София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :)

  • 45 000
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 196
Аня♥♥ ,да не се окажем познати?
Аз до 98г. съм живяла в Ямбол.Наскоро и ние си ходихме по баловете,но иначе нашите и те вече живеят от 9г. в София. Grinning

bebZz ,в яслите все  още се кандидатства по документи.В първия работен ден на Новата календална година,т.е.2-3 януари, отиваш в яслата с Молба за приемане,копие от акт за раждане,и ти дават входящ номер.Колкото по-рано сутринта отидеш,ще вземеш по-добър номер.Списъците за прием излизат чааак юни месец,а приема е от септември.Ако пуснеш бебо към 1,6г. много боледуват дечицата в яслите. Sad Затова повечето мами ако имат възможност си гледат бебчетата поне до 2 или до 3 години,ако има възможност.  Peace Дано съм била полезна! Hug

МОЛЯ за отговор и на моето питане
Впечатления от яслата в Сухата река и яслата в Х.Димитър!
БЛАГОДАРЯ! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 6 250
Аня♥♥ ,да не се окажем познати?
Аз до 98г. съм живяла в Ямбол.Наскоро и ние си ходихме по баловете,но иначе нашите и те вече живеят от 9г. в София. Grinning

Ами може Simple Smile аз от 98г съм в София, но съм родом от Ямбол. И ние бяхме там за баловете, брат ми беше абитюрент. Grinning

# 47
  • Мнения: 3 718
SunshineMery , тук в темата май нямаше дечица дето да ходят в яслата (тази до Фантастико говоря) Аз имам впечатления от разкази на познати майки, не от личен опит. Като цяло са доволни, директорката рядко присъства и има навика да си взима решения самоволно, но иначе няма оплаквания. Някои деца много боледуват, други не, като навсякъде.

# 48
  • Мнения: 729
Цитат

МОЛЯ за отговор и на моето питане
Впечатления от яслата в Сухата река и яслата в Х.Димитър!
....
Иначе за яслата зад поликлиниката в Суха река чувам добри отзиви,директорката ми се видя симпатична жена.
Моля за препоръки! Heart Eyes

Мога само да потвърдя! Peace
Писах впечатления за яслата на Шонев (зад поликлиниката) в предишната тема.
Ние днес навършихме три годинки, но ми е болничък и го пратихме при баба. Сега ми е мъчно, че хем е болен, хем рожденник, хем без мама и тати. Cry
Мисълта ми е, че скоро вече няма да сме в яслата, но мога да кажа само хубави неща за персонала поне от Четвърта група,  и естествено за директорката. От всичките ми срещи с директорки, на градини, тази е единствената, която е видимо заинтересовна от децата. Познава всяко едно от тях, знае за характерите и особеностите им.

Ако те интересува още нещо, питай, ще се радвам да съм полезна.  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 196
emsy ,благодаря за отговора!  bouquet
Явно яслата е добра,от няколкото мнения,които чувам! Лошото,че ми е по-далечна,в Х.Димитър живеем. Confused
Съжалявам,че детенце е болничко!Това шантаво време и на нас ни пусна сополки! Sad
Да ти е жив и здрав,рожденника!Много да ви радва! Hug


Шаманката ,благодаря и на теб за включването!Точно директорката там малко ме притеснява,като имам в предвид директорката от другата ясла,за която говоря!
А и с това боледуване  Rolling Eyes

Аня♥♥ ,малко снимчици от Ямбол,ако ти се гледат! Wink
Аз съм на 17,18-та снимка.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12518647

# 50
  • София
  • Мнения: 6 250
Честно струваш ми се позната. Приличаш ми на една съученичка. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 196
Честно струваш ми се позната. Приличаш ми на една съученичка. Simple Smile

Ами,пусни и твои снимки! Laughing
Ама да съм твоя съученичка и чак толкова да не се познаем! Joy
Аз съм учила в ПГ-то,музикална паралелка! Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 6 250
ммм, аз бях в езиковата.

# 53
  • Мнения: 51
привет, случайно попадам на темата, новички приемате ли  Hug

ние сме в Суха река, имам двама броя разбойника - на 4 и на почти 1 година.

големият разбойник скоро го записах на полудневна занималня срещу пожарната, има едно детско клубче с двор, на градина не ходи (пусти болести), там са ни и разходките, защото в парка ми е супер мръсно...  ако има желаещи за кафенце, да казват  Hug

за 49-то мога само добри отзиви да ти дам, макар и косвени, от познати, можеш да им разгледаш сайта
http://49ou.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3  имат школа по народни танци, всяка година много старателно подготвят 15-септември, с химна, знамето...
ехооооо,че аз всеки ден съм там дали се познаваме newsm78

# 54
  • Мнения: 657
за мами с тежките колички,сваляйте ги по стълби само на задни колела доста по-лесно и по-леко  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 6 250
мда, ама после качването по същия начин си е зор  Laughing - с моята двойната така практикувах, щото беше триколка и нямаше как да прекрачи стълбите като с по-малката количка. та ако нямаше кой да ми помогне така на задни гуми, ама като има и покупки вътре иии правиш мускули. Laughing

# 56
  • Мнения: 657
е да,така е мускулите си ги имам  Laughing ,Аня спомням си че един път като се видяхме на Герена Емко е бил с някаква червена количка Хърби или нещо подобно,можеш ли да ми кажеш приблизително на каква възраст му я взе и кога започна хубаво да я кара с педали

# 57
  • София
  • Мнения: 6 250
Да, само, че е синя, Алекс на Дори има червена. Купихме му я за 2рия рожден ден, но не стигаше добре педалите; започна да я кара на 2 и половина. Но пък бързо му омаля, започна да си удря коленете в самата кола, може би година я кара. Иначе са леки и доста енергия изразходват с тях. Wink

# 58
  • Мнения: 657
ние му взимахме на Хърби на нея пише от 3 до 5 год. той сега е на 2.4 м стига си педалите и ги натиска но като набере инерция,като спре не може още да тръгне сам с  педалите а тръгва с крачетата и като кара с педалите пък забравя да управлява от време на време кормилото,та затова питам да знам горе долу как стоят нещата с тези колички,благодаря ти за отговора

# 59
  • София
  • Мнения: 1 395
aleksa мисля да пообикалям тия дни парка/кафенцата (ако има) че досега само из Х.Димитър сме ходили. И моят мушмурок е рус, аз пък..изрусена  Embarassed С една черно-бяла Маг Ингланд сме, танкоподобна  Mr. Green Ако случайно мернеш нещо подобно (да добавя че изглеждам по-скоро на 17  Crazy ) свиркай  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт