Отчет на набор 2003 - 49!

  • 8 981
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 922
Бети бързо да му минава на Косето.
Деси дано ви се размине шарката  Praynig.
viki hrisa страхотни снимки. Хората умеят да се ценят и да се грижат за това което имат. Ние имаме страхотна природа и чудесни места, но за съжаление ги оставяме да се разпадат  Sad

# 16
  • Мнения: 1 142
Привет момичета.
Благодарности на Бети за новата тема  bouquet  bouquet  bouquet.

# 17
  • Мнения: 22 948
Момичета,благодаря за пожеланията.
Вики-Хриса,по-добре съм вече,макар пак да бях в болница преди седмица.Тази беременност ми е тежичка.Бебебто е пак момче,потвърдено.Simple Smile
Много хубави снимки,чак ме хваща яд какви сме разсипници в България,но това ми е болна тема и....

# 18
  • Мнения: 14 133
ДесиХ2, дано повече да не ти се налага да влизаш в болница до края на беремеността.  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 687
Деси, повечето мина.  Hug Дано от тук нататък да си по добре и се стягай за мъжки подвизи.  Simple Smile
В България наистина има много красиви места, но не умеем да пазим. Преди доста години с моя мъж бяхме във Варна. Показвах му къде сме ходили като малки и много ме беше яд че доста места бяха унищожени. Мисля че сега започнаха да пооправят, но не съм ходила и не знам. Вики утре е на рожден ден. Днес е 10 градуса, много е студено. Сутринта ми казва трябва да си сложа и шапка и шал  Joy  hahaha

# 20
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
ДесиХ2, дано повече да не ти се налага да влизаш в болница до края на беремеността.  Praynig

Дано,кога е термина?  ПРи нас е слъчево,дано така се запази,че и вчера сутринта беше така,но следобяда голям дъжд и градушка.

# 21
  • Мнения: 4 967
Момичета, вече си имам ученик! Тази сутрин го записах официално. На 10-ти ни е родителската среща вече по класове. Все още не знаем при коя учителка сме точно, но тогава ще разберем.  След много говорене от моя страна и не по-малко заплахи, Косето се държа изключително възпитано на срещата с учителките.  Laughing
Той така и не се разболя от шарка. Нещо друго ще да е било, два дни температура и край. Утре е на градина вече. Но шарката в детската продължава, има нов случай, така че кой знае...
Деси, и аз се присъединявам към пожеланията! Леко от тук нататък и безпроблемно раждане! Аз много исках и второто да ми е момченце, луда работа!  Joy
Viki_hrisa, благодаря че сподели тези прекрасни снимки!

# 22
  • Мнения: 22 948
ДесиХ2, дано повече да не ти се налага да влизаш в болница до края на беремеността.  Praynig

Дано,кога е термина? .
На 6-ти октомври.
Бети,аз исках момиче,но каквото Бог дал,както се казва.Да са ни живи и здрави само.Simple Smile Честит ти ученик,да му спори и върви учението. Hug

# 23
  • Мнения: 14 133
Бети, честит ученик и от нас.  Heart Eyes  bouquet
Хриса, при вас зимата да не се върща.  hahaha
Тук имаме познати, които се гласят да ходят на морето за почивните дни. При нас ще става за плаж.  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 687
Ох Чиби, не знам какво се връща но е ужасно студено. Знам че в БГ е по топло , но тук я накакъв ужас в момента. Ходих да прибирам Вики от градина. Облекли я с две якета а отдолу е с един тънък панталон. Каза че й е било много студено.
Мисля си че кат оси дойдем към края на месеца ще е голяма жега в БГ. КАто се има в предвид с какви температури сме тук.
Бети, честит ти ученик. Само радост и шестици му пожелавам. Hug

# 25
  • Мнения: 4 292
Eeee, Бети, честит ученик. Да ти е много ученолюбив!  Simple Smile Мен ме е страх от този момент. Добре, че има още една година.  Whistling

# 26
  • Мнения: 2 732
Здравейте ! Моята спи след ходене до болницата -вчера паднала и днес я водих на ортопед .За радост няма счупено или пукнато ,но и е много подут крака.

# 27
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
VL7 , бързо оздравяване на крачето на малката!

ДесиХ2, почивай си и това е. Повечето е минало! Hug

Бети, честито! Дано ви се падне добра учителка!

Вики-Хриса и аз разгледах снимките. Много са хубави наистина!

И тук е много студено. Какво му става на това време, не знам, ама е ужасно! Sad

# 28
  • Мнения: 1 687
Добро утро.
VL7, бързо оздравяване на малката. Дано не е нещо много сериозно.
Ирка, не знам какво му става на времето но днес е 7 градуса и направо си е за дебели дрехи.  Sad
Днес ще имаме гости и Вики ще е в нас. Сигурно до довечера ще пощуреят.
Лек ден от мен.

# 29
  • Мнения: 14 133
Привет.  Hug VL7 , как е днес сладуранката?  Sad  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт