса  Laughing само дето ми е малко далечко... по принцип къде научавате за тея атракциони? има ли нещо подобно тук из NRW?в УСА имаше едни паркове за катерене по изкуствено създадени скали, имаше и възможност за ходене по въжета... а такова нещо има ли?
Точно за пързалката имаше плакат в нашето и съседното село. Отдавна се чудим дали да отидем и днес решихме по случай 1 юни.  После решихме да погледнем къде са пистите за да ги знаем за другата година. За наша изненада открихме много интересно нещо. Ето това Но за там не се решихме. За ски пистите също научихме съвсем случайно. Минахме покрай едно село и се спряхме да разгледаме, но беше почти пролет.  Simple Smile В месни вестници не съм виждала да пише.
 Мате, то май някой е минал между капките за пропуска.  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 138
и в реве има покритие от марципан. чаршаФФФФФ. семуа миналото лято майстори за алекс торта за рождения ден. нали съм петстелива.
стана ужасно сладка.
майарм, иди при тортоправките-манячки, там ще намериш въпрос на всичките си отговори Mr. Green, а риена ще ти стане гуру hahaha

иве, на море ще ходите ли в булгаристан, да се видим и там, ако сте на южното.
абе, който е на южното след 15 август, да свирка.

# 29
  • Мнения: 558
За наша изненада открихме много интересно нещо. Ето това Но за там не се решихме. За ски пистите също научихме съвсем случайно. Минахме покрай едно село и се спряхме да разгледаме, но беше почти пролет.
точно такова нещо имах предвид... голям кеф е... ама как да науча къде има наблизо?

марципан за готвене има и в лидл, но не знам дали става за покриване на торти.

Общи условия

Активация на акаунт