Отчет на набор 2003 - 49!

  • 9 009
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 250
Viki hrisa, спокойно всичко ще е наред. Лек и безавариен път!  Peace

# 241
  • Мнения: 23 407
Приятно и безаварийно пътуване,дано не вали и да пътувате удобно с попътен вятър както се казва.
И от мен. Hug

# 242
  • Мнения: 2 732
Ехооо ,как сте ? Никой ли няма какво да сподели  Wink

# 243
  • Мнения: 1 693
Здравейте. От понеделник сме на БГ земя, но бяхме много изморени и не съм писала. Пътувахме цели 52 часа. Имахме по около 7 часово чакане на Унгаро _Сръбската и СЪрбо-Българската граница. Беше някакъв ужас. Сега сме в къщи. Вчера ходих в Стара Загора заради мен по лекари. Всичко е наред. Дано и за напред да е така.  Praynig След малко ще тръгвам с Вики пак за там. Ще я водя нея.
Иначе сме добре. Вики и батко й са пдивели в къщи. Голяма игра голямо чудо. Купих им по един огромен воден пистолет и постоянно са мокри. Ами това за сега от мен, че компа е по бавен а и няма време да седна. Лек ден.  Hug

# 244
  • Русе
  • Мнения: 7 803
И аз няма какво да споделя. Алекс е вкъщи, не иска да ходи на сборните и си стоим у дома и по площадките.

# 245
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен, която се появява от 9 теми в 10  Joy Аз много рядко споделям из тези форуми, но като отпускарски летен сезон, имам кеф днес.

Ние също се прибрахме в БГ и решихме да останем за година поне. Джой нали го бяха приели във Френския лицей в Атина, но впоследствие го приеха и в софийския, и в крайна сметка прецених, че тук ще му е по-добре от гледна точка на езиците. Ако си спомняте съм споделяла колко са на брой. Заради училището сменяме и района на местоживеене. В Макси, като най-близко. Дребното и него на късмет го записахме на ясла.
Така че, и ние ще сме първи клас по фр. система. И пак най-дребни в класа, все са 6-7 годишни вече. Ще ги догонваме няма как  Peace
Покрай нашите пътувания, с колелото не сме много на ти, вземем едно с нас, друго оставим на някое място.... общо взето не кара много.
Направо и завиждам на Бети, че има къде да ги пусне децата на воля.

# 246
  • Мнения: 23 407
Ние сме си у дома.Аз съм болна-хрема и гърло.Днес изписват сетсра ми и бебето от болницата,супер.Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 3 421
Здравейте!
Моя син е при баба и дядо. Играят, тичат, бият се с братовчед си ooooh! - малкия му дърпа постоянно очилата, нашият пък не му дава играчките си.
Естествено се е разглезил безобразно.

Онзи ден му свалихме помощните колела, човека опита точно две минути, ядоса се, седна на тротоара и каза- "Няма да го карам докато тати не ми ги сложи обратно!"...Ами сложихме ги, какво да го правим.

Сега чака с нетърпение морето!

# 248
  • Мнения: 4 303
Като сте тръгнали да се разписвате и аз тогава.  Laughing
При нас също нищо ново, стягаме се за рд-то. Тази година, за разлика от предходните, ще е в тесен кръг. Няма да има партита и клоуни, само почерпка. Аз ще правя тортата, стискайте палци.  Rolling Eyes
В петък ще вземем и новото колело. Откакто се научи да кара без помощни, всеки ден излизаме с колелото, не знам как не му омръзна.

# 249
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
И аз да се разпиша, Валентина от днес е на занималня, миналата година ми се наложи да я пусна на занималня и от тогава ме врънка кога пак ще ходи. Та през целия този месец ще бъде там, а не на градина. Тя си го възприема този период като ваканция Simple Smile.
Иначе реалната почивка и ваканция в нашето семейство, ще бъде през първите две седмици на Септември.
Имаме вече 3 плажни бани и тен.
Това от нас!
Весел рожден ден  Клото, сигурна съм, че тортата ще е превъзходна  Peace
ДесиХ2 скорошно оздравяване от нас.

# 250
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравейте и от нас,аз съм на работа,Моника на градина,вече няма търпение да изляза в отпуск и тя да не е на градина,но дотогава има още 20дена.

# 251
  • Мнения: 1 693
То някой трябвало да подхване темата пак.  Grinning
Клото и мен ме тресе рожден -денска треска.  Grinning Аз поръчах торта вчера, а подаръка за сега от нас ще е по малък. Живот и здраве като се приберем ще има и други подаръци.
Вие правили ли сте профилактични прегледи?
Днес я водих на очен преглед. За сега каза че е добре. За сметка на очите, сърцето продължава да е с хорда.  Sad За сега сме на хранителни добавки и почваме прегледи на 6 месеца. Доста ми е притеснено. Дано всичко да  се оправи.  Praynig
Тук е голямо беснеене с братовчед й. НЯма никакво спиране. Цялата е ожулена. В неделя ще празнуваме.   party023  :
Лек ден

# 252
  • sofia
  • Мнения: 1 191
Здравейте и от мен!
От днес вече съм отпуска , а Пепи във ваканция. Намислила съм да караме двамата с него колела ( в събота си купих велосипед за мен), но това време постоянно вали и не мога да си осъществя плана. То не,че има и къде да караме около нас..... Cry
Като си купувах колелото и го пробвах, Пепи ме гледаше как карам ( не съм се качвала на велосипед сигурно от 15 и повече години) ми вика: Мамо, а помощни колела нямали да си купиш? Като те гледам ти трябват.  Laughing

# 253
  • Мнения: 4 971
Мирта, разсмя ме!  bouquet
От снощи и малката ми е с варицела. Засега положението е спокойно, но дано такова и остане. Дано и тя я изкара леко като Косето.
Ние на очен ходихме през пролетта, по повод училище. Всичко му е наред с очичките. На други прегледи не съм го водила. Покрай малката му пусках изследвания, но скоро не сме го правили.
Ние заминаваме на море чак в края на месеца - на 29-ти или 30-ти.

# 254
  • Мнения: 23 407
МАрта,много сладък синът ти!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт