Попътен вятър на порасналите ни деца!

  • 26 585
  • 389
  •   1
Отговори
# 360
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
nurfeyster, браво! Честит прием! Много здраве и успехи ти желая!
Много хубава специалност! Браво!  Hug

# 361
Здравеитерискам да попитам тъй като не съм приета на 1 класиране в СУ ,а не ми достига 0,03 с колко падат баловете на 2 класиране и как изобщо седят нещатарв саита пише ,че има за тази специалност 35 места,а са приети 40,как в такъв случайи ще има 2 и 3 класиране  newsm78 Rolling Eyes

# 362
  • Мнения: 150
Приети са 40, защото има няколко човека с еднакъв бал (минималния)
Това,че са приети, не значи, че ще се запишат,та имаш реални шансове на 2ро.

# 363
  • Мнения: 3 371
Естрея ,  Hug предполагам какво е напрежението около  вас ! Да ти е живо и здраво малкото детенце , много да ви радва и да расте умно като кака си !  bouquet
Тази специалност звучи доста "трудно "! Има ли шанс на второ класиране да мине напред ?

# 364
  • Мнения: 3 371
Simple Smile
Първо желание Арабистика в СУ Simple Smile
 Party

Браво ! newsm10 Поздравления, успешно следване ти пожелавам   !  Peace

# 365
  • Мнения: 377
Естрея, честит ви празник!   bouquet

Алина е приета португалска филология в СУ!  Grinning
Ще изчакаме обаче второто класиране за европеистика - не й достигат 24 стотни.  Confused

# 366
  • Мнения: 3 410
Da се похваля и аз - днес получихме писмото от Кьолн - детето е прието Банки и финанси. На 11 заминава да се записва, да се надяваме че дотогава ще получим потвърждение и за Застраховане, че тя май това иска повече.

# 367
  • Мнения: 3 540
Da се похваля и аз - днес получихме писмото от Кьолн - детето е прието Банки и финанси. На 11 заминава да се записва, да се надяваме че дотогава ще получим потвърждение и за Застраховане, че тя май това иска повече.
МамаТин ,това е чудесно ,но ако е писано и другото да се сбъдне ,ще е невероятно! Hug Hug Hug Heart Eyes

# 368
  • Мнения: 444
Благдаря Ви за подкрепата и
Честито на новоприетите: nurfeyster,  Бойчето- Алина , Мама тин, радвам се за вас. 
Търпение на Алина да чака второ класиране, Мама тин при вас също - макар, че Финанси и Банки ми звучи добре.

# 369
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Честито на всички приети !   bouquet
Бойчето - португалска филология е супер специалност, но стискам палци и за европеистика!
Мама Тин - много хубава и сериозна специалност, но щом иска Застраховане - стискам палци !
Важно е децата какво искат да правят!
Само хубави моменти пожелавам на всички!!! Hug Hug Hug

# 370
  • София
  • Мнения: 16 095
Честито на всички новоприети студенти.
На чакащите второ класиране - успех и сбъднати желания.
Ани  вчера се записа в НБУ, но и тя чака второто клас.
Петък и събота ще е командировка в Слънчев бряг - откриване на бълг. Фешън тв. С колега ще правят прически на манекенките.
Другата седмица - същото във Варна.
И да се оплача от НБУ - само удар не получих от тях в понеделник. Първо  ми дадоха 3 различни номера на сметки за да преведа таксата. Преди това  много време ме убеждаваха да я платим при тях на ръка, да не съм давала пари за комисионно на банката. Да ама аз не съм съгласна тя да се разхожда с толкова пари в гр. транспорт. След това ме агитираха да платя за цялата учебна година наведнъж. Говориха ми глупости по тел. - борда щял да падне, лева да се обезцени и как съм щяла да платя много повече.
Накрая се оказа, че таксата е различна от публикуваната на сайта им. Просто не са го актуализирали сладурите.

# 371
  • Мнения: 3 268
Честито на всички щастливи мами в тази тема!Много успехи на нашите големи деца!Моят син е приет в чуждоезиковия факултет на УНСС и след две години надяваме се да запише МИО.В чуждоезиковия са 3 специалности-МИО,туризъм и интелектуална собственост.След втората година започва да се учи по избраната специалност според желанието и успеха.

# 372
  • София
  • Мнения: 16 095
Стефани, честито и на вас с младежа.
Явно са ни читави децата - справиха се с училището и продължават напред.
Само лесно да си вземат и следващите дипломи желая.
Аз - изпратих я на рейса за Слънчев бряг, шофьорите се оказаха мои познати от тур. фирми едно време и се разговорихме. А Ани се пули - мама има познати мъже и колко свободно говори с тях.  Laughing

# 373
  • София
  • Мнения: 1 444
Страхотни деца имаме, не мога да смогна с честитенето на чудесните новини. HugЗапочвам по ред Joy

estreq ,
честито на теб и умната ти щерка и успех с второто класиране.Да ти е жива и здрава и малката рожденничка.  bouquet

nurfeyster ,
честито и на вас, страхотна специалност, много актуална.

Бойчето ,
честито! Страхотна е и вашата специалност, да е на слука.

mama Tin ,
честито и на вас! Виждам всичко се е наредило чудесно и при вас.Да му е успешна годината и лесно да се адаптира в чуждата държава.Вие лесно да свикнете с отсъствието му. Hug

stefani6 ,
честито и на вас!

Aisha ,
не се ядосвай мила, за съжаление там са така, и има още много да ти късат нервите.Не го харесвам този ВУЗ само заради тези неща и заради това, че ако намериш канала, можеш да завълшиш за по-малко от две години с парички.При тях нали можеш сам да запишеш кои изпити да вземеш и кога, няма ред, който да не може да бъде изместван и това улеснява нещата още повече.Пари да имаш-за година и половина си вече дипломиран.
Дано на Ани и хареса и да срещне интересни приятели там, това е важното, да е щастлива.А тези техни неуредици не си ги слагай на сърце.
Поздрави Ани, много се радвам за вас. Hug Hug Hug

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Моят син е приет на първо желание в ПУ - маркетинг. Карахме го да кандидатства и другаде, но той като се заинати - ПУ, та ПУ. Е, поне е това, което желае най-много.

Общи условия

Активация на акаунт