Отговори
# 75
  • Мнения: 1 645
Момичета,какво стана с поръчките от края на април ?! На някой пристигна ли вече?!
Моята,пусната на 24 и шипната на 27 април все още я няма.Коренспондирам си с Тереза от Ягодка,опитват се да я трасират,защото аз оттук не мога...за сега без резултат.Дадоха ми срок до 17 юни,до тогава трябва да изчакам за да могат да я проследят и ако не пристигне ще я шипнат наново...но е много неприятно.Още повече,че не е нещо дребно ми са 5 парфюма за над 100 евро,4 от които не са за мен Sad  не се е случвало до сега,затова съм много притеснена.
Ти да видиш с моята поръчка какво е станало... #Crazy
От любимите ми БГ пощи не са ми изпратили известие, че имам пратка, която е дошла още на 7 май  Shocked
Стояла си е тук 20 дни, никой не я е потърсил и те са я върнали. И най-странното е, че през това време аз проверявах няколко пъти дали е пристигнала в пощата и отговорът ми винаги беше : НЕ!
Нямам думи просто... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ужас #Cussing out

При мен няма как да се получи така,че да не ме известят защото плащам данък и митнически такси за поръчките,така че в техен интерес е да си ги приберат.А и от Ягодка също нищо не са получили.Ох,ще чакам кво да правя Crossing Arms

# 76
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На мен една пратка като ми се беше забавила, нямах известие, а в пощата ми казваха, че я няма при тях, звъннах директно на рекламации международни пратки (тел. взех от сайта на Бг пощи), оттам ми проследиха колетчето и се оказа, че са го пратили в съседната пощенска станция. И си е стояло там близо 2 седмици без да получа уведомление, без нищо!!!

# 77
  • Мнения: 76
Момичета,какво стана с поръчките от края на април ?! На някой пристигна ли вече?!
Моята,пусната на 24 и шипната на 27 април все още я няма.Коренспондирам си с Тереза от Ягодка,опитват се да я трасират,защото аз оттук не мога...за сега без резултат.Дадоха ми срок до 17 юни,до тогава трябва да изчакам за да могат да я проследят и ако не пристигне ще я шипнат наново...но е много неприятно.Още повече,че не е нещо дребно ми са 5 парфюма за над 100 евро,4 от които не са за мен Sad  не се е случвало до сега,затова съм много притеснена.
Ти да видиш с моята поръчка какво е станало... #Crazy
От любимите ми БГ пощи не са ми изпратили известие, че имам пратка, която е дошла още на 7 май  Shocked
Стояла си е тук 20 дни, никой не я е потърсил и те са я върнали. И най-странното е, че през това време аз проверявах няколко пъти дали е пристигнала в пощата и отговорът ми винаги беше : НЕ!
Нямам думи просто... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И аз от две седмици се разправям с тях.Първо поръчката ми закъсня супер много,парфюма ми дойде на време,но козметиката седмица и половина след парфюма.През това време се притеснявах само.Е хубаво дойде,но се ужасих като видях че са ми дръпнали втори път парите 300лв.Писах им писмо в петък и днес получих отговор как нямало да ми изпратят същата поръчка/ която съм я взела вече от пощата/ защото отказвали от банката да ми дръпнат парите.Е как няма да отказват като блокирах картата си.Преди малко препратих наново моето писмо и се надявам все пак да ми върнат парите.

# 78
# 79
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Последната ми поръчка пристигна за 1 седмица. Никога не са били толкова бързи.
Също така, за въпросната поръчка и на мен ми бяха дръпнали парите два пъти, но им писах и отговориха, че ще ми ги възстановят. Ама ще отнеме седмица- две, преди да си ги видя по сметката. Аз от тях колко пари получих последния месец обратно, а и още ще получавам- не  е истина как ми захранват картата. Ама така де- като ми пращат стари продукти!!!  Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 1 165
Аз вчера пуснах една поръчка и се надявам да няма проблеми.Досега само веднъж ми се е бавила.

# 81
  • Мнения: 2 113
Днес си получих шампоан на Матрикс и този крем - http://us.strawberrynet.com/skincare/christian-dior/capture-r60- … es/56887/?#DETAIL -Christian Dior - Capture R60/80 - Night;
Поръчала съм ги на 2-ри юни. Скоростта им на доставка е добра,но съм разочарована от крема. Не е най-евтин все пак. Според маркировката е произведен март 2006 г. Както и да го мисля три години са минали. Отново е отварян и е изрязана част от кутията му отдолу. Защо го правят?
Снимах го и им писах, попитах ги какво мислят. В последния месец съм им направило поръчки за над 400 долараи им казах,че ще ме изгубят като клиент,но едва ли ще ми обърнат внимание.
Мислите ли,че се е скапал крема?
 Като отворих капачката си беше вакуумиран с лъскаво листче и отдолу си имаше друга предпазна капачица. Мирише хубаво. Да го мажа ли? С такъв мерак го чаках Thinking

# 82
  • Мнения: 2 113
Ама така де- като ми пращат стари продукти!!!  Twisted Evil
Сега изчетох назад-след като писах и виждам,че не съм сама със старит епродукти. Ще се върна още назад да поизчета всичко.

# 83
  • Мнения: 653
Според маркировката е произведен март 2006 г. Както и да го мисля три години са минали.
Не ги ли е срам  Twisted Evil Аз не бих рискувала. Мажи си ръцете с него, краката, но на лицето... ако може да не го слагаш (според мен)

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Наоми, изчакай отговора им, може да ти предложат да ти изпратят друг крем. Peace
На 20-ти май поръчах парфюм и една хидратираща маска на Клиник. Парфюмът пристигна за 7 дни, както обикновено. А маската дойде днес. Маската е skin calming moisture mask, в момента не я виждам в сайта. Вече я изпробвах и съм много доволна от резултата.  Peace
Отново има unboxed specials - http://oth.strawberrynet.com/newproduct.aspx?CatgId=66. Simple Smile





Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 20:23 от marzeliva

# 85
  • Мнения: 2 113
Отговориха да си избера или да върнат парите или нов крем. Аз гаранция,че новя няма да е същия нямам. Поисках си парите.
Ще го тествам на ръцете да видим какво ще стане Thinking

# 86
  • Габрово
  • Мнения: 240
Някой има ли проблем с отварянето на Ягодката? ...
 Stop Оправи се Whistling

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 20:02 от Deli_s

# 87
  • Мнения: 776
Момичета, някой поръчвал от Саса наскоро, би ли споделил дали продължава практиката да не изписват стойността на поръчката върху пакета Rolling Eyes Благодаря предварително  bouquet

# 88
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Отговориха да си избера или да върнат парите или нов крем. Аз гаранция,че новя няма да е същия нямам. Поисках си парите.
Ще го тествам на ръцете да видим какво ще стане Thinking

Абсолютно! на мен така ми риплейснаха продукт, произведен по- рано от предишния дори!

Аз напоследък се "отворих" да си поръчвам продуктите от и- бей  Peace Доста неща излизат много по- ентино, дори с отстъпките  Peace

# 89
  • Мнения: 6 636
Отговориха да си избера или да върнат парите или нов крем. Аз гаранция,че новя няма да е същия нямам. Поисках си парите.
Ще го тествам на ръцете да видим какво ще стане Thinking

Абсолютно! на мен така ми риплейснаха продукт, произведен по- рано от предишния дори!

Аз напоследък се "отворих" да си поръчвам продуктите от и- бей  Peace Доста неща излизат много по- ентино, дори с отстъпките  Peace
И от тама има риск аз миналата година получих крем на 7год Grinning е пуснах диспут и спечелих  ,но върнах продукта за моя сметка.
Давайте  линкове към проверени продавачи .

Общи условия

Активация на акаунт