Близки ли сте с брат си/сестра си?

  • 9 410
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
брат ми е човека, на когото всичко прощавам, всичко разрешавам, за всичко подкрепям и обожавам.
През годините, много хора искаха да ни скарат - майка ми, бившата му жена, кой ли не - никой никога не успя.
Той знае, че аз съм безапелационно винаги насреща, аз знам, че той е безапелационно винаги насреща.
Но той е и човека, който най - много ме е наранявал и ме е правил най - щастлива.
Сложна връзка, но може би най - здравата в живота ми Peace
Има едно място, където двамата ходим заедно, сами - гроба на тате, там просро мълчим, но няма нужда от думи Cry
Има и един миг в живота ми, който няма да забравя - когато минавах да поздравя гостите си на сватбата и стигнах до бате.......разреваваме всички, които гледат след това този миг на записа......
Смятам, че това е една от най - силните и стойностни връзки в живота на човек. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 762
Имам брат. С 5 години по- голям. Винаги сме имали много силно връзка. Поддържали сме се във всичко, помагали сме си, бяхме по- скоро приятели. Сега не ме разбирайте погрешно: Ожени се преди мен. Приех снахата, като сестра. Когато аз се омъжих тя ми каза така- повече няма да търсиш брат ти, вече си имаш мъж, търси си него  Shocked  Не повярвах на ушите си. И не повярвах. Но с годините той се отдръпна от мен и така позагубихме връзка. Понякога се виждаме, показвам обичта си, казвам му, че ми липсва. Само усмивка, дори не ми отговаря. Но най ми тежи това, че никога не прие детето ми, като племеник, никога не го приласка, никога не попита има ли нужда от нещо /разведена съм от много години/. Не съм очаквала нищо от него, но ми се струва човешко да обичаш детето на сестра си. Но не и задължително. Не ми се влиза в подробности, само искам да кажа, че много ме боли. Мълча си, той е голям мъж, сам си преценява. Може би един ден ще се сети, че има сестра. Надявам се  Peace

# 17
  • Мнения: 1 520
Имам сестра с година по-голяма от мен.

Близки сме, да. Тя не е омъжена, даже в момента е свободен електрон. Понякога ме дразни, имам чувството, че не постъпва правилно, но...
Чуваме се всеки ден. Виждаме се поне веднъж седмично.

# 18
  • Мнения: 1 507
Имам сестра. Като характери мисля, че никак не си приличаме, но връзката я има и се обичаме много Simple Smile Simple Smile

# 19
  • Мнения: 188
Аз имам сестра 5 г по малка, много сме близки и всеки ден се чуваме Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Имам сестра. Живяхме заедно допреди четири години, сега работим бюро до бюро. Ние не сме просто близки, аз не мога да живея без нея. Не ни омръзва да сме заедно, знаем всичко една за друга, обичаме се и си помагаме. Да ми жива и здрава  Heart Eyes!

п.с. аз също съм на мнение, че близостта между братя и сестри се възпитава от родителите

# 21
  • Мнения: 15 619
 Да, обичам ги, но ги чувствам в различна степен близки. Твърде различни са като характер и се улавям, че най-близка ми е точно тази, която като реакции и отношение към света е най-близо до моите възприятия. Винаги могат да  разчитат на мен и аз на тях също.

# 22
  • Мнения: 2 448
Брат ми живее от 10 години във Франция, много сме различни по темперамент и характер, но много се обичаме  Heart Eyes  и да, близки сме, мога да му споделя абсолютно всичко за мен, както и той лични неща за него. Помагали сме си взаимно, за каквото се наложи. Знам, че мога да разчитам на него винаги. Обичам децата му като свои и той моето.

# 23
  • Мнения: 371
Обичам брат си по детски наивно. Обичам го с цялото си сърце. Колкото и да ме е ядосвал, каквото и да е изричал - винаги съм му прощавала и взаимно никога не сме били злопаметни. Определено мога да кажа, че сме си близки и абсолютно винаги съм могла да разчитам на него, както и той на мен. Ако мога да избирам - отново пак си пожелавам същият брат.
PeaceВсе едно аз съм го писала. Браво!!!

# 24
  • Мнения: 2 622
Имам по-голяма сестра и по-малък брат.Обичам ги много,чувствам ги близки,те са моята кръв.Не се виждаме често,но знам,че ако имам нужда от тях винаги ще се отзоват.Само мисълта,че ги има ми носи някакво успокоение.

# 25
  • Мнения: 60
Имам брат и сестра. И с двата съм много близък, но повече с брат ми. Връзката между близнаците е много силна.

# 26
  • Мнения: 101
Имам брат, много сме близки.

# 27
  • Мнения: 1 046
Какво означава близки не знам. Взаимоотношенията ни не са като с приятелките ми, да си говорим всеки ден, да се виждаме на кафе и да коментираме семейството и проблемите в работа ( изключвам факта, че не живеем в един град, ако търсиш начин за контакт, новите технологии, ти предлагат безброй такива). Знам, че го има някъде там и знам, че ще се отзове при молба от моя страна. Но иначе не се чуваме с месеци понякога. Знаем кой какво прави, благодарение на майка. Но нямам навика, както и той да вдигнем телефона и просто да попитаме как си. Виждаме се 3-4 пъти в годината. Но не чувствам липса, а и явно и той.
Просто знам, че го има и това ми стига.

# 28
  • Мнения: 1 749
Имам и брат,и сестра.Брат ми е от първия брак на баща ми и е с 15-16 г по-голям от мен.В Америка е.Говорила съм с него по телефона веднъж,виждала съм го на снимки.Винаги съм искала да имам по-голям брат.За съжаление......това не се случи.Прекалено е далече от нас.Във всякакъв смисъл.
Сестра ми е от първия брак на майка ми.Характера й е ужасен.Не контактуваме вече много -много.По-голяма е от мен с 14 г.Повече се разбирам с племенницата си.

# 29
  • Мнения: 4 292
Имам брат и сестра. С брат ми сме много близки, всичко си споделяме, помагаме си. В интерес на истината, той е правил повече за мен, отколкото аз за него. Надявам се един ден да мога да му върна жестовете.
Със сестра ми не сме толкова близки, но това е защото имаме 8 г. разлика, а аз от 18 годишна не живея с родителите ни. Така и не успяхме да се сближим както с брат ми, но пак сме сплотени и се обичаме.

Общи условия

Активация на акаунт