Болки високо горе-гастрит?

  • 6 197
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
И според мен е било от гастрита, но защо не звъннеш все пак на лекаря си да му кажеш къде по точно те боли и да чуеш той какво ще каже Peace
Peace
А за запека питай АГ-то да ти предпише слабително или някакъв чай, рициново масло, той ще ти каже какво, но не се мъчи и не се напъвай. И по- добре се консултирай, за да не се тровиш с токсини  Hug

# 16
  • Мнения: 998
... имам чувството че като ида до 00 и ще родя там докато се изходя ...  Blush
JoyИмаш чувство за хумор ,обаче  bouquet
И аз мисля ,че не е добре да се напъваш-опитай с изпитани средства против запек.
Имаше и такава тема наскоро.Активия не ти ли помага?

# 17
  • Мнения: 485
активия ? ами несъм пробвала...
ааааа не ели хубаво да се напъваш ?? ?
ама аз или несъм в час или ... винаги правя нещата на опаки .....  newsm78
еми ще видя днес как ще съм ... в 00 
еее ако нищо не се е променило веднага ще се обадя на док .... благодаря все пак че ми отделихте малко време с полезни съвети!!! Hug Hug

# 18
  • Мнения: 998
По принцип и не е хубаво да се оставяш дълго време със запек ,защото
започват процеси на гниене-така ми обясни моята лекарка с предната
бременност ,защото и аз имах .
Може да опиташ с Активиа ,сини сливи,банан на гладно сутрин,повече
течности ,много минерална вода за да се разреши този проблем Peace

# 19
  • Мнения: 485
ама то вчера имах днес още несъм ходила ако и днес е така определено ще предприема някакви мерки .... ама не си спомням ... маи преди няколко седмици пак ей така като ходих пак имах този проблем ама на следващия ден се оправих .... 

# 20
  • Мнения: 208
Миналата седмица имах такава много остра болка малко над пъпа.Акушерката ми каза ,че може да е от жлъчката и в никакъв случай не било от бременността,а джипи ми каза че е вирусен колит и ми изписа хр.добавка за черва.Оправих се за 2 дни и тази нощ на ново и сега пак ще ги пия тези хапчета.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 761
Hriseto, има тема за запек по време на бременността. Използвай търсачката. Може да намериш съвети.
За болката. Най-вероятно е било комбинация от гастрита и прегъната жлъчка. Не е опасно, че си пила но-шпа. Консултирай се с лекар.
Аз съм с прегъната жлъчка. Към краят бременността ми беше ужасна. Независимо какво и защо хапвам, болеше ме. Бебето е вече голямо, избутва органите.
Намери си някакъв препарат с/у киселини (подходящ за бременни).

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз нямам гастрит, но получавах такива болки от които дори едва дишах само и само да не ме боли толкова  ooooh! .  Случвало се е няколко пъти след 6-ти месец. Родих и забравих за това. Така, че може и да няма връзка с гастрита ти. Може просто бебето да те натиска някъде и за това да усещаш болка.  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 485
а сега докато дойда на работа вървях към 5мин някъде и започна да ме боли корема една такава болка като спазъм ниско доло в дясно  абе и не само там по целия корем едно като спазъмчета , явно ще трябва да се ходи при док.

# 24
  • Мнения: 485
Hriseto, има тема за запек по време на бременността. Използвай търсачката. Може да намериш съвети.
За болката. Най-вероятно е било комбинация от гастрита и прегъната жлъчка. Не е опасно, че си пила но-шпа. Консултирай се с лекар.
Аз съм с прегъната жлъчка. Към краят бременността ми беше ужасна. Независимо какво и защо хапвам, болеше ме. Бебето е вече голямо, избутва органите.
Намери си някакъв препарат с/у киселини (подходящ за бременни).

а за киселини док ми каза че нищо нямало какво да се изпише ...

# 25
  • Мнения: 626
Аз също съм с гастрит и имах такива билки. За запека мойта докторка ми препоръча ленено брашно. Безвредно е за бебето , а разхлабва. За киселините може да вземеш Био Гая или Талцит ако пак са го туснали в продажба. Успех и стискай зъби докрая ще имаш още доста такива неразположения , но с раждането всичко минава.

# 26
  • Мнения: 27 524
О, и аз имах ужасни киселини и болки, не се притеснявай, нормално е  Hug

# 27
  • Мнения: 998
О ,киселините са ужасни.Аз имам само по време на бременност ,сега с втората
са направо нон стоп.Убиват ми и апетитът и постоянно се съобразявам с какво
точно да се храня.

# 28
  • Мнения: 485
док каза че няма какво да ми се изпише за коселините !
и те са ми предимно вечер когато си легна ама.. преживяват се неса от тези който ...

# 29
  • Мнения: 270
Да споделя моя опит.Бях с такива болки като теб,само че в 5-ти месец.След много лутане по гастроентеролози и нефролози се оказа,че бебето притиска уретера и задържам урина в бъбрека,въпреки,че болката беше отпред,точно на нивото на последното ребро,все едно далак ме болеше.Полежах на системи 5 дни и се оправих.Дано при теб да е гастрита Peace

Общи условия

Активация на акаунт