Отчет на набор 2003 - 49!

  • 9 008
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 922
И аз да мина да се разпиша на бързо.

Ники от началото на юни е в къщи и е много доволен. Ходи на тенис вече месец и е много доволен, май скоро ще купуваме ракета Wink, вечер кара колело.
За морето не знам как ще се развият нещата. Имаме карта all inclusive от 10.07 до 20.07 /още април платихме/, но нашият татко от два дни е на нова работа и сега не знаем дали ще го пуснат  :cry

Много тъпо се получи, но като разбрахме, че ще остава без работа решихме малко да си почине. И без това миналата година не ходихме на море заради малкият. А сега нито да откаже работа в тази криза, нито пък да оставим почивката да изгори /то и без това не са никак евтини/

# 256
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Алекс е на градина. У дома е тишинааа.

Имаме мама рожденничка!

Честит рожден ден, Ирина! Много здрава и обичана от мъжете си!

 newsm67 Tada

# 257
  • Мнения: 14 133
Честит рожден ден, Ирина! Много здрава и обичана от мъжете си!
 newsm67 Tada
Весел празник!   ura
Ние липсвахме, защото Сашето беше мъничко болен - с леко зачервено гърло и понакашлящ.  ooooh!  От днес е на градинка.  Hug

# 258
  • Мнения: 4 971
Честит празник, Ирина!   bouquet
Всъщност тя май скоро не е писала, къде се загуби? newsm78

# 259
  • Мнения: 23 405
Честит празник, Ирина!   bouquet
Всъщност тя май скоро не е писала, къде се загуби? newsm78
Hug
Привет от нас.Бяхме до Варна някилко дни на гости.Дани вече се сбогува с още едно долно зъбче,сам и го извади и е много горд.Аз се подувам много и утре съм на изследвания.

# 260
  • Мнения: 14 133
ДесиХ2, късмет на изследванията.  Praynig
Какво стана с гърлото и хремата? Вече по-добре ли си?  Thinking

# 261
  • Мнения: 23 405
ДесиХ2, късмет на изследванията.  Praynig
Какво стана с гърлото и хремата? Вече по-добре ли си?  Thinking
Още не ме е напунала хремата окончателно,но съм добре.Тези дни ми се надуват много краката и ми тежи вече корема.

# 262
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Днес Валентина ми обяснява, че я боляло едното долно зъбче(от първите, които се сменят) от една седмица, погледнах аз зъбчето-доста се клати. Казах й, че вероятно за това я боли, защото му е време вече да пада. И докато си вървим към занималнята и тя ми приказва погледаюнах зъбките от горе-то новото зъбче се подало зад старото... Обясних и , че вероятно за това я е боляло и я помолих да го побутва с език, за да падне и да се намести новото..
И довечера може да дойде зъбната фея и да остави нещо под възглавницата в замяна на падналото зъбче.
Тя беше много въодушевена  newsm44

# 263
  • Мнения: 14 133
Калли, дано да я посети зъбната фея малката госпожица.  Wink
Деси, много е неприятно това с подуването.  Sad Дано изследванията да са в норма.  Praynig

# 264
  • Мнения: 23 405
Дани забрави да остави зъбчето снощи ,за да го вземе феята,ама хич не се сети за това,лед като тя/баща му/му бе оставила 20!!! :0 лева с леглото.А вчера ме питаше откъде феята взима пари,за да раздава.Казах,че не знам,нали е вълшебна.Confused
Чиби,мери,надявам се да са в норма. Hug

# 265
  • Мнения: 530
Честит рожден ден Ирина !Много ,много щастие.

Деси дано всичко да е наред с изследванията.

# 266
  • Мнения: 4 971
Ааа, Деси, тя вашата фея сигурно е Рокфелер! Цели 20 лв!!! Wink А на мен ми се струваха много нашите 5! Joy

# 267
  • Мнения: 111
Здравейте и от нас  Hug Все още ходим на градина .Тази седмица е за последно и само брои дните  Joy кога ще излезе в голяяяма ваканция. Ние все още нямаме клатещи се зъбчета.
Биха му ваксина и доста се понаду, стана топче колкото орех, после почна да посинява, полилавява и сега вече 2 седмици след ваксината се е поразнесло и топченцето е колкото грах.

chibi , как е Сашко? Ходи ли на градина?

Честит рожден ден Ирина ! Много здраве,щастие и късмет!   bouquet

didoni , много кофти ситуация. Дано го пуснат вашия тати и да отидите на моренце  Hug

Отивам да приготвям дзверчето за градина  Mr. Green
Лек и усмихнат ден ви желая   bouquet

# 268
  • Мнения: 14 133
Сашко е добре. Ходи на градинка от вчера.  Hug В петък на контролния преглед при личната всичко беше наред.  Peace

# 269
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ние решихме нашата фея да не носи парички, а някакви малки подаръчета.. Валентина каза, че парички имала(обира ни монетите всеки ден и държи на жълтите особено  Thinking ) , искала подарък-нещо малко! Но още само се клати зъбчето за сега, езика й е все там, забравила съм как дразни  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт