Отговори
# 60
  • Мнения: 5
Здравейте! Много ме разсмяхте с тази идилия с половете на бебчетата! Големи сватовници сте! Смях се с глас!
Имам питане за падането на косата - казвате че чесъна е много ефективен - но как се слага! Някаква маска ли се прави с чесън и още нещо или как!
Айде приятни сънища на бебчетата!

# 61
  • Мнения: 4
Аз пък току-що гледах The final break и пак се разциврих  Cry
Много тъпо...
Лека и от мен!   bouquet

# 62
  • в гората
  • Мнения: 25
  hahaha hahaha  dessi06 , на първата снимка бебо как е награбил на мама цицата и как се кефи  Joy Joy

# 63
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Туту, искам и аз с вас на среща Crossing Arms Идваме си след 13 юни на Търново и много искам да се запознаем Hug

Гея за тази среща сме се разбрали още като бременни  Laughing С нетърпение те чакаме на Търновска земя да се запознаем на живо  Flutter

Даримка, Мартеничка откога искам да си направим една срещичка  Party Аз предлагам Дарима да предложи кога и къде ще й е удобно, защото все пак ще трябва да се придвижиш първо дотук. Пък от ревливи бебета да знаеш не се плаша, нашата мома и тя пее в хора  Joy И си запазвам правото за гостуване у ваше село  Whistling

Я да ви пусна и аз една прясна снимка на моята блондинка!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 23:31 от tutubutu

# 64
  • Мнения: 242
 Hug Запис,запис,запис..нямам време за нищо ooooh! Пришки ми излязоха на устата да им говоря по цял ден на тия моите лошотии.В момента,в който излезна от тяхната стая...мале,мале..да не ви говоря за какви истерии става въпрос.Затова гледам да се пооправя от сутринта и към 1-2 ч. да излизаме.Навън поне хората им се радват и ги занимават..Добре че през нощта спят,че иначе съвсем ще изкукам Tired На всичкото отгоре ще слагам очила /ама съвсем сериозно/.Не виждам хич на повече от пет метра пред мен..Криво ми е ,ама ако не сложа очилца ще ослепея съвсем Sad Тия дни ще ходя на преглед да видим диоптрите и ако се престраша да си купя очила ще ви се покажа Embarassed

Аре стига съм ви занимавала с глупости..Отивам да правя коктейлите на бебешорите,че ако случайно се събудят да имат ядене...иначе ще има писъци Crazy

Дивото Диване..кво става,бе,душко? Разкажи как мина раждането,че ние, след моето, се засякохме само веднъж,когато ти ми дойде на нещо като свиждане...Благодаря за което Wink

# 65
  • Мнения: 2 784


По количката ми кацат гадни мушици, ама много,кръжат като рояк около нас, влизат ми в очите, как да се спася от тая напаст?

Намалете алкохола и носете очила за подводно виждане. Mr. Green Майтап! Не знам как, и аз много се дразня от мушичките, особено като ми се лепят по червилото. Sick
Какво е The final break ?
Тутубуту, как ви завиждам за Търновската срещичка.От три години не съм била в Търново и така ми липсва. Кажете, "Стратилат" има ли го още или са го затворили? А Щастливеца? Чух, че имало някакъв голям открит детски център към Стадиона, вярно ли е? Оооох, заменям една семица на море, срещу ден в Търново... Cry

# 66
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Ох, аз казах, че не го пиша това да се заяждам, а защото е особено важно да се спази и не за друго, а защото стават непоправими бели.
Алхимиче, има огледала за отзад. А и на детето нищо няма да му стане ако се повози един час без контрол и да му висите на главата. И го казвам от опит, не да се карам или заяждам.
Да не говорим, че тук например е абсолютно забранено карането обратно. Глобяват за тези неща. Всичко, което съм написала е с мисъл за вас и бебетата. Просто повече няма да говоря на тези теми, ще се записвам само и ще чета.
Мрм, имам хашимото и по принцип по време на цялата бременност ме следяха. Даже правих вливания, защото имах високи ТАТ и МАТ. Като родих, докторката ми каза да направя контрола след около 3 месеца, но аз малко се ослушах Embarassed и не ми се ходеше. Но от около седмица и нещо не се чувствам никак добре и реших да проверя какво е положението. Оказа се, че ТСХ е високо и се налага да пия отново Еутирокс Sad
Туту, много е сладка Hug Нямам търпение да я намачкам Mr. Green
Ламтурниче, има го още "Стратилат" Mr. Green Аз съм му голяма фенка Laughing А сега като се прибера ще търся някъде кафенце с детска площадка, че с баткото е купон навън Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 5
naiema благодаря за отговора

лека и спокойна вечер на всички

# 68
  • Мнения: 9
Благодаря за топлото посрещане,момичета!Страхотни сте! Hug Hug Hug
Ние след цял ден без сън най-после заспахме,дано да е за малко повече от 1 час, че и аз малко да си събера мислите. Иначе ми е много кротичък, забавлява си се сам, близо 2 часа си гледа играчката над кошарата и й говори, само мама да е наблизо и да я пуска да се върти иначе се ядосва, много е смешен.Относно НОИ да си разкажа и аз за моите перипетии.От 6-тия месец съм в болничен и досега винаги са били редовни плащанията, но сега ни бяха оставили 2 месеца без пари.След доста звънене и безкрайни имейли получих отговор, че понеже правели годишно преизчисление и затова сега ги бавели, но това беше до края на май, така че сигурно до края на седмицата ще ги преведат.И дано, че не се живее без пари.
Отивам да си гушна бебока и дано да се наспя тази вечер, че напоследък е направо ад, буди се през 2 часа най-много и все иска да цока.А кърма имам, не вярвам да не му стига, защото дръпне 2-3 пъти и продължава да спи. По-скоро успокоение търси. То и заради това нашия тати е заточен в хола да спи, че малкия все го буди, а ние двамата се ширим на голямото легло Twisted Evil Ама на мен така май ми е по-добре.
Лека и спокойна нощ !

# 69
  • Мнения: 2 829
Алхимика, аз често шофирам сама с двете деца. То общо взето и да го виждаш и да не го виждаш няма голяма разлика, въпрос на навик. Първо връзвам Алекс в неговото столче, люшкам малко малкия да се успокои, закачам столчето и гледам да тръгна веднага, защото ако не потегли колата започва да реве. Гледам да избирам подходящ момент-давам му да суче винаги преди потегляне, ако се разплаче-отбивам на първото удобно място и успокоявам. Да пази бог от инциденти, но понякога лек удар, който е безобиден за нас може да е фатален за бебе, което не е в столче или не е правилно поставено. Мога да дам ред примери-личен опит или близки приятели (преди години, когато нямаше лифт м/у Банско и пистата се ходеше с коли. 5 години бях инструктор по сноуборд и всеки ден пътувах 13 км. по стръмен планински път със завои в сняг, лед - от там съм била свидетел на сума ти инциденти, отделно като пътувах всяка седмица София-банско...), но ще кажа само че аз без да съм си сложила колан не потеглям. Ако някой се качи в колата ми и не си сложи колан-не потеглям. Дете необезопасено не возя, не се качвам в кола, в която има необезопасено дете. Случвало се е да се карам с хора заради това, случвало ми се е близки роднини да сумтят и пуфтят, защото за разстояние от 500 метра трябва да отидат до вкъщи, да вземат столчето, да се върнат и чак тогава да качат детето в колата.... Но за мен не може да има компромиси!

Също редовно ми сумтят като тръгна да преглеждам дали коланите на столето са плътно стегнати, както и през зимата, когато не давах децата да се връзват в столчето с дебели дрехи...

# 70
  • Мнения: 24
Хай, аз днес понеже много писах и то в старата тема сега да намина по сериозно да се включа.
С това лошо време сте се смаяли с писане. Почуствах се като ученичка като видях колко имам да чета.
И го казвам от опит, не да се карам или заяждам.
Да не говорим, че тук например е абсолютно забранено карането обратно. Просто повече няма да говоря на тези теми, ще се записвам само и ще чета.

Hug знаем че си майка орлица аз поне ти свикнах вече. И това дето няма да ни говориш а само ще се записваш и ще четеш да го забравиш!  Naughty само не се пали толкова със съветите ...и нека мир да има в сектата любима!
Добре де не можеше ли някоя от 10-те мами дето се кефихте на заглавието на априлките да го напише какво е сега и аз трябва да отварям за да видя че иначе не мога спа.
Янче а фотоапарат имате ли и ние искаме да видим децата на пясъчника ! ...то искаме и да поровим вътре ама айде  Whistling
Толо тоя твоя Боян направо ми е легнал на сърце  Heart Eyes Ако и Раличка остане такава хубавица като порасне твоя ще трябва да си вземе пушка. Килимчето пред вратата ви все ще е препикано от ергени  Joy
хихихи Деси и аз се посмях с малкия Ивчо дето се е гепил за цицата и се кефи сладур мамин  hahaha
За разстойството и аз се чудех кое е. Ние от два три дни акаме с консистенцията на боза няма слуз няма грашки нищо няма мирише си нормално на посрано  Mr. Green. До преди това акаше през ден сега ака всеки ден по два -три пъти. Казвайте какво мислите по въпроса впрочем само на кърма сме към момента дали не е нещо дето ям аз?
Шпионката ние с теб сме със сродни заболявания аз съм със системен лупус. Кой те лекува и наблюдава?
Айде стига съм писала че кой ще чете.Лека нощ!

# 71
  • Мнения: 5
Здравейте и от нас.Преди малко се прибрахме от разходка,бебошанчо заспа в количката и аз сега съм го оставила в нея на терасата и седнах малко да видя какво става при вас.Ама вие много сте бързи,едва ви прочетох!
За столчето за кола и тук по закон децата до 1 годинка се возят с лице на зад или поне докато детето стане 10кг.Аз съм сложила огледало на задния прозорец и го виждам без проблем,така че мамите които се притесняват тези огледала вършат много добра работа.Много са сладки всички бебчовци,колко бързо растат!
 pretty_mimi  welcome и  аз  прописах едва напоследък след дълго време само четене,но тук момичетата са страхотни!
 Hug на всички от нас
 

# 72
  • Мнения: 25
Прити мими, добре дошла и от нас с Мишето   bouquet

Мдааа, за някои времето днес било лошо..... но за нас с Петя (pipeq) - не  Joy Да ви разсажа - видяхме се със Силвето и петя в Южния, пийнахме биричка, поклюкахме, пооплюхме мъжете (че нали е актуално в сектата) и Силвето отиде да взима Бояян от датска и каза, че ще звънне после пак да се видим в парка. Ние с Петя си продължихме с меренето на алеите,по едно време и двете деца заспаха - егати кефа! Забихме по "горската част", едно спокойно, няма хора, едни скрити алейки, обраснали в храсталаци... идилия! И в един момент като взе да гърми, като духна един ми ти вятър, взеха да падат клони около нас, количките се напълниха с какво ли не, а ние на м... си навътре в гората. Да видите как се тича с колички, то небето черно, ама ние между дърветата как да видим?! На светофара на Нишава вече беше ужасяващо  вали, народа тича безразборно на зиг-заг. И ние тичаме към блока на Петя, добрее, че е близо до парка. На входа вече едвам удържах количката да не я отвее, дъждът вали срещу мен, нищо не виждам, абе с две думи УЖАААААААААААААААС!!!!!!!!!!! Петя с дъждобран на количката, вятъра го вдигна и Ради мокра цялата. Аз съм още със зимния кош, без дъждобран, ама той е доста затворен (добре, че носех и покривалото), та Мишо беше сух, ама какво лии не му намерих в количката  #Crazy
Та д не ви занимавам повече - хиляди благодарности на Петя, че ни приюти (добре, че количката влезе в асансьора  ooooh!), даде ми блуза, изсуши моята с печка-духалка (бях готова за конкурс Мис  мокра фланелка). Децата не се впечатлиха особено, Мишо се размрънка след после, да се занимавахме и с него, а Ради се държа достойно, като истинска дама.

Това беше нашето и на децата бойно кръщение в буря, дано да не се повтаря.

Лека и спокойна нощ от мен, аз ще дочитам старата тема

# 73
  • Мнения: 173
Мами, помощ, при нас положението става неконтролеруемо - не знам как да излезна от тази ситуация, вече не издържам - ядем през  1 ч, като сучим 40 мин, заспива на гърдата и като го прехвърля на леглото след 5 мин се разсънва, какъвто е случая и в момента - будни сме от 5 ч  Rolling Eyesб Не знам какво да правя, приемам съвета всякакви, кърма имам със сигурност, лелеле положението е така повече от седмица и аз съм чисто сама, няма сън, няма почивка  newsm45
Зъбче, може и по-рано да отида в СЗ, ако продължим с този режим, просто ще изкукам, веднага ще ти звънна да се видим  Peace
Кошчето за кола и аз винаги го слагам според инструкциите, но Гого много не му се кефи и аз не смея да тръгна сама с колата - обикновено съм отзад с него и го занимавам - играчки, биби и т.н. че има неистов рев, в този ред на мисли не знам как ще се телепортирана до СЗ  newsm78

Хайде на кафето и американската закуска  Party

# 74
  • Мнения: 263
 Привет-мривет

 Гери, благодаря ти, че си сложила масата! Гоги може би не слушка, защото мама е притеснена за тати. Защо не си отидеш наистина малко в Стара Загора да те поглези и да ти помогне мама? Хем ще се разсееш малко, хем ще ги зарадваш  Hug

 Даримка, Тутубуту, имам предложение. Среща в петък, 9.30 в "Неделя". Ако имате идеи за смяна на часа, деня или мястото, свиркайте. Ама дайде да се разберем нещо конкретно, че само с добрите намерения ще си останем  Grinning

 Гея, Мия, Ламтурниче, ам айдИ де! От кгоа ви чакаме? Сега ще свикаме сбор, ще разметем за вас и после мислете му, ако ни забравите  Naughty  Heart Eyes

 Еми, Толо и всички мами, на път към моренце, кой каза, че не е идвал до ВТ още??? Грабвайте дечицата и елате да ги запознаем  Hug

 За финал един кратък виц:

 Зет получава коледен подарък от тъщата - две вратовръзки.
За да й достави удоволствие, веднага си слага едната.
Тъщата го изглежда накриво:
- Другата май не ти харесва, а?
 
 И една история, която звучи почти като виц:
 http://www.standartnews.com/news/details/id/33823/%D0%92%D0%BD%D … D0%B6%D0%B8%D0%BA
 

Общи условия

Активация на акаунт