Ще си имам мини заек, имам въпроси...

  • 49 836
  • 199
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 051
От другата седмица и аз ще си имам зайче и много се притеснявам дали ще мога да го гледам добре. Имам огромно желание за зайче и най- накрая ще си имам. Прочетох темата от край до край. Много полезна информация прочетох тук, за което благодаря на всички, които са писали и са давали съвети. Като си взема зайчето другата седмица ще пусна снимки. Peace  

# 91
  • Мнения: 802
L 0 V E, ще помагаме с каквото можем, не е трудно да се гледа зайче пък и щом имаш желание всичко ще е ок. Хайде чакаме зайчето. Hug

# 92
  • Мнения: 11 329
Вечерница© твоята е доста по-голяма  Peace    от каде си взела това бялото кадето зайчето е стъпило на него?

Това е чекмедже от детската серия на Икея за рафтчета. Сложено е на дървена къщичка, в която се крие.
Зайчетата задължително трябва да имат такава къщичка, защото са животни, които живеят в дупки под земята, коит копаят сами, а в плен трябва да имат възможност да се крият.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 211
Божееее, къде  съм бляла до сега?  newsm78  newsm78  newsm78

Аз имам зайче от 3 години вече. Ама моето май вече не зайче, ами "прасище" Simple Smile. Аз пък да ви се оплача малко от моето "Прасе" (така го кръстих в крайна сметка) - яде бисквити, вафли в несвяст и за него това е най-голямото удоволствие. Да чукна на дърво, не се е разболял, нито му е станало нещо. Интересен е момента, ако мога ще го снимам как аз лежа примерно и си гледам телевизия и нарочно съм купила една кутия шоколодави бисквити (Траяна или Престиж), слагам я на леглото и моя звяр само по шума на целофана, скача на леглото, къса целофана със зъби, отваря си капачето на кутията и гордо заръфва една бисквита и е ЦАР  Crazy.

Малко негови снимки, но ще публикувам и повече, щом ви открих.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143267

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 12:14 от Madleine

# 94
  • София
  • Мнения: 34
Madleine   много хубаво зайче   Peace

# 95
  • Мнения: 427
Мади много е сладко заичето.Нашето също е черно и много сладко с ,,гривата ,,около главата.

# 96
  • Мнения: 7 803
има нещо което не разбрах, могат или не могат да хапват тревата от морковите?

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 211
Етка, любЕТО, благодаря ви момичета.  Hug
Не знам за вас, но ние сега сме в разгара на лятното космоотделяне  #Crazy. Вече трета седмица ще стане голямо скубане се скубем, то не е с гребен, не е на ръка, е до половината е ошушкан милия ми и е полу-плеши, полу-мече. Вие как се справяте с този период?

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 211
има нещо което не разбрах, могат или не могат да хапват тревата от морковите?

Могат. При положение, че не са прясно откъснати морковите. Ако са такива, то изчакай един ден поне да мине и тогава му я дай. Колко е голямо твоето зайче?

# 99
  • Мнения: 11 329
има нещо което не разбрах, могат или не могат да хапват тревата от морковите?
Няма уважаващ себе си заек, който да откаже тази сладост. Нашият специално мре за нея. Насадихме заради него на двора и не я оставя да порасне, щото го пускаме ежедневно на паша и си скубе от нея. На самите моркови не налита толкова много.  Joy

# 100
  • Мнения: 7 803
ами не им се знае точната възраст, около 3-5 месеца са. хапват салати, зеле, краставица, ябълка и моркови. суха храна и сено разбира се. а какви клонки могат да ръфат?
ето ги диваците мишел и сара. аз толкова любопитни животни не съм виждала

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 211
ами не им се знае точната възраст, около 3-5 месеца са. хапват салати, зеле, краставица, ябълка и моркови. суха храна и сено разбира се. а какви клонки могат да ръфат?
ето ги диваците мишел и сара. аз толкова любопитни животни не съм виждала


Много са сладки. Нали не им даваш прекалено често зеленчуци?  Едно, че повече ще пишкат и друго, зелените храни понякога им претоварват коремчетата и се разстройват Simple Smile. Черешови, сливови, не знам какви овошки имате, по-млади клончета, барабар със клонката ще го изядат.  Peace

Приятна вечер.

# 102
  • Мнения: 25 818
ето ги диваците мишел и сара.

Брат и сестра ли са? Ако да - не ги дръж заедно.

# 103
  • Мнения: 7 803
не и двете са мъжки  Mr. Green обаче децата така ги кръстиха. аз се чудех що изведнъж взеха да минират толкова, ма все търсят нещо да гръзкат. овошки нямаме никакви, една джанка май има  Sad

# 104
  • Мнения: 11 329
не и двете са мъжки  Mr. Green обаче децата така ги кръстиха. аз се чудех що изведнъж взеха да минират толкова, ма все търсят нещо да гръзкат. овошки нямаме никакви, една джанка май има  Sad
Имай предвид, че като стигнат полова зрялост ще почнат да се бият за територия и може да се наложи да ги разделиш. Това става около 6 месец.
Нашите затова и ги разделихме (биеха се до кръв) и тогава ни откраднаха едното.

Общи условия

Активация на акаунт