"Нека да е лято, само да е лято..." 133-та DE тема

  • 13 388
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 049
иве, на море ще ходите ли в булгаристан, да се видим и там, ако сте на южното.
абе, който е на южното след 15 август, да свирка.

Не, тази година сьм обещала на племеничката ми да й покажа Майорка и затова ще пропуснем нашето море. Заради нея отиваме сега всички през юли като е хохсезон, ама детето тогава има лятна ваканция... нема как.  Wink

Отивам да приспивам малката, че нещо взе да подивява...  smile3524

# 31
  • Мнения: 4 138
марципан има почти навсякъде, понякога има и персипан, заместител е. обаче е голяма врътка да го точиш на покритие, добавя се и още захар май. виж тези, които са готови са супер. отваряш опаковката, пльос върху тортата, бам едни говоти розички и се водиш велика майсторица.
онези, които правят в готварския тортите, са направо с железни нерви. там какви чудеса има.............

# 32
  • Мнения: 71
и в реве има покритие от марципан. чаршаФФФФФ. семуа миналото лято майстори за алекс торта за рождения ден. нали съм петстелива.
стана ужасно сладка.
майарм, иди при тортоправките-манячки, там ще намериш въпрос на всичките си отговори Mr. Green, а риена ще ти стане гуру :hahaha
мани -  имах  идея  да  я  моля  Риената  да  ми  направи  торта   за  Р Д  то   на  Зара  ,и  да  я  праща  по  пощата ,ма  нали  си  е  в  БГ та  я  отървах  Joy  ,  а  за  идеята  да    ходя  в  тортоправския  - твърдо  ниЕ! квато  съм  кекава  в  ръцете - жива  ще  ме  изядат  , само  таратор  като  хората  мога  да  направя, другите  ми  гозби  другите  ги  ядат  пред  мен (от  уважение  Joy ) ,ма  аз  даже не  си  ги  харесвам- като  нямам  удоволствие  да  го  правя.... А  тортата ,  ще  упражнявам     два  три  пъти   до  петък ,  дано  стане   за  гледане  поне  да  пусна  снимки , не  като  с  прощапулника  Embarassed

# 33
  • Мнения: 558
и аз веднъж попаднах в тортената тема в готварския...имаха някакъв конкурс и се нагледах на произведения на изкуството... запечатала ми се е една торта на зимна тематика с къщичка с  едни лампички отвътре ...светеха  Crazy и борчета.... страхотна беше... мислех си, че е картичка.

# 34
  • Мнения: 71
ееееее,  заинтригувахте  ме ,край!  търсете  ме   на  скелет   в  тортения   Joy

# 35
  • Мнения: 166
Цоп и аз в новата тема, но от Русе.

Честити празник на всички малки, големи и още по-големи момичета и момчета. Много весело детство, изпълнено със смях и щастливи моменти. А по-големите деца, да не забравят детето у себе си.

Изгледах само трейлъра на филма предложен от Мистик и ме хвана яд, че предните дни нямах време да го изгледам.

Тук си е всичко по старому. Тече активна предизборна кампания. ЗА кой ли да гласувам на изборите  Whistling

# 36
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ауу, тая предизборна кампания... Никога не се е изливала такава помия по време на предизборна кампания. Един не каза "Гласувай за мен", затова пък лозунгите "Не гласувай за еди кого си" са на всяка крачка. Отврат.

# 37
  • Мнения: 3 880
Да се запиша, че да не ви търся пак Simple Smile

Петка, добре че те видях, че пак щях да забравя Embarassed От миналата седмица се каня да ти пиша и се замотах нещо... пратката пристигна благополучно, много благодаря Hug  bouquet

Изборите и на мен са ми мъка. Мен по принцип политиката не ме влече, още от млада девойка съм така и си мислех, че е от възрастта и като поостарея ще се заинтересувам по-сериозно, ама тцъ- същата работа съм Embarassed И понеже последните 10 години така или иначе нямах право на глас (съответно там пък, където имах право, ми се падаше далече) съвсем им изтървах двата края. Миналата седмица получавам писмо с няколко чаршафа вътре, изборни бюлетини де- то европейски, то градски, регионални, общински и незнам си още какви кандидати. Как да се запозная с всичките Crazy Някои ги познах по физиономия, че са от наше село, ама за какво се борят не разбрах- трябва да сядам да чета, а пък нали не ми е интересно все отлагам. Моят мъж обаче каза, че се информирал и драснал вече кръстчетата...изкушавам се да препиша Embarassed

Мисти, пускай детето да се забавлява, щом са "само" 100 км. Зорът ще е на отиване, връщането гарантирано ще го проспят Simple Smile Надявам се ще са обезопасени в автобуса, или?  В смисъл няма да беснеят на свобода в него, мен това най-би ме притеснявало в случая...Иначе даскалиците да му мислят колко пъти ще спират да пикаят и да повръщат Wink

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 721
Вечи, вие от кога до кога сте в БГ и ще щъкате ли насам натам?

# 39
  • Мнения: 1 690
Честит Рожден Ден на Емма на Шоши.
Здраве и безгрижно детство.  newsm59
И аз много се двоумя за изборите. Мислех да не гласува. Точно като Биба и аз познах няколко от нашето село и до там  Simple Smile Има още малко време ще помислим.

# 40
  • Мнения: X
Днес Сердика да почерпи!
Честито и наздраве! Любов, късмет и добри приятели!

На Шошкината Емма - щастливо детство, да е здрава, умна и чаровница!

# 41
  • Мнения: 9 052
Уф и аз получавам за избори . Изобщо не се занимава. добре, че е по желание.
А в БГ още по Великден им чух тъпотиите , но за там се налага да се гласува, защото още един царско-турски мандат ще е ужас.

# 42
  • Мнения: 558
и аз само поради тая причина гласувам, но не помага особено  Confused ...
и се чудя как германците тук са се опазили от създаването на турска партия и от пускането на новини на турски по някой национален телев. канал?!? и защо тоя модел да няма приложение в БГ?

 newsm59 на Ема! Здраво и щастливо детство да има!
честито и на Серди! да е здрава и късметлива!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 10:42 от Azalee

# 43
  • Мнения: 9 052
и аз само поради тая причина гласувам, но не помага особено  Confused ...
и се чудя как германците тук са се опазили от създаването на турска партия и от пускането на новини на турски по някой национален телев. канал?!? и защо тоя модел да няма приложение в БГ?

Защото имат държава и доверие в нея. Нашто племе гледа кючези и има вяра в Азис и Кремена или коя да там с по чалгарски вид и по жални вопли ...

# 44
  • Мнения: 1 677
... a днес ходихме на riesenrutschbahn Вики беше много щастлива.
това мисля и на мен ще ми хареса  Laughing само дето ми е малко далечко... по принцип къде научавате за тея атракциони? има ли нещо подобно тук из NRW?в УСА имаше едни паркове за катерене по изкуствено създадени скали, имаше и възможност за ходене по въжета... а такова нещо има ли?
Azalee, За NRW има едни карти, в които са включени стотина атракциона, ние вече обиколихме някои: http://www.ruhrtopcard-2008.de/

Емма, Честит Рожден Ден! Бъди жива и здрава, щастлива и усмихната.

Сердика, Честит Рожден Ден!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 10:47 от ~Бубето~

Общи условия

Активация на акаунт