® E-bay - тема 30

  • 51 753
  • 772
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 120
Момичета издъних се Sad
Наддадох за един парфюм като за 100 мл, а сега се загледах,че е 50мл;
Как да поправя грешката си?
Сега гледам,че някой е наддал точно колкото мен,но аз съм класирана първа. Явно защото по-рано съм наддала. Ако си остане така до края / края е след 2 дни/ и спечеля ще мога ли по някакъв начин да се откажа?

# 706
  • София
  • Мнения: 116
Наоми, щом остават 2 дни мисля, чв можвшв да се откажеш от залога. Трябва някъде да има Retract bid. Никога не съм го правила, но знам, че има такава възможност. По принцип е добре да се прави само в краен случай, защото всички отказвания от залог се отбелязват в профила ти.  Пробвай - мисля, че трябва да можеш да се откажеш.

# 707
  • Мнения: 4 233
Аз малко в страни от темата, но понеже виждам , че сте много напред с материала, та се допитвам до вас..
За 100тен път сигурно отварям темата за ПейПал, но не открих отговор на въпроса ми-Мога ли да изпратя пари на мой познат в Англия чрез тази система? Говорим за обикновен международен валутен превод от 200паунда. В банките ми обявяват космически суми #Cussing out, та си мисля да го убедя да се регистрира и той в ПейПал и да извърша превода в неговата сметка.... Rolling Eyes

Можеш да пращаш спокойно пари - затова е създадена тази система. Получателят трябва да си направи акаунт и може да си ги изтегли към карта или банкова сметка (За Англия и САЩ).

На същия принцип съм ползвала www.moneybookers.com Пак са английска система за плащане. Парите може да си ги получи от акаунта в банкова сметка.

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 14:30 от Stryper

# 708
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Само ако може да допълня-да имате предвид ,че ще му се удържи процент от сумата.Има ги процентите в Пейпъл. Peace

# 709
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да Ви помоля за отговор на следният проблем: направих поръчка и след като се опитах да я платя от ПейПал получих съобщение , че надхвърлям литита от 100 лири, та питането ми е , какво трабва да направя за да осъществя плащанито?
Благодаря Ви!

# 710
  • София
  • Мнения: 1 936
Оправих си проблема  Grinning

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 15:58 от Lodsi

# 711
  • Мнения: 234
Здравейте, искам да Ви помоля за отговор на следният проблем: направих поръчка и след като се опитах да я платя от ПейПал получих съобщение , че надхвърлям литита от 100 лири, та питането ми е , какво трабва да направя за да осъществя плащанито?
Благодаря Ви!
Трябва да верифицираш картата ако не си и да вземеш четирицифрения код от банката. Повече подробности тук

И пак да кажа, че линка от първата страница - Регистрация в PayPal - стъпка по стъпка не води до страница със съвети за регистацията, поне при мен. и да не си помислите, че се заяждам, просто казвам, защото го забелязах.

# 712
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета.Имам един спешен въпрос към вас.Значи...пазарувам от ибей и днес когато исках да извърша плащане с PayPal ми излезе следното:

 We are unable to complete your checkout.
This payment will put you over the ?100.00 EUR sending limit with your PayPal account. To remove this limit, you need to get verified.
You have sent ?94.26 EUR with your PayPal account and your remaining sending limit is ?5.74 EUR.

The sending limit is the total amount of money you can send with your account before you complete the verification process.

Verification helps increase the security of the PayPal network as more members successfully pass PayPal's identification checks.

You will be directed to PayPal to remove your limit. You will then be able to return to complete checkout and continue to use PayPal.
  Какво е това???Помощ!!!!

# 713
  • Мнения: 6 446
Здравейте момичета.Имам един спешен въпрос към вас.Значи...пазарувам от ибей и днес когато исках да извърша плащане с PayPal ми излезе следното:

 We are unable to complete your checkout.
This payment will put you over the ?100.00 EUR sending limit with your PayPal account. To remove this limit, you need to get verified.
You have sent ?94.26 EUR with your PayPal account and your remaining sending limit is ?5.74 EUR.

The sending limit is the total amount of money you can send with your account before you complete the verification process.

Verification helps increase the security of the PayPal network as more members successfully pass PayPal's identification checks.

You will be directed to PayPal to remove your limit. You will then be able to return to complete checkout and continue to use PayPal.
  Какво е това???Помощ!!!!
Точно поста преди теб е обяснено какво трябва да направиш.
Трябва да си верифицираш картата с 4-цифрен код от банката.

# 714
  • Мнения: 1 165
Благодаря!Прочетох всичко,обадих се в банката за код за верификация /на майката на приятеля ми естествено,защото тя работи в същата банка/ и ми каза че незнаме какъв е този код???Може ли да ми обясните малко повече за кода?Извинявам се ако се натрапвам и задавам тъпи въпроси,но просто ми е нужна помощта ви.

# 715
  • Мнения: 29
И аз се интересувам от тая ел цигара - дай линк, моля те. Колко ти излизе с доставката?


E.L.ето ти цяла страница с продавачи  на ел.цигари http://shop.ebay.co.uk/items/?_nkw=E-Cigarette&_sacat=0& … %91&_osacat=0 .С доставката излезе 34 лв.
   bouquet   bouquet   bouquet
Вече знам какво ще подаря на мъжлето за РД Mr. Green
Мога да ти препоръчам тази  самобръсначка ,ако си няма  Simple Smile.Аз я взех за Р.Д на мъжът ми,но все още не я е пробвал,защото има още няколко дни да „одъртее“ Laughing .Иначе е на ниска цена в сравнение с тези от магазините.А и доставката беше много бърза.
И да попитам,да ми препоръчате някой продавач ,за спортни мъжки екипи че нещо ненамирам.  bouquet

# 716
  • Мнения: 1
Аника , благодаря ти!

# 717
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Момичета, бихте ли ми превели това:

acc being verified will pay wheb cleares   Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 1 140
Момичета, бихте ли ми превели това:

acc being verified will pay wheb cleares   Rolling Eyes

Нещо от рода "акаунтът се проверява, ще платя когато има яснота", но това са само догадки  Mr. Green

# 719
  • varna
  • Мнения: 1 012
elde , честито бебче, нека расте здравичко и усмихнато, пък мама ще се погрижи да е и модерничко Laughing

И аз като tina77 излизам от состояние на шопохолизма. Ибей ме излекува от ларедут, пък препълнен гардероб и някои други парцали са на път да ме излекуват и от ибей.  Mr. Green
Купувам вече много внимателно, но определено ми мина по-бързо и по-евтино, отколкото в ларедут, където бая суми оставих уж спестявайки.  Laughing

Искам да питам. Понеже сложих отрицателна оценка с коментар за непристигнала стока и никакъв отговор от продавачката, че нямало никакви отговори и връщания на пари дори и при диспут. И тогава вече получих отговор на тая оценка, че тя била върнала пари чрез пейпал (явно наистина не ми ги превеждат, защото разследват емпреса, а ги задържат. Crossing Arms Ама мацката нито тракинг номер ми е дала, абе никакви отговори наистина не ми е давала на въпросите ми по няколко дни!) и т.н., а от мен сега се иска или да приема този отговор или да го отхвърля до еди каква си дата. Защо се иска това от мен? Ако го приема или не, какво следва?
ами нямаш ли никакво известие че си имала/имаш рефънд на пощата с която си регистрирана в пейпал.според мен трябва да имаш,дори и да разследват емпреса. Peace така мисля аз.

Общи условия

Активация на акаунт