Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 164


Пробвала съм няколко крема от тази марка,включително този с 7 ефекта и съм останала очарована от резултата.За парите са повече от добри мога да кажа.За крема за който питаш мога да кажа,че подхранва и овлажнява много добре,изравнява тена и заглажда кожата,дава светлоотразяващ и донякъде пудрен ефект.Хубава база за грим !Има различни разновидности и доколкото знам една от тях е за по мазничка и проблемна кожа.Струва си да се опита Peace
[/quote]

А от тази марка ползвала ли си за околоочния контур продукт.
Мими, до колкото имам спомени ти си с комбинирана кожа - има ли вариант за суха кожа, защото моята е такава.
Нямаше ли и серум от тази серия или беше емулсия newsm78

# 121
  • Мнения: 4 202
В момента ползвам на Olay хидратиращия за чувствителна кожа. Ползвах го и миналото лято. Много ми харесва, по нищо не отстъпва на скъпите хидратиращи кремове.
Освен това, грам не ми дразни кожата, а с много други кремове имам проблеми.

# 122
  • Мнения: 289
Аз пак ще питам - заформя ли се обща поръчка от Саса? Аз бих организирала такава, но заминавам другата седмица и се притеснявам, че няма да мога да организирам препращането навреме. Ако някой ще поръчва, моля да ми пише на лични, за да се включа  Peace

# 123
  • София
  • Мнения: 1 231
От OLAY и аз съм доволна......взимала съм си хидратиращ и регенериращ крем и ми харесаха  Peace

# 124
  • Мнения: 505
Здравейте момичета, аз също съм кандидат за Саса, ако има обща поръчка.

# 125
  • Мнения: 1 645


Пробвала съм няколко крема от тази марка,включително този с 7 ефекта и съм останала очарована от резултата.За парите са повече от добри мога да кажа.За крема за който питаш мога да кажа,че подхранва и овлажнява много добре,изравнява тена и заглажда кожата,дава светлоотразяващ и донякъде пудрен ефект.Хубава база за грим !Има различни разновидности и доколкото знам една от тях е за по мазничка и проблемна кожа.Струва си да се опита Peace

А от тази марка ползвала ли си за околоочния контур продукт.
Мими, до колкото имам спомени ти си с комбинирана кожа - има ли вариант за суха кожа, защото моята е такава.
Нямаше ли и серум от тази серия или беше емулсия newsm78
[/quote]

Околоочен крем не съм пробвала до сега. Тази серия има мнооого разновидности на кремовете-ароматизиран,неароматизирам,за проблемна и мазна кожа,лайт версия и така нататък.Има и серум.Но лошото е,че във всяка страна продуктите серазличават и почти никога не мога да намеря пълния асортимент Confused

# 126
  • Мнения: 6 646
Да се опитаме да направим някакви характеристики на сериите на Олей?
мими23 в темата за добрата козметика отзивите бяха добри нали?

# 127
  • Мнения: 762
Да се опитаме да направим някакви характеристики на сериите на Олей?
мими23 в темата за добрата козметика отзивите бяха добри нали?
Ако може и за сериите които са за +40.

# 128
  • Мнения: 1 645
Да се опитаме да направим някакви характеристики на сериите на Олей?
мими23 в темата за добрата козметика отзивите бяха добри нали?

Да Peace
Пробвала съм най вече от сериите 7 ефектс и Комплиит.
За 7 ефектс вече казах.За Комплиит мога да кажа,че е серия за всички типове кожа с мултивитамини,леки подхранващи кремчета с фактор,изравняващи и озаряващи тена на кожата.Аз имах със светлоотразяващи частици и беше много приятен и с много хубав аромат на мандарини Peace Подходящ до 30 години.

# 129
  • Мнения: 1 685
Благодаря ви за отговорите!
Аз мога да пусна поръчка от Саса.От София съм.
Може ли и коментар относно този продукт?http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=103590305001

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 13:11 от карамелена

# 130
  • Мнения: 53
Момичета може ли мнения за това кремче на Olay http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=100115208002.Подходящо ли е за млада кожа, аз съм на 24?

# 131
  • Мнения: 280
Здравейте момичета, аз също съм кандидат за Саса, ако има обща поръчка.
Още един кандидат за поръчка от САСА Simple Smile
Моля, не ни пропускайте, ако решите да пускате поръчка  Hug

# 132
  • Мнения: 4 202
Момичета може ли мнения за това кремче на Olay http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=100115208002.Подходящо ли е за млада кожа, аз съм на 24?

Вчера писах за него.
Мисля че е много подходящо за 24 години  Peace
Аз съм с чувствителна кожа и по никакъв начин не ми я дразни, а хидратира добре  Peace

# 133
  • Мнения: 53
Момичета може ли мнения за това кремче на Olay http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=100115208002.Подходящо ли е за млада кожа, аз съм на 24?

Вчера писах за него.
Мисля че е много подходящо за 24 години  Peace
Аз съм с чувствителна кожа и по никакъв начин не ми я дразни, а хидратира добре  Peace
red shoebouquet

# 134
  • Мнения: 1 685
Аз ще направя поръчка за София.Пишете ми на лични.Имам вече няколко продукта заявени от други момичета.

Общи условия

Активация на акаунт