За мъжете- Лъвове

  • 9 583
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
Изкушавам се и аз да драсна един-два реда по темата...

Без да ангажирам с мнението си никой, защото то може да си е и до човека....

Моите впечатления от мъжете Лъвове (които познавам):
- най-любвеобвилните, щедри, смели, оптимисти и СИЛНИ (повтарям СИЛНИ) на света. С изключителна издръжливост на психическа, физическа, която ги отличава от другите.


Аз лично пожелавам на всяка жена такъв мъж-ЛЪВ.

От това, което прочедох досега изглежда има само още един такъв  май освен моя - този на roxanne25? Wink май сме късметлийки ???

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Имах две години връзка с мъж от зодия Лъв. Тъй като аз съм Везни, по всички правила на зодиака сме почти иделана двойка.
Добри черти-трудолюбиви, знаят какво искат, знаят как да го постигнат, социални, чувство за хумор, уверени, оптимисти. Това, лично за мен са много важни качества за един мъж.
Отрицателни черти-те са център на Вселената, винаги са прави/в речника им не съществува израз от сорта на "извинявай, сбърках"/, не приемат друго мнение, егоцентрици, горделиви, обичат да командват, говорят високо.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 395
Не съм забелязала у мойто мъжле-ъвче никакъв помен от трудолюбие или щедрост  Crazy Страхотен егоист, дори за неща, за които не ми беше хрумвало, че може човек да бъде егоист. Абсолютен фаталист и се изнервя от най-малкото. С дни повтаря как някой някъде на улицата го е засякъл и все си търси за какво да се дразни.

vagabond г/д написа останалото  Peace
Аз пък съм телец и търпя, търпя, но накрая като си отворя устата трудно спирам и да - когато кажа "все забравяш да изхвърлиш боклука" това всъщност означавало "предният ми приятел беше по-добър от теб, защо ли не си останах с него", "когато ме ядосваш не ми се прави..кекс"
значело "вече не ми харесва с теб искам с друг" и всякакви такива глупости. Само се чуди къде да си намери причина за заяждане, във всичко се опитва да види опит за нараняване на егото му..

Общи условия

Активация на акаунт