Лято топло пак дойде , октомврийка се приготвя за море

  • 10 082
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 935
Jeny,как е настроението?Моето под нулата днес.Идиотите от Алиталия ме ядосаха,а после и дребния.

# 16
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Честити сини гащи,Ronka Hug.
Гер40,браво,да си изкарате много хубаво и после да се отчетеш със снимки Peace!
Ginbay,много добре си се справила Peace,много се радвам,че ще имате още едно бебе Hug
 

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 19:34 от dani-puh

# 17
  • Мнения: 3 641
Jeny,как е настроението?Моето под нулата днес.Идиотите от Алиталия ме ядосаха,а после и дребния.
Мило, недей така. Тъкмо се пооправих, не искам ти да се ядосваш.  HugКакво е направил Дани? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 22 935
Jeny,как е настроението?Моето под нулата днес.Идиотите от Алиталия ме ядосаха,а после и дребния.
Мило, недей така. Тъкмо се пооправих, не искам ти да се ядосваш.  HugКакво е направил Дани? Rolling Eyes
Ами накарах го да дойде да ми помага да му оправяме стаята и взе да се лигави и да мрънка.Побеснях,защото го домързя да си оптравя играчките и взе да реве.Глупости,но ме изнервя с безпричинно мрънкане.Много мразя лигави и мързеливи деца и съм строга в това отношение.
А нещастниците от Алиталия не искат да ни върнат парите за билетите до Италия,макар да сме си канселирали полета преди почти месец.Дали сме сумати пари и сега съм бясна,наистина.Мисля,обаче,да ходя да се разправям лично и да пиша до представителството в Италия. #Cussing out

# 19
  • Мнения: 3 641
Сигурно и аз ще съм строга майка, не обичам да ми с е гезят, ама да видим. Сладур е той, няма да му се ядосваш.  Heart Eyes Heart Eyes
Виж  второ нещо си е главоболие. Недей да оставяш так нещата, пиши навсякъде дано се стреснат .Ама как може така некорекност, пфу и аз се нервирах ooooh!

# 20
  • Мнения: 432
Ронка,браво на вас ,по-скоро на татито.Честити сини гашурки.
Аз на 11.06 съм на ФМ,пък да видим дали бебо ще се покаже.

# 21
  • Мнения: 98
Здравейте мами
Аз да се похваля набързо, вчера усетих беб4о
за първи път и сме на седмото небе от щастие. Отивам да полегна, че сега и на училище и на работа и ми идва в повече и започва да ме боли корема,затова гледам да почивам повече.
Аз непиша често, но засметка на това ви чета всеки ден!  bouquet

# 22
  • Мнения: 65
Леле с какво темпо ги изписвате тези теми...аз да се запиша да ви следя,че не знам кога ще ви настигна

biberona честито ти ритниче  Wink

Ronka честити сини гащи,да ти е жив и здрав малкия мъж

Хубава вечер на всички и  много ама много усмивки   bouquet    bouquet

# 23
  • Мнения: 8
Ронка, Герчо, Гинче, браво за хубавите новини!!!  Hug

Миркам-че, реших да те отменя и преброих щъркелчетата, но не мога да ги отразя на първа страничка, така че ето ги тук: 32 момиченца и 40 момченца.

Bulechka, много е хубаво, като се включваш, навестявай ни по-честичко   bouquet

Приятна вечер от мен!

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 21:00 от First expectation

# 24
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 374
запис - пак съм тук  Party
Ронка - честит ти мъж, много е хубава новината.
Герчо - приятно прекарване в Сани, ще станат нещата май
Гинче - страхотно си се справила и честит племеник
Деси не се ядосвай за глупости, нервните клетки са единствените, които организма не може да възпроизведе ( ама и аз много се ядосвам като не искат да си оправят стаята )
Призив: Пазете Живи Нервните си Клетки

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 20:58 от kaka_dora

# 25
  • Мнения: 103
дами, здравейте!
я да ви питам за тази количка: http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v265/134/77/17456388 … 25_576831_959.jpg
една юлска майка ми я похвали, а и в градинката пред Народния има няколко такива  newsm78

# 26
  • Мнения: 22 935
Ванира,това е най-коментираната количка в нета.Аз не бих си я купила.В темата с количките също е обсъждана.Имам много повече минуси за мен,отколкото плюсове.А и в Бг е ужасно скъпа,не си заслужава.
Ето какво ни е написала МАМА ЦОЦЛАНКА в старата тема:

Мили бремелинки, извинявам се,че влизам така в темата ви, но имам една молба към вас......

Моля, бъдещи майки, които обаче знаят много добре  английски език, и са в България(София), и не се притесняват от публични изяви и камери, нека да ми пишат на ЛС.....Спешно е!

Благодаря предварително!

Леко бременеене и успешен финал на всички ви! bouquet


А вижте какво има в mytpys.de:

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.ba.ca02.12.04/1491840

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 21:25 от ДесиХ2

# 27
  • Мнения: 103
Ванира,това е най-коментираната количка в нета.Аз не бих си я купила.В темата с количките също е обсъждана.Имам много повече минуси за мен,отколкото плюсове.А и в Бг е ужасно скъпа,не си заслужава.
мерси, деси. аз съм фен на чико- знаеш, но днес я пробвах, а и на бебето му беше комфортно... само подпитвам, не съм чела мнения, но футуристичният й вид привлича определно.
иначе имам възможност да ми донесат количка от англия (по избор), а и дядовците ще помогнат (да са ни живи и здрави)  Peace.

# 28
  • Мнения: 22 935
Ванира,чети за тази количка на тази страница на темата:

бебешката количка-наука за цяло висше

Аз бих ти препоръчала www.bebecar.com

Ето цени за Stokke в Англия:

http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … _-1__77970_10001_

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 21:39 от ДесиХ2

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Мерси First-че.И Дани-пух също ми ги преброи,но Криската ми изключи компито и после излязохме и ето виж някой вече ги е добавил Wink.

Отиваме да се къпем,до после.

Общи условия

Активация на акаунт