сънливост при бременност

  • 25 098
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 354
Аз също бях така в началото, от сутрин до вечер все ми се спеше, взех си болничен и си поспивах едно хубаво,ако имаш възможност вземи си и ти и почивай на воля Peace

# 16
  • Мнения: 626
Абсолютно същата ситуация. Първите три месеца заспивах в 20 часа и ставах в 8-9 часа. Направо умирах за сън. В началото на четвъртия месец отмина.

И аз бях така  Peace

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Това беше нещото, което май най ми тежеше!
Спеше ми се толкова много.... Почти през цялата бременност!
И не можех нищо да направя срещу това - едва си държах очите отворени на работа на моменти... Tired

# 18
  • Мнения: 240
Абсолютно нормално е. И на мен ми се спеше постоянно. Все пак си мисля, че можеш да се допиташ за всеки случай до АГ- то ти да не би да има и друга причина за сънливостта- кръвно, анемия, липса на витамини и др. За всеки случай  Hug

# 19
  • Мнения: 8 999
Ако можеш, вземи си болничен. Какво по-хубаво от това, да се наспиш като хората няколко дни.

# 20
  • Мнения: 1 085
На мен до трети месец ми се спеше зверски, а след това по - малко.

# 21
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
И аз бях така ако не полегнех малко преди работа заспивам права пред клиентите,после отмина но ако можех да бземам болничен щях да се възползвам така че....

# 22
  • Мнения: 1 053
И на мен ми се спеше ужасно много и постоянно.Едва не заспах ведъж над пациента Laughing.Взех си болни4ен  докато преминат тези неразположения.Много зле се 4увствах.

# 23
  • Мнения: 9 441
 Първте 3-4 месеца и аз не отлепях глава от възглавницата,но постепенно нещата се нормализираха.
Ако имаш възможност си вземи болничен да си поспиш наволя,пък тя работата няма да избяга.

# 24
  • Мнения: 991
И аз бях така. В обедната почивка паркирах колата в един парк близо до работата ми на сянка спусках седалката назад и спях. И без това не можех да ям кой знае какво от непоносимото гадене... Използвах времето за спане. Към края на 5-тия месец премина и започнах да се чувствам по-добре. Ако имаш възможност да си вземеш болничен - вземи си.

# 25
  • Мнения: 925
И аз бях същата- голям сън му ударих през първите 3-4 месеца от бременността. После пък ме "подгони" едно безсъние... А пък сега малкия не ме оставя да спя  Joy

# 26
  • Мнения: 1 558
И аз го минах този период,но като че ли  не беше чак толкова силно Wink

# 27
  • Мнения: 998
И при мен беше така,но отшумя след 3-тия месец.Ако се чувстваш
отпаднала и неработоспосбна и имаш възможност за болнични-вземи
си Peace

# 28
  • Мнения: 3 929
Щом имаш възможност да си вземеш болничен и смяташ, че ще ти е по-добре, вземи си и се наспи.
Аз не съм изпадала в подобни състояния с изключение на ранния следобед - даже съм заспивала пред компютъра. Но беше моментно състояние.

# 29
  • Мнения: 139
и аз бях така страшно много спях от на4алото на бременоста си бях болни4ни и само спях моя мъж 4ак ми се 4удеше как може да спя по толкова много

Общи условия

Активация на акаунт