Тайната на дългата и здрава коса - 68

  • 40 188
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 39
хм... нещо ми изчезна отговорчето Sad

# 91
  • Мнения: 4 496
Лу, после ще пуснеш ли "преди-след"? Flutter

# 92
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, после ще пуснеш ли "преди-след"? Flutter

Няма проблем  Grinning

Само дето моята коса не е такава лъскава грива като вашите  Blush

# 93
  • Мнения: 3
Искам да ви попитам нещо Simple Smile Използвам тривитаминола вече втори месец и наближава време да почина един.Доволна съм,но искам да ви попитам успоредно с маската на колко време горе долу се постригвате?От три месеца се стараех да се постригвам всеки месец като се съобразявам с лунния календар,но понеже освен да подобря структурата на косата си,искам да увелича и дължината,всеки месец ми се струва много....на два-три месеца ако махам цъфтежите дали ще навредя или трябва да е всеки месец??  newsm78

# 94
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Аз се постригвам на 4-5 месеца, защото иначе косата е абсурд да дръпне на дължина, особено покрай съвестно режещи фризьорки  Grinning

# 95
  • Мнения: 16
е, не е задължително всеки месец. колкото често прецениш ти, толкова Simple Smile примерно някои дами тук си я подстригват 2-3 пъти годишно. Някои като видят цъфтеж и веднага го премахват, няма значение дали скоро е подстригвана или не. Някои си я подстригват всеки месец... всеки както си е преценил Simple Smile

# 96
  • София
  • Мнения: 547
аз си я подстригвам 2 пъти годишно - нямам цъвтежи, искам да порасне.. Wink

# 97
  • Мнения: 1
моята коса от както 1 самонадеяна фризиорка ми я скъси до раменете, при положение, че и казах да не ми пипа дължината, а само горните степени и бритончето, не съм я подстригвала а това беше някъде в началото на септември Embarassed така, че си карам вече горе-долу 8 месеца и вече ми е както беше преди до средата на гърба

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 16:35 от ivilicious_blue

# 98
  • Мнения: 4 496

Няма проблем  Grinning

Само дето моята коса не е такава лъскава грива като вашите  Blush

Това няма абсолютно никакво значение. Пък и остави на нас да преценим. Не си подценявай косата. Hug

# 99
  • Мнения: 776
В момента съм със сок от прясно изцеден картоф в корените, а по дължината на косъма съм намазала зехтин. Ще постоя 1-2 часа, после ще споделя има ли ефект  Flutter

Относно подстригването - аз я подстригвам веднъж на 6 месеца, иначе не расте, а даже по-къса става  ooooh!

# 100
  • Мнения: 12
В момента съм със сок от прясно изцеден картоф в корените, а по дължината на косъма съм намазала зехтин. Ще постоя 1-2 часа, после ще споделя има ли ефект  Flutter

Супер  Crazy Много ми е интересно дали картофите имат някакъв ефект и ще чакам с нетърпение да споделиш   bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 547
В момента съм със сок от прясно изцеден картоф в корените, а по дължината на косъма съм намазала зехтин. Ще постоя 1-2 часа, после ще споделя има ли ефект  Flutter
Супер  Crazy Много ми е интересно дали картофите имат някакъв ефект и ще чакам с нетърпение да споделиш   bouquet
и аз, и аз  Sunglasses

# 102
  • Мнения: X
Аз да питам за бирата, ако не я използвам цялата и я оставя в хладилник ще и пречи ли нещо да я ползвам след 3-4 дни останалата?

# 103
  • Мнения: 4 496
Дори и да изветрее, просто няма да е газирана. Мисля, че можеш да си я ползваш.
Аз в момента ползвам бира, ама вътрешно. Има мач. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 104
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,вместо записа да се оплача от себе си,че напоследък никакви грижи не полагам за косата си.  Sad Подстригах я 4 пръста и освен шампоан и балсам на елсев друго не ползвам.Та искам да ви попитам имате ли отзиви з ановата маска с пчелно млечице на елсев и изобщо продуктите от серията?  Simple Smile И да ми препоръчате нещо за коса без отмиване(кристали/спрей/балсам)  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт