Време дойде да се ражда Юнското дете! Тема №72

  • 13 293
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 475
Франчи, Катя много благодаря за отговорите Hug, значи дори и да не са много силни болките, а такива като вчерашните и са постоянни през 5 мин, тръгвам към лекаря нали така??!!!

# 61
  • Мнения: 0
Гъди честит рожден ден. Да си жива, здрава и по - вироглава.
Желая ти леко раждане и на финала най - прекрасния син
.


# 62
  • Мнения: 9 814
Франчи, Катя много благодаря за отговорите Hug, значи дори и да не са много силни болките, а такива като вчерашните и са постоянни през 5 мин, тръгвам към лекаря нали така??!!!

Да. Това, което отличава родилните контракции от подготвителните е точността им.
Подготвителните са хаотични, а истинските са през точно определени интервали.

# 63
  • Мнения: 165
Мила Гъди, честит рожден ден ! Да си жива и здрава, много да те слушат Жоро и Боянчо и скоро да получиш най-желания подарък!!!
somebody аз преди с такива не много болезнени контракции през 10мин. отидох в болницата 4 дни преди термина, но нямах почти никакво разкритие и ускориха раждането с окситоцин. Няколко дни по-рано пак бяхме ходили до болницата през нощта, защото имах болки, но тогава ме върнаха.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 09:28 от vanny_76

# 64
  • Мнения: 357
Гъди , честит рожден ден   bouquet. Желая ти здраве, мнооого леко раждане, хубав празник и щастие.

Успех на всички планирани за днес момичета  Praynig. Чакаме добри вести.

# 65
  • София
  • Мнения: 32
Гъди, Честит ти рожден ден! Да си много усмихната, здрава и скоро да си гушкаш най-големия подарък Hug

Честито и на всички обебили се мамита тези дни... Да са им живи и здрави рожбите! Heart Eyes


Прекрасен ден и на всички, които сме все още в очакване Wink

# 66
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Честито на родилите майчета! Да растат здрави щастливи бебоците им!
Честит рожден ден Гъди! Желая ти много здраве, радост, късмет и спокойно и усмихнато бебче на финала!
Близначкова - за запека ми помогна единствено пиенето на мнооого течности. Недей да ядеш много разхлабващи храни, че ще разхлабиш и бебоците.

# 67
  • Мнения: 1 425
Somebody, ако контракциите са на определен интервал от време, като си ги засичала минимум един час са родилни контракции. При мен контракциите започнаха на около 13-15 мин. и после станаха на 7-8, когато тръгнахме за болницата. Болката от контракцията при мен беше такава, че трябваше да спра да говоря и да я "обдишвам" както се казва тук. Преди да тръгна за болницата си взех вана, както ме посъветва акушерката - така се разбирало дали контракциите са истински или фалшиви. Ако се ускорят във ваната са си истински (при мен така беше).

# 68
  • Мнения: 3
Гъди честит рожден ден.......бъди винаги здрава ,усмихната и много много щаслива.....леко раждане и най обичаното бебче Боян.....да ви радва само с Жоро......

Аз да питам родилите мами със секцио вчера ми изтича едно такова леко розово ...леко жълто.....ама не е като чиста кръв.....на някой текло ли му е такова......аз се притеснявам дали не е гной от някакво възпаление......а външната рана ми е зараснала вече

Днес ще ми дадат да видя бебка на обед отивам ....и да се уговорим кога ще ни изпишат...... newsm44 newsm44 newsm44

Bliznachkova  и аз съм така ама дуфалака действа на другия ден затова го пий редовно ....но аз от него много ми се надуваше корема и имах такива газове че щях да бутна къщата...затова ти препоръчвам да си купиш някой друг сироп в аптеката ще ти препоръчат а има и свещички който действат по бързо от сиропите ако положението вече не търпи отлагане.......как си ...как се справяш а гледането......

Аз да питам в колко часа си къпете бебчетата?

# 69
  • Мнения: 187
Добро утро и от нас!
Гъди, честит рожден ден! Бъди винаги усмихната, щастлива и много здрава! И само радости с двата ти мъже!   bouquet
Аз снощи нямах никакво желание да спя и се възползвах от времето прекарано в безсъние и се рових в нета за мостри за библиотека, бюро, скрин и т.н. Намерих перфектните за мен и съм много доволна, защото днес чакам да дойде дърводелеца и да обсъдим различните мебели! Всъщност само меката мебел не зная как ще изглежда! Но това ще го решим във Варна, там имаме познат, който има фабрика за мебели и с него ще обсъдим различните варианти, защото аз пак имам доста нестандартни идеи! Аз поръчвам мебели просто защото имам доста нестандартни идеи и това което искам струва многоооо парички! Водят се дизайнерски модели и знаете там цените са безобразни! Според дърводелеца ни, кухнята примерно в магазин би струвала не по-малко от 5000 лева, просто защото има доста нестандартни решения, нищо, че е много лесна за изпълнение! Той ни взе за изработката около 600 лева, а кухнята като цяло излезе 1500! Е, и той получава доста услуги от нас, но важното е, че накрая всички са доволни! Та смятам да продължавам сама да си измислям модели и да си ги поръчвам! Само дето ми отказа да ми направи кошарата, нямало смисъл, защото не е нещо което ще се ползва дълго време, като се замислиш беше прав и накрая и аз се откзах!

# 70
  • София
  • Мнения: 215
Честит рожден ден Ивка! Бъди винаги така усмихната, много щастлива и обичана майка и съпруга  bouquet!

Bliznachkova ,яж кивита много помагат,но не знам как ще действат на бебчовците.

# 71
  • Мнения: 165
Гъди честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и щастлива мама!
 

На всички, които днес очакват детенцето си успех и чакаме добрите новини Simple Smile
Тази вечер успях да спя - ставах само два пъти до 00 и нямах стягания - беба беше кротичка, но снощи докато вечеряме ми разби ребрата - имах чувството, че ще ми пукне някое..

И за контракциите - истинските не спират - така ли да разбирам  newsm78 , че и аз съм се шашнала, че няма да разбера, кога да се обадя на доктора.. Embarassed

# 72
  • Мнения: 1 027
Мил, много се радвам, че днес ще видиш бебенцето и силно се надявам после да дойдеш с добри новини, че скоро ще сте си заедно вкъщи  Hug

# 73
  • Мнения: 59
Близначкова , питай лекаря си дали може да пиеш Лактулоза МИП  , това е сироп който е попринцип безвреден за бременни , ама за кърмачки незнам , затова ти казвам да питаш. Той много помага Simple Smile  Някой от форума също беше писал че е пил Simple Smile и е много вкусен

# 74
  • Мнения: 57
Иве, Честит Рожден Ден! Бъди здрава и щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт