Аз съм другата

  • 14 281
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Кой ти каза че ти си виновна?Или ти самата чувстваш вина,че си откраднала женен мъж?

"Oткраднала"? Силна дума.

# 16
  • Мнения: 14
И при нас причината беше не "другата", въпреки че я имаше. Дори когато си тръгнах, той ме молеше да се върна. Нищо, че сега са заедно и тя милата си мисли, че го е "откраднала". Пожелавам й да го направи щастлив, за да не ми мрънка на мен и да ми досажда.

# 17
  • Мнения: 2 327
И аз бях другата. И в един момент си тръгнах. Когато осъзнах, че всичко е било лъжа, няма нищо уникално в любовта ни и всичко е по стандартния сценарий.
Същите приказки съм ги чувала и аз. Е оказа се, че не са верни. Но ми трябваше време да се осъзная.
Такива връзки са болезнени. И както ти не си виновна на жена му и тя не ти е виновна. Виновен е ТОЙ. Това как иска да е безболезнено за всички е трявало да го мисли преди да започне връзка извън брака си. След това вече няма такъв вариант и причината пак си е в него. Всичко останало са думи и оправдания, защото не му се иска да поеме отговорност.
Не се изживявай като жертва, ами си хвани живота в ръце и вземай собствени решения.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 493
Явно ти е доста гузна съвестта, явно се чувстваш доста виновна за ситуацията в която си, може и да има защо - ти си знаеш.
Гледам, че момичетата тук са взели да те успокояват, остава и да почнеме да те поощряваме - теб или другите като теб.
На мен досега не ми се е случвало да попадна в такава ситуация и незнам как бих реагирала, но определено жени като теб са катализатори за "изхабените" връзки. Има хиляди - ама ако не беше ти, те може би щяха да закрепят положението или може би щеше да се намери друга на твое място и т.н.
Не съм си и помислила да наричам К****** или кучки следващите след мен и настоящата му, напротив ужасно ми е жал за тези момичета - слепи ли са, не виждат ли какъв боклук е, има и свестни мъже, но моят БНД определено не е сред тях  Peace

# 19
  • Мнения: 515
Незнам защо никоя тук вече не реагира срещу такива като теб.Свикнахме им ,появяват се тук за малко и после се отдават на щастливия си живот.Много правилно си го написала :ти си другата,бившия би те  нарекл "втората ",а аз бих те нарекала "поредната".Не я мразя (моята поредна)защото много лесно бих си сменила мястото с нея стига да поискам ,тя за мен е просто поредната излъгана в списъка на бившия.
Знаеш ли обаче къде е разликата между теб и мен.Ти можеше да имаш всеки ,но взе мъжа ми ,аз вече мога да имам всеки ,но никога не бих взела твоя.
И още нещо......разведена съм от 4 години ,но никога не посегнах към мъж с деца или дете,никога не бих причинила на някоя жена ,това което  се случи на мен и моите деца.
Нарекла си се К.....,не смятам ,че си .....за мен си просто една заблудена овца ,която смята ,че ще бъде щастлива с мъж ,които е изоставил децата си ,но такъв филм няма моето момиче.Щом е оставил мен ,къде е гаранцията ,че и ти скоро няма да си час от този форум.

# 20
  • Мнения: 187
Е, кажете ми мили момичета защо тогава аз да съм лошата, виновната и кучката която го е отнела.

Ами, ако след време се появи още една друга - която да го заобича без да иска нищо в замяна?  Rolling Eyes Ти как ще се чувстваш  тогава?  Rolling Eyes

# 21
Здравейте, може би ще разлая кучетата...но ми се ще да ви разкажа нещо.Далеч съм от мисълта да хвърлям сол в раните ви...но и мен ме боли!
Аз съм тази в която се влюби женен мъж / и макар бракът му да не беше дълъг,
Цитат
много преди мен беше изпразнен от смисъл/.
- как пък го констатира това.Ти да не си живяла в тях, че да знеаш дали брака му е бил изпразнен от смисъл??????Аз съм и тази , която го заобича
Цитат
без да иска нищо в замяна.
- що дириш тогава тука??????
Аз съм тази,която му даде живот
Цитат
без да ограби неговия.
- я си признай истиския проблем?????
Е, кажете ми мили момичета защо тогава аз да съм лошата, виновната и кучката която го е
Цитат
отнела
. - ами ти, сама си даваш отговор на въпроса, и с право се характеризираш.Въпросът ми е отправен към вас...преодолели или преодоляващи раздялата заради
Цитат
к****, като мен.
- щом са кучки като теб, явно няма що да страдаме. То с песове пълно, общините е необходимо да вземат бързи мерки за тяхното хващане, че тез кучета и кучки работа сред човеците нямат.аз съм ви виновна? Защо не прогледнахте навреме?
Цитат
Защо не открихте началото на края , преди да се появя аз!
- хеиии, господ дал, господ взел Joy Joy Joy
Цитат
преди да се появя аз
- ега си манията за величие

# 22
P.S - Дай линк към снимка, че поне да видим базисната ти основа.......  newsm78:35: Joy Joy

# 23
  • Мнения: 515
Преди да го напише slmkj,и аз исках да попитам:Защо като си толкова отворена не сложиш име в профила си ,а влизаш като гост?Защо не си живееш в розовата приказка с принца на бял кон,който си спасила от гадната му жена.
Понякога се чудя ,свършиха ли свесните мъже ,че искате мъже изоставили жените си и още повече децата си ,верно си паднала доста ниско,но ти си знаеш .
Спасителка .............на кого ,на един лъжец и предател...........еми живеи си тогава с него!!!!!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 16:12 от pro77

# 24
Цитат
Преди да го напише slmkj,и аз исках да го напиша:Защо като си толкова отворена не сложиш име в профила си ,а влизаш като гост.Защо не си живееш в розовата приказка с принца на бял кон,който си спасила от гадната му жена.
Понякога се чудя ,свършиха ли свесните мъже ,че искате мъже изоставили жените си и още повече децата си ,верно си паднала доста ниско,но ти си знаеш .
Спасителка .............на кого ,на един лъжец и предател...........еми живеи си тогава с него!!!!!


pro77 - хей, чакай малко. Бъркаш ме. Не съм се регистрирала, защото  гледам сайта от време на време. Ама тази тема ми стана много нахална че е написана в този раздел от ДрУгаТа. Пък мойе и след мякое друго време да се регистрирам, макар че не обичам регистрациите...... Споко и аз съм разведена с две деца......

# 25
  • Мнения: 515
Не ти ,тя защо влиза като гост

# 26
Цитат
Цитат
Преди да го напише slmkj,и аз исках да го напиша:Защо като си толкова отворена не сложиш име в профила си ,а влизаш като гост.Защо не си живееш в розовата приказка с принца на бял кон,който си спасила от гадната му жена.
Понякога се чудя ,свършиха ли свесните мъже ,че искате мъже изоставили жените си и още повече децата си ,верно си паднала доста ниско,но ти си знаеш .
Спасителка .............на кого ,на един лъжец и предател...........еми живеи си тогава с него!!!!!


pro77 - хей, чакай малко. Бъркаш ме. Не съм се регистрирала, защото  гледам сайта от време на време. Ама тази тема ми стана много нахална че е написана в този раздел от ДрУгаТа. Пък мойе и след мякое друго време да се регистрирам, макар че не обичам регистрациите...... Споко и аз съм разведена с две деца......

pro77 - извинявай, стана нещо объркване. Не съм ти прочела добре поста

# 27
  • Мнения: 613
Аз пък съжалявам момичетата и жените в твоето положение. (съвсем добронамерено)
Защото в болшинството от случаите се получава така, че те са тези, които постоянно трябва да дават, да отсъпват, да приемат, да разбират...И в живеенето на неговия живот, изпускат своя собствен.
(говоря само за едната страна от триъгълника, тази без съпругата).

Ето вижда се и от това, което си написала, цитирам:

Цитат
Аз съм и тази , която го заобича без да иска нищо в замяна.


Цитат
Аз съм тази,която му даде живот без да ограби неговия.


Къде си ти във връзката, къде са твоите нужди, защото не казвай, че нямаш нужда от взаимност в любовта си, която далеч не се измерва само с откраднати мигове (обикновено последвани от чувство за вина).

До кога би издържала да се изживяваш като „спасителка”, какво ще стане, когато самата ти ще поискаш нещо в замяна един ден?

Не можеш и да си представиш от малкото написано, каква ясна представа си дала за мъжа, с който си.
Искрено се надявам, никога да не попадам на подобен.

(за протокола – не "друга" е причина, за нашата раздяла)

# 28
pro77 - обръщам се към теб, защото виждам че си още тук. Най вероятно въпроса не е за тука, ама ще попитам. Винаги когато съм разглеждала сайта ме е учудвало нещо. Защо ДмС и родители отглеждащи сами децата си  са разделени. Аз независимо , че гледам двете си деца сама, считам че сме семейство, и винаги ме е дразнило това разделение. Това, че нямаме мъже , не значи че нямаме дом и семейство. Поне аз така мисля.

# 29
  • Мнения: 1 507
четах поста на Зукини и си помислих колко е тъжно да бъдеш другата (нали другата = любовницата и ако да, защо избягваме тази дума в цялата тема така старателно newsm78). Сама си на празници, защото той, макар и лицемерно трябва да бъде при семейството си. Ако решите да отидете на почивка, да излезете извън града, задължително преди това трябва подобаващо да сте подготвени с лъжите и вариантите за обяснение Tired. Не можеш да му звъннеш в един часа пред нощта, защото той после трябва да обяснява... съобразяване и лъжи, лъжи, лъжи   #Crazy #Crazy #Crazy.
Просто поглеждам през тази точка. Съпругите/ майките на децата на тези мъже много ги боли, когато разберат, че са били пренебрегвани, че са били лъгани, че разпадът на връзките е ускорен. Но след време сърцето оздравява - то има стимул и децата обикновено са в неговата основа.
А "другите"? Как можеш да бъдеш щастлив, когато си постлал щастието си на нечие нещастие? Как? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт