Рейки - тема 2

  • 74 399
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 520
гoлем смех - и аз така Joy тръгнах за "Ангелската медицина", но като я разглеждах нещо се размислих (понеже я имам електронно на руски) и за да не съм капО си купих точно тази книга. ииииии се влюбих hahaha

Аз пък търсех Вибрационната медицина на Ричард Гърбер, но Пенелопе Куест ми допадна повече и взех нея.
Ако някой е чел "Вибрационна медицина" нека сподели мнение. Прaктическо ръкoводство ли е или само теория? /Cамо да не ми преразказва поста от "Библиотека за информационни източници..."/ Mr. Green

# 676
  • Мнения: 730
Аз ползвам "Вибрационно лечение. Ръководство на лечителя" на Тед Андрюс. Много от нещата могат да се взаимстват и при работа с Рейки или друга  енергийна система.

# 677
  • Мнения: 1 520
Аз ползвам "Вибрационно лечение. Ръководство на лечителя" на Тед Андрюс. Много от нещата могат да се взаимстват и при работа с Рейки или друга  енергийна система.
Благодаря Simple Smile За пръв път видях книгата в нета /на Ричард Гърбер/, но като я прегледах на място в книжарницата, ми се стори суха и безвкусна материя. Та затова реших да попитам. Но други може да са на друго мнение.

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 18:01 от krem-karamel

# 678
  • Мнения: 4 414
Вибрационната медицина на Ричард Гърбер e тази

а "Вибрационно лечение. Ръководство на лечителя" на Тед Андрюс е това

Кремче, за коя от двете питаш?

# 679
  • Мнения: 1 520
Вибрационната медицина на Ричард Гърбер e тази
а "Вибрационно лечение. Ръководство на лечителя" на Тед Андрюс е това
Кремче, за коя от двете питаш?
Вибрационната медицина на Гърбер имам предвид Simple Smile Коригирах си горния пост.

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 18:01 от krem-karamel

# 680
  • Мнения: 554
Кремче, прегледах тази на Гърбър за втори път, но пак не ми допадна. Харесвам повече вибрационната медицина на Тед Андрюс. Вярно, малко е суховата, но за сметка на това там всичко е събрано в едно и е чудесна за справочник по много терапии  Hug

# 681
  • Мнения: 836
ето го и историческото съдържание  Confused
пууууу, брадясах  ooooh!


Активирани са линкове за публичен достъп:
hiroshi002.jpg:
http://dox.bg/files/dw?a=3680c1c8bb

hiroshi001.jpg:
http://dox.bg/files/dw?a=ad3fcc097a

hiroshi003.jpg:
http://dox.bg/files/dw?a=98aaeb9dfa

hiroshi004.jpg:
http://dox.bg/files/dw?a=217c8abd63

не можах по-човешки да ги публикувам , пък и ми писна вече sorry  Embarassed

# 682
  • София
  • Мнения: 1 724
момичета, моля ви за помощ, не знам дали имаше и друга тема за помощ, ще ме извинете, надявам се. Става въпрос за човек, когото не познавам, но  се оказах въвлечена, блъснат е от мой познат и лежи в  реанимация в болница след опрерация на мозъка. Моля ви сърдечно  Praynig да му помогнете да се възстанови... Светът е толкова внезапен, понякога...

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 16:54 от Енита

# 683
  • Мнения: 730
Бъзро възстановяване  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 6
И от мен!

# 685
  • София
  • Мнения: 1 724
Благодаря ви Hug Най-страшното е минало, лекарите са казали, че му предстои дълъг период на възстановяване... Не по-леко ще е и на другата страна..Благодаря сърдечно на Дани Аврамова и  lz3mi  Hug

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Преди два дни си купих нова книга: "Магията на Рейки" от Кристофър Пензак, изд.Аратрон, http://www.book.store.bg/p40190/magiata-na-rejki-kristofyr-penza … &latconvused=.  След книгите на Пенелопе, тази най- много ми допадна. Има всичко синтезирано в нея, нови неща, интересни описания и техники. Но първо си е Пенелопе- тя просто полага основите . Другата ми любима е "Символите на Рейки" - тя е необятен справочник просто. Но аз лично чета всичко наред за Рейки- мисля, че няма издадена книга на български, която да не съм чела неколкократно.
Препоръчвам тази нова книга на тези, които вече имат някакъв опит с Рейки и поне второ ниво, или смятат да го учат, защото е пълна с много неща и има малка вероятност хората, които тепърва ще учат Рейки да се поуплашат или объркат. Разбира се всичко е индивидуално, все пак.

# 687
  • Мнения: 554
Тия дни и на мен ми попадна същата книга на Кристофър Пензак и си я купих. Бързо я изгълтах. Много ми харесва и почти напълно отговаря на моето виждане за нещата. Все едно гледам моите мисли и методи и не спирам да се усмихвам, като я чета  Grinning Показва много системи на едно място освен Усуи Рейки -  най-вече Каруна и Рейки Мерцар. Повечето енергии са производни на тях и допълнени с нови символи и информация, като ги наричат Тибетско Рейки, Тера Маи и т.н. Шамбала също в основата си е традиционно рейки, но изменено до многоизмерна работа със съзнанието. Общо взето, разликите не са големи и човек спокойно може да си работи и само с няколко системи. Разбира се, има изключения. Затова идват и нови системи с друга информация в крачка с новото време и "новите" вибрации. Зависи от конкретния случай. Party

П.П. Енита, всичко е наред.

esme, благодаря ти.  Hug

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 19:50 от eldivine

# 688
  • Мнения: 624
Благодаря ви за отговорите на запитването ми!  Hug

Енита и от мен пожелания за бързо възстановяване на човека!  Flowers Four Leaf Clover

Момичета, какво става с инициативата, която бяхме подели всяка сряда за Земята?
Случват се доста разтърсващи събития. Някой има ли желание да продължим? Аз няколко пътии пропуснах  Embarassed, но ще гледам да съм по-редовна!

# 689
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Момичета, какво става с инициативата, която бяхме подели всяка сряда за Земята?

Аз не съм се отказала. Дори и да забравя, че е сряда, ръцете ми започват сами да ми подсказват  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт