Тайната на дългата и здрава коса - 68

  • 40 130
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 496
Аз ще призная, че се сресвам само два пъти дневно. Blush

# 76
  • Мнения: 122
мис арк пусни една анкета да видим кой колко пъти се сресва Laughing

# 77
  • Мнения: 12
Лелееее, докато се усетя, че имало нова тема, вие сте изписали сума ти страници, че и страхотни коси сте показали  Hug Момичета - поздравления   bouquet

котенце десси-г , цветът ти ми се вижда много приятен лешник (или мониторът ми нещо ме заблуждава), а ти ми се виждаш светла - тази комбинация винаги много ми е била много благородна   bouquet  Аз също се лиших преди време от последните няколко сантиметра коса, която беше боядисвана, и общия вид на косата ми значително се подобри, просто преди тези сухи краища ми разваляха фасона  Crazy Не е страшно, а и е адски освежаващо да "олекнеш" с няколко сантиметра, щом е за разхубавяване  Peace иначе здрава коса и мен ме е жал да режа, хем моята плаче за оформяне в момента, ама като я прибера седи добре, така че се търпи  Simple Smile

Аз имам навик след като сутрин оформя косата, през деня ако се налага да я разресвам с пръсти (с измити ръце, разбира се) - просто съм тактилен тип и обожавам да усещам текстурата на нещата  Blush

А, нещо ново и мистериозно се е настанило уютно между две сърчица  Hug



# 78
  • Мнения: 4 496
мис арк пусни една анкета да видим кой колко пъти се сресва Laughing

 newsm47

Myriad си иска слънцето обратно, не е толкова мистериозно... Joy Наричайте ме както ви е удобно. Hug

# 79
  • Мнения: 3 050
балсама без отмиване на елсев с млечице остава ли мазно по косата ?

# 80
  • Мнения: 4 496
А бе не знам балсама на Елсев /дано други се включат там/, ама шампоан Нивея Интенс е нещо отвратно просто! Sick Измивам си косата сутринта към 7ч.  и към 16 ч.  вече е ужас! Confounded

Не знам коя от двете причини, за които се сетих, е реалната: или косата ми не е толкова изтощена, за колкото я мислех, и Интенс-а идва силен...или заради топлото време вече...Настина не знам, ама е страшно дразнещо. smile3502

# 81
  • Мнения: 776
балсама без отмиване на елсев с млечице остава ли мазно по косата ?

Не, дори изобщо не омазнява, но все пак моята коса е наполовина изрусявана, така че е доста суха, нямам представа как ще действа на естествена коса  Peace

# 82
  • Мнения: 99
забелязвам, че след като спрях да и правя маски, бебешките косъмчета дето ми пораснаха по линията на челото където почва косата, спряха да растат и някои дори опадаха. Sad май ще се захващам пак.. като заначало мисля ампулки с жен-шен Crazy
А аз след като правех маски миналата година 3 месеца (понеже аз си правех всяка неделя) тръгнага да ми растът бебешките от 4елото и сега са по4ти до долната ми 4елюст.И бакембардите също ми пораснаха.  Да отбележа, 4е от тогава не правя маски...докато спря да кърмя няма да правя.

Бяхте писали в по-предна тема за шампоан на Нивея за обем...Взех си го, но още нямам кой знае какви впе4атления, понеже до сега само веднъж съм се измила с него и то4но тогава пък толкова добре си опънах косата, 4е ..то...не се разбера ...

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 00:16 от savage_17

# 83
  • Варна
  • Мнения: 311
Аз пък не обичам да си сресвам косата Embarassed!Тази опция я  правя веднъж на месец-два!И затова не ходя често на фризьор,че там много решат и скубят!

# 84
  • Мнения: 5 173
Само след баня.
Запис Peace

# 85
  • Мнения: 39
само сутрин преди да изляза

# 86
  • София
  • Мнения: 547
след косопадните проблеми зимата много разредих ресането - гребенът ми беше като враг - покрай него що косми падаха Confused
сега се реша само за оформяне на прическата при излизане, иначе - не

# 87
  • Мнения: 776
И аз само сутрин преди да изляза. Само при изключителни случаи си я реша и вечер, ако имам излизане, но с тия две деца това става много рядко. Tired

# 88
  • Мнения: 16
аз също не си реша косата много често - само сутрин преди училище. и след като я измия не я реша-само с кръгла четка и сешоар си оправям бритона и това. :>

# 89
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Реша я два пъти дневно - сутрин и вечер. Е, понякога вечер забравям  Laughing

Аз моята реших да я подстрижа, тъкмо за лятото да ми е "по-леко" на главата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт