Бъдещи майки Август 2009 - тема №39

  • 14 031
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 591
yana-sladurana  - кажи ми къде да влезна в албума за да ти видя снимчиците. Аз нещо не се ориентирам.

# 286
  • София
  • Мнения: 791
Янче къде са ти снимките? Sad  Да,не съм на работа,ама не седя и без работа! Laughing
Поли май аз съм патицата. Какво правя аз,като стигна бордюр качвам първото колело и после бутам напред докато и вторита колела стигнат бордюра,за да ги кача и то какво се получава-карам количката на едно колело! #Crazy Е,ще се науча,за първи път ми е.

# 287
  • София
  • Мнения: 591
А намерих ги. В албума са този дето е за представянето ни.Мисля че беше четвъртия подред.

# 288
  • Мнения: 29
Диндла не се притеснявай и моята беба е от мързеливите, не иска да рита само чат пат се върти и намества. Ехвсе пак получавам по някаой друг ритник ама не редовно.
giuli у нас фирма ми прозорците, но да ти кажа сега всички стени са ми нацапани. От тогава не смея да викам фирма да чисти. Намерих си жена, която идва веднъж в седмицата и да ти кажа ми е много по-доре - поне знам че няма да ми направи някоя поразия.
tracy_t при нас пък е такава жега, та и ние си стоим в къщи на хладно.
Верно много мамчета изчезнаха и аз си мисля на Нев от два дни, ако някой има инфо моля да каже. Дано и другите да са добре.
Яна не обръщай внимание на глупави изказвания. Снимчиците са супер.
Аз само не мога да разбера Чочо-сан защо в юлския форум не си позволяваш такива изказвания?

# 289
  • София
  • Мнения: 2 705
dyndla, прав е доктора, всички са различни. Но да ти кажа това, че е спокойно в шкембето изобщо не значи, че после ще е спокойно. Моето докато беше в корема ми само правеше бабунки, никога не е тресяла например корема ми в продължение на 5 минути. Но откакто се е родила няма спирка, не знам колко въгареца има, но много енергична. На годинка например излезе от кошара висока към 90 см.
Въпросът е да го усещаш, че мърдучка.
Ей, аз съм осмата дето ти пише. Съжалявам, но си водех записки, докато четях.

Геринела, успех утре на преглед. Всичко ще е наред.

Джема, какво щях да ти пиша ...  newsm78
А, проверих. Мисля, че това с доктора може да си го уточниш. Май ги има и двата варианта - да ти измести термина напред или да ти го върне малко назад. Някои понякога се водят по бебето, моят искаше около 20-та седмица да го мести, че вървеше май по-голям, но после се отказа.

Napetia, Додсън е супер, има много умни съвети, като например как бебето като се хване за пишето все му казвали - не, не. А той казва - защо си мислите, че бебето има различно отношение към пишката, отколкото към ръката например. То опознава собственото си тяло и му е интересно кое какво е.

Трейси, на някои мами са им малки коремчетата, това не значи, че и бебето ще е малко. Е, няма да е 4 кила, но няма и да е мъничко.

Да пускам ли нова тема или някой се е хванал с тази бойна задача? Биа?

# 290
  • Мнения: 132

Аз само не мога да разбера Чочо-сан защо в юлския форум не си позволяваш такива изказвания?

Защото там мацките са коренно различни-по-пекани са! Peace

# 291
  • Мнения: 521
Айде, качих и аз няколко снимчици, една на корема и няколко от навън  Mr. Green
Айде следващите моля да качват  Mr. Green

Аз само не мога да разбера Чочо-сан защо в юлския форум не си позволяваш такива изказвания?

Защото там мацките са коренно различни-по-пекани са! Peace

Ок, ами като там са по - пекани, тогава приятно изкарване с тях там. Аз гледах да не се меся, ама ти вече малко много прекали. Сега - ако си търсиш кого да обиждаш - еми излез на улицата и вземи да крещиш на непознати тогава  #Cussing out Приятно бременеене ти желая и не мисля, че има смисъл да продължаваш да пишеш тук, щом не ти понасяме

# 292
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Янче, много са ти хубави снимките и коремчето също  Laughing

# 293
  • София
  • Мнения: 791
Наистина снимките на Яна са супер и не мога да разбера какво я смущава,та не ги е качила по-рано! newsm78
Да ви се похваля,моето минало в снимки е спасено! След като се канех дългооо време да взема да си кача снимките на дискове в един момент стана късно-харда се прецака от качественото електроподаване. Ох, добре че има хоре дето разбират и ми е спасил снимчиците! Та искам да ви кажа, да вземете да си запишете ценните моменти, да не дишате на пресекулки като мен.

# 294
  • Мнения: 521
Сънчо, Биа замина на село, така че ако можеш пускай. То и аз вече бих могла да се включвам в правенето на темички, ако искате ми пуснете на лични парола за профила. Нали сега съм си по цял ден вкъщи, та имам време

# 295
  • София
  • Мнения: 591
dyndla, прав е доктора, всички са различни. Но да ти кажа това, че е спокойно в шкембето изобщо не значи, че после ще е спокойно. Моето докато беше в корема ми само правеше бабунки, никога не е тресяла например корема ми в продължение на 5 минути. Но откакто се е родила няма спирка, не знам колко въгареца има, но много енергична. На годинка например излезе от кошара висока към 90 см.
Въпросът е да го усещаш, че мърдучка.
Ей, аз съм осмата дето ти пише. Съжалявам, но си водех записки, докато четях.




Благодаря за написаното ще видиме какво ще бъде бебчето дано да е спокойно и след това, но едва ли.

# 296
  • Мнения: 1 569
Трейси и Диди, поздравления за изказванията!!! Крайно време беше!!! На 4о4ка явно вниманието не й стига до толкова, че продължава да пише освен при "по-пеканите" юлки и при нас "неставащите за майки"!!  Joy  hahaha bowuu

Момичета благодаря ви за коментарите за снимчиците  Hug Джули, притеснявах се щото съм качила и банският ми е омалял  Sick hahaha Joy Като пълнена чушка съм!!

Трейси, супер сладка коремкаааа  Hug Вярно много елегантно бе, комплексирах се с моя тумбак  Laughing

Шайн, и аз гледам Шехерезада Joy  hahaha Защо казваш, че свършва?? За пръв път от години да загледам сапунка, ама то е само защото наистина е добро филмчето  Party

Хеййй забравих да кажа - взех си ваничката за къпане със стока и шезлонгче, обикновени пелени тензухени, памперси и мокри кърпи за бебо за болницата и поръчах най-обикновена кошара на Бертони, която ще взема утре!! А довечера ще вземем и креватето за който не е разбраааал  newsm44 smile3533

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 16:01 от yana-sladurana

# 297
  • Мнения: 39
За коремчетата, на мен не ми става приятно от коментарите на съседи и познати, че ми е бил много голям корема, дали съм била сигурна дали не са две, а дали не е момче, защото бил много остър, сигурна ли съм била за месеците и разни такива. Понякога е доста изнервящо, все пак всеки е различен. Няма как една бременост да протича еднакво при всички Grinning. Та се чудя да се смея ли, да плачали с тези изказвания. В петък съм на преглед и ще разбера, колко сме пораснали.
Сега и аз ще погледам морски снимки. Изказването за кой каква майка ще бъде, не ми хареса, беше малко грозно, но да не мислим за това. Всяка една от нас си чака съкровището с голяма любов и съм сигурна, че ще се постараем да бъдем добри родител.

# 298
  • Мнения: 145
Яна, харесва ми ентусиазма ти...направо е заразителен.
Аз още не смея..и аз незнам защо..не съм суеверна хич,ама какво ми става..може би защото още не мога да повярвам, че ще си имаме бебче.
Искам и аз да видя снимчици..как се случва това.
Хубав ден,мамчета и си почивайте,че навън е..жега в центъра на София
 Hug

# 299
  • Мнения: 521
Иха, супер е, че си се впуснали в пазаруване, Янче. За моя корем, ще видим дали няма да хвръкне изведнъж.
Аз сега говоря със сестра ми и тя вика: Днеска още дрешки купих за малкия, ама вика вече май трябва да се спра, щото ти отнемам удоволствието да му купиш нещо и ти. Накупила вече две торби с дрешки. А ние от тях (от племеничката ми) имаме два скрина с дрехи. Май наистина няма да остане какво да купувам аз  Joy Joy Joy иначе няма да има къде да ги складираме и кога да ги износваме.
Сега ме примамва сестра ми да им ходя на гости за две седмици, те нали са в Монако и мъжа и като е на работа по цял ден и тя скучае и вика: айде идвай, ще ходим на плаж, ще си почивап, така и така не си на работа вече  newsm78 Така ми се иска, ама като незнам дали ще ме пуснат вече в 8 месец да летя, че и с контракции. А така ще е супер да си почина там, на топличко. Някой би ли се навил да лети вече с голям корем???
Дерели, не им обръщай внимание на такива приказки  #Crazy Да си мислят хората каквото искат. Радвай се на коремчето, аз това бих те посъветвала.
Все по-често се замислям, че после много ще ми липсва
Ивушка, влизаш на snimka.bg, данните ще ти ги пратя на лични

Общи условия

Активация на акаунт